Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #260319
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Druhý pokus je umístění kamerky pod molo a co natočila je hodně zajimavé.Všechno jsem natáčel na slepo a až na telivizi jsme pak skoumali ,co natočila.Někdy to je podívaná.molo2 grefsnesvagen2016<span style=”line-height: 1.5;”>..</span>

    #260320
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    krasne videjko. a ta treska – hotova heeerecka. 🙂

    my vyrazame na hitru dnes v noci. uz nech je sobota.

    #260335
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Peťo,šťastnú cestu mi ideme v stredu 22.6…..

    #261259
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj kamarádi,hlásime se znovu z Grefsnu…cesta byla v pohoděVčera seznámování s vodou.Hodně se změnilo počasí a s rybama to nebylo slavné.Po s regenerování sil dnes vyražame dve hodiny před přílivem.a uvidíme .plány jsou velké,tak uvidíme jak bude poseidon spolupracovat…fotky dosadím večer.

    #261273
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Ahoj Pájo,byl jsem ve čtvrtek v Plzni a měl jsem pro Vencu nějaké pilk.Volal jsem vám,ale už jste bohužel byly asi na cestě.No nevadí ,tak hlavně ať vyjde počasí a těšíme se na reporty.Je vás tam asi padesát ,tak ať přispějí i ostatní nějakým reportem.Dej prosím pozor na Vencu-je to blázen.

    #261292
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Harty že ses nestavil.

     

    #261327
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes to s rybami podstatně lépe.hodně se polakovalo a my jsme chytali podmořské hory Hartyho spůsobem.Kluci chytli pár hezkých polaků a nakonec halík vzal zdolávaného kelírka a jízda cca 40m byla zakončená strátou ryby.polaci chtejí hodně malé nástrahy 10-15gr.na mělčinách.je zajimavé že se ryba se stáhla na okraj od otevřeného moře.mezi ostrůvkami došlo k rozmachu řas a ryba z toho prchla včetně obecňaček.ryby jsou nacpané nejakými 5cm rybyčkami.zítra pokračujeme.já si znovu moc nezachytám lebo mám nováčky a to jen motám ,navazuji řídim loď atd….

    #261352
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Harty že ses nestavil.

       To mě nenapadlo.No sháněl jsem nějakej nocleh ze čtvrt. na pátek.Byl jsem na dvoudením školení-škoda.

    #261353
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Že si moc Pavle nezachytáš,tak to mohu potvrdit.A u ČD,  tě je škoda.Dovedu si Tě představit jako stálého průvodce někde v Norsku.Tak to koukej nováčky rychle naučit a čekám na foto nějakého polaka XL.Pozdravuj ostatní a ať se daří.—Málem jsem jel ještě v srpnu i z rodinou,ale nedopadlo to.O tom pokecáme ,až se vrátíš.

    #261423
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Cauky Harty ,tak dnes se to klukům povedlo zachytali suprově a pár bizonů dostali.mám Ti vyřídit pozdrav od Venci a děkuje ti za rady…

    #261571
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Trochu se rozepišu o posledních třech dnechco se v kempu událo..začátek byl hodně rozpačitej ryby nebyli na svých osvědčených místech a zavládla mírna hystérie,ryby uplně vyjeli z ostrůvků na okraj celé oblasti a nevěděli co spůsobilo tak razantní změnu,když před třema týdny byli všude.Pohled pod vodu s kamerkou nám to vysvětlil,nna mělčinách se prudce rozmnožili řasy a fytoplankton a ryba prostě utekla.záběry z kamery jsou jak hráchová kaše.Už včerejší den předpovídal skvělé výsledky hlavně ,když kluci z Aquantic teamu objevili kde polaci jsou co žerou a jak je chytat.už první včerejší výjezd stál zato a pár devadesátek se chytlo.to jsme jěště netušili co nás čeká na druhý výjezd.dopolední déšť a mírny větřík předpovídal supr lov.když se polaci cpou 30cm kelírkama, tak dozajista se jedná o výjimečné ryby…už první skála vydala svoji téměř devadesátku a to kluci nováčci jěště netušili jaké jízdy je jěště čekajíPo hodince mám hlášeno z Vaškovej posádky ,že mají metroého bizona a pár o něco menších polaků.nakonec to byla excelentních 97cm .čtyři jízdy s končili otevřenými karabinkami.Mojim klukům taky pět pořádnich polaků spadlo nebo zajelo do chaluh.Dá se to zhrnout, že se zase po určité době povedlo to pravé polakové šílenství.Jedinou chybičku to má že musíme za nimi jezdit cca 20km daleko.Tady je i odpověď pro Kulika proč se neozívají kluci s edenu.Dozajista zápasí s nedostatkem ryb mezi ostrůvkami a hledáním míst.nám se to už povedlo a dozajista bude o čem psát.pomalu se nám načítají fotky ,tak zítra se stím budu prát.jsou tři ráno a klucí jěště makají ve filetárně…limity už mají splněny, tak mají ůkol pomoci i ostatním posádkam aby si z norska odvezli nezapomenutelný zážitek pokud to jde.jdu chvíli pospat a pak na vodu .večer popíšu něco o nástrahách vím že klucí co jedou za náma visí na netu a sledují co se děje..

    #261575
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dnešní polaci 90+ AQUANTIC team Vašek,Petr,Jardo

    #261576
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, také jsme museli hledat, neboť ryby a hlavně polaci nebyly na místech kde obvykle jsou, Nyní je nacházíme hlavně na zlomech, pod nebo mezi kelerama, kteří jsou letos hodně malí. Nikde nejsou sledi a tak jsou mezi kelerama. Menší polaci jsou u ostrovů. I na plotnách se dá narazit na polaky.

    #261578
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Čau Pavle.Píšeš že jezdíte 20km daleko.Jakým směrem a do jakých míst?Jinak ode mě a Renči všechny pozdravuj.Tady už je vše zabaleno a  připraveno.V Pátek odjezd na střídání.

    #261614
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Jindrich a Renata.

    To se tak někdo má. Já ještě nezačal balit, pořád lítám jak hadr na koštěti.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...