Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #267250
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Venku už fouká a dnešný  tří hodinový lov se dá pokládat za jeden znejhežčích za tento pobyt..Svoji slávu si užil červený flashjig 20gr ten co je na fotce půjde na čestné místo do dílničky.Tento konkrétny exenplár zvládnul cca 35 polaků všech velkostí….mám  z toho velkou radost. Nerad sem dávám fotky mrtvých ryb v bednách ale Fanda nováček a nerybář si to užívá.Akorát má černý puntík za špatně nasazený díl prutu a jeho následné zlomení u spojky,při zdolávání polaka..

    #267252
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    .Akorát má černý puntík za špatně nasazený díl prutu a jeho následné zlomení u spojky,při zdolávání polaka……….A to není první prut co?

    #267254
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    kdyz vy do tech prutu koušete, to se pak neni čemu divit ze se lámou.

    #267363
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Harty kamaráde však to znáš,když někdo drží prut po 30letech …

     

    #267366
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes fičí 14tka a je to hezká podívaná.Vítr je tak silný že strháva skleničky na pivo ze stolů.Ja mám alespon čas uvázat několik flashjigů…však to znáte… kovářova kobyla chodí nepodkutá…..

    #267369
    majda
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Venku už fouká a dnešný tří hodinový lov se dá pokládat za jeden znejhežčích za tento pobyt..Svoji slávu si užil červený flashjig 20gr ten co je na fotce půjde na čestné místo do dílničky.Tento konkrétny exenplár zvládnul cca 35 polaků všech velkostí….mám z toho velkou radost. Nerad sem dávám fotky mrtvých ryb v bednách ale Fanda nováček a nerybář si to užívá.Akorát má černý puntík za špatně nasazený díl prutu a jeho následné zlomení u spojky,při zdolávání polaka..

    Tuhle návnada – superpollak používal manžel na pollaky na Bakkanu a fakt jim moc chutnala !

     

    #267465
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Další super polakový den…nespočet soubojů s nádhernymi rybami i když vytoužený 100+ nám znovu zajel do chaluh a už byl tak blízko.Focení zas zůstalo jen na mně,kluci vzápalu soubojů na to kašlou….

    #267466
    majda
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Dnes fičí 14tka a je to hezká podívaná.Vítr je tak silný že strháva skleničky na pivo ze stolů.Ja mám alespon čas uvázat několik flashjigů…však to znáte… kovářova kobyla chodí nepodkutá…..

    Nástrahu si koukám vyrábíte sám, můžu poprosit víc detailních fotek ? Díky moc

     

    #267469
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Majda jo já je vyrábím…můžete se na ně podívati tady na E-shopu.Na výstavě Rybaření 2011 v Brně získala tato nástraha 2.místo…..chytá s ní už hodně polakářů a zařadila se mezi základní polakové nástrahy.V historii článků se dá vyhledat článek o flashjigách…

    #267473
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jirka odpoledne chytil hezkého žraloka sledového..cca 15kg  vrácen po focení do moře a Michal loví mobil….a na houby taky došlo…

    #267475
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    na saunování taky došlo a pak do moře….tady to žije

    #267476
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    na saunování taky došlo a pak do moře….tady to žije

    ………..Hned bych toho lachtana máznul gafem.

    #267503
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Pavlíku, pěkné reporty. Musím sem napsat, a musím ti dát za pravdu, že tvé rady a technika lovu funguje. Škoda jen že jsem se na ní nezeptal dříve, mohl jsem toho pochytat mnohem více. Dále musím doplnit info, že jsem se setkal s úplně nezávislým člověkem, který mi vyprávěl o super nástraze jednoho z návštěvníků. Když jsem mu ukázal obrázek, když jsem si myslel o kterou jde, byl to tvůj flashjig. O z ní byl fantasticky nadšený a fungovala mu super. To je jen pro info jak je svět malý a jak se ověřené věci dostanou mezi lidi. Těším se, až vyrazíme příští rok spolu, teď vím že jedu na 100 procent, protože polaci mě očarovali. škoda jen že největší můj byl okolo 80+. Dobře pochytejte i nadále a ten 100+ přijde, musíte si věřit. Hannnes

    #267520
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzo už se těším  na setkání….s Flashjigmi chytá hodně lidí a těší mě že si dělají reklamu sami..jen je nestíhám nějak vyrábět….

    #267521
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Je poslední den a ráno jsme byli ještě na vodě.Chtěl jsem se rozloučit s nějakým hezkým polakem.Povedlo se nám ulovit 8 polaků nad 80cm všechny navlas stejný.Je čas udělat závěr skvělého zájezdu.Sešli jsme se dobrá parta a o srandu nebila nouze.Výlučně jsme polakovali a skvěle jsme si zachytali.Co se týče nástrah do hloubek 20m dominoval červený flashjig.Na větší hloubky byli nejlepší gumy od Hartyho a Vašek s nimi chytil největší polaky.Pár slušných ryb se povedlo i na zoomky.Svoje si odchytali i výše popsané SlimJimi.Po prvně jedu s Norska s nataženým předloktím a už dnes jsem měl problém s vláčkou.Dva krát jsem krmil kachny co na ty podmínky nebyla ostuda.Zůstava už jen zabalit  a šťastně dojet domů.Mně jenom těší že za 20 dní Vám zase budu moct něco napsat z dalšího dobrodružství na AVEROY s Kulikem a partou z Brezna ale to bude už jiná kapitola….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...