Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #261615
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    jigin1: Tak je to Pájo správné. Jen těm potvůrkám  pořádně počechrejte šupiny. Ale něco nám tam taky nechte.  🙂

    #261650
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    jo  Jindro, všechno za Kvenvaer na otevřené moře….Honzíku už se těším ,jak spolu pokecáme..

    #261673
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, já taky, protože letos u mě vede oranžová barva a jsou nové skutečnosti a poznatky. A taky realita, že v srpnu jedu na Hitru a tak se rád dozvím něco o Tvých poznatcích. Až se vrátíš tak mi prosím zavolej.

    #261777
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Včera jsme se byli zhoupnout na moři a snažili se loupnout nějakého mníka.povedli se pak jenom tkaničky..pak jsme zkoušeli okounky a povedl se jeden co by za to stál.Nováčci si vyzkoušeli už všechny spůsoby mořského lovu a můžeme se věnovat už jenom polakům.V okolí Hitry jsou polaci stáhnouty na okrajové části a podmořské hory zato není nouze o devadesátky stovka jěště nepadla…dnes fouká a vyjedeme večer..

    #261831
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Koukám koukám a ty jsi Pavlíku zase někde mimo ČR a to v norsku na rybách, tiše závidím.  Tak dávej nějaké reporty, mě už se to taky blíží, tak doufám, že mi nějaké ty mníkové systémy ukážeš a nějaké uvážem. Ať se Vám všem daří a přeji pěkné úlovky

    #261885
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes padla první stovka,nádherní ryba…

    #261893
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Ty jo, tam se to pěkně rozjelo.Gratulace všem a přeji další bizony , ať je na co koukat,taky to chce více fotek .

    #262028
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Píšu jeden z posledních reportů před odjezdem.dnes se mi povedo nováčky seznámit s dalším spůsobem rybolovu.Trefili jsme sledě a makrely,tak víte o co šlo.Spousta kluků vozí z moře skvělé ryby polaky a doršáky.Zatím nej je 108cm.Kdo jse sem chystá,tak se má na co těšit.Už pomalu najíždějí makrely.jsem rád,že znovu mimo jiných nástrach zachytali flashjigi a oprávněně se stali součástí lovců polaků.ted dominovala modrá DBS.Musím se poděkovat takhle veřejně Hartymu,že nám pomohl vytipovat skvělé místa na mapách, kde se nedá chytat lehkou vláčkou.Právě odtudy byli největší ryby a spousta bizonů….devadesát + se chytlo spousta a jěště zítra se pokusíme o stovku.Co říct,znovu jsme se sešli skvělá parta kdy byla neskutečná sranda či už na lodi nebo mimo ní.Měl jsem štěstí i na složení posádek tak nedošlo ke žádnemu konfliktu a všichni si to užili.Jěště jedna perlička se dnes udála….klucí z naší druhé lodě zapřáhli halíka.Dvakrát ho zdolali k lodi a nevěděli jak ho dostat do lodě až jim zajel pod loď a utrh to o hranu.udejně měl cca130cm …příhodu o zdolávání budu poslouchat jěště tři dni několikrát.Radost mi udělali i klucí s třetí posádky Aquntic teamu vyhledávali místa,  supr zachytali a hlavně otestovali nářadí až na hranici možností a hlavně pomáhali ostatním posádkum ulovit si tú životní rybu..

    #262031
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Pájo chtěl jsem ti brnknout,ale asi opět nestíháš a telef.nemáš u sebe.Chtěl jsem se zeptat co Michal?Bohužel nevím příjmení,ale je to ten téměř místní samorost,co se odemne, tak nezkutečně vyzbrojil.Nevím jestli tam ještě je, a jestli ano,tak ho pozdravuj.Vlastně ne jen jeho,ale i ostatní borce z cestovky.Mám pocit, že jsou tam ti co tam byly i náš turnus.Tak hlavně ať je cesta v poho.a jak se vrátíte, tak hned dáme řeč.Mám nové nápady a triky na příště.Hlavně barvu gum. a tu musím přenýst na pilk.Je to barva na které jsme se shodli s klukama z druhé party i když byly v No.v jiném termínu.Bohužel jsem ji nenašel ve vzorníku,ale!Už jsem do toho zapojil i kamaráda autolakýrníka,a ten my ji naskenuje a namíchá.Co zatěžkávací zkoušky těch nových klacků?No když  ho nedokaličil Venca R.,tak asi super.Nezapomeň, mám jeden u tebe zamluvenej.Pozdravuj Marušku a ostatní člováky.Ahoj H.

    #262241
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Další úspěšná výprava za námi.Zas se povedlo dát do hromady pohodovou partičku lidí a o zábavu nebyla nouze.Poslední dny bylo perfektní počasí a hlavně v noci trávilo hodně posádek na moři.Všichni už měli limity nachytané tak se šlo po trofejkách.Chytlo se docela hodně polaků kolem 90cm ale metrovka už nepadla.Celý pobyt byly ryby na uplně jiných místech ,jak sme byli zvyklí.Byla to nová skušenost s létem v Norsku a rozhodovalo přizpůsobit se podmínkam a neodbít to jednoduše že neberou.Polaci byli hlouběji a tomu se museli přispůsobít nástrahy.Hodně se nám osvědčilo odstraňovat kopýtka s gum a vznikali s toho smáky.Mněli rychlejší a rovný pohyb.Do pomalých nástrach jen ťukali a nedobírali je.Hodně ryb se za sluníčka chytlo na Flashjigi hlavně modrá bodovalo na plno.Taky se mi povedlo pár krát nahodit a nějaká tá devadesátka padla…Pár hezkých ryb nám spadlo a snáď na nás počekají za 50dní jsme tam zas…

    #262313
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Jigine děláš to moc dobře, jak nováčkům odtajňuješ kouzlo norského rybolovu. Krásný ryby se vám povedly, díky za report.

    #262321
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Díky Michale za pochvalu.Vím že spousta lidí čeká na reportáže ze všech lokalit a vážím si lidi, kteří dělají to samé a pouští reporty do světa…

    #262624
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes jsem dostal foto od další party s Grefsnu.Mají supr počasí a  včera se Jirkovi povedla jedna hadice 131cm 11kg  s 120m hloubky na makrelu.

    #263128
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Ahoj další mořský rybolov za námi.Cesta proběhla hladce.Rybolov byl pěkný a myslím že s úlovky byli účastníci více méně spokojeni.Lovili se převážně polaci,keleři a makrely.Obecňaček bylo méně.Když se trefilo místo tak se lovili opravdu krásné ryby.Kolem kempu pěkná ryba není.Nalovili jsme tam spoustu podměrečných ryb,takže o zábavu nebyla nouze ale výtěžnost žádná.Museli jsme jezdit daleko za Kvenvaer nebo k Froya fjordu.Top nástaha není.Chytalo to na modré,zelené,červené a žluté gumy,Hartyho žluté a zené pilkříky a zoomy.Top návazec na makrely a kelery byl červený z obchodu v Kvenvaeru za 66 nok.Já jsem to tam bohužel z poloviny odmarodil,takže jsem si to moc neužil.Naštěstí měl Václav Sochor paralen a zbytek léků měli v Kvenvaeru.Vítěz zájezdu je Jirka s mníkem 131 cm.Fotografie dodám.

    #263131
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Top návazac

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...