Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 196 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #258587
    Sim
    Správce
    (11245 odpovědí)

    Jiggine moc pěkný reporty. Chybí mě fotka tvoje a Hartyho. Soupni sem něco. Díky.

    #258658
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahooj,tak se hlásime s Grefsnu.Včera se rozfoukalo i když se jezdit dalo, no den jsme vypustily na regeneraci.S Hartym jsme kuli pytle na dnešek a porovnávaly naše spůsoby lovu.Večer jsme pak byli na vode.V praxi mi ukázal jeho styl a byla to podívaná.Základem jeho spůsobu je detailní pročtení dnového reliefu a vytipování vhodných kopců.Správne postavení člunu na drift přes kopec a pomalé vedení nástrahy.Samozřejmě došlo k porovnání našich stylů a jednoznačně nám vyšlo nasledovné…kdo se chce bavit a mít spousta záběrů rozhodně mělčiny a lehká vláčka.Pro toho kdo šlape za trefejkami,tak Hartyho spůsob.jinak je to docela náročné a musí být na lodi sehraná parta,nebo mít nováčky který nerencají..Našli jsme si neskutečnou zábavu filmování pod molami go-pro kamerkou a to co jsme tam uviděli nám vyrazil dech.Hejna Polaků a obecnaček napasované kolem lan a pod molem.sestříháme video a dáme to sem naskutečná podívaná.Dnes ráno jsme vyrazili na příliv,bylo divné počasí foukal severní vítr a docela kosa.ryby braly hodně opatrně a po třech hodinách jsme měli jen dva polaky přes 70cm.je zajímavé,že na kulminaci odlivu se karta otočila a do kanálů kolem ostrůvků najeli hejna polaků namíchaných s obecnačkami.Neskutečné jízdy pár stracených ryb i přes to jsme se s Polakem nad80 nedostali.Zato zas se hodně chytá červených chaluhovek.S nástrahami je to jak na houpačce.Fakt je potřeba mít všehochut a hodně zkoušet.Dnes bodovala červená, ale Maška chytala zas fluozelenú.Dnes to chtělo fakt hodně malé gumi na těžkých hlavách.Největší ryba je pořád mník 120…..Limity už mají všichni splněné,tak šlapeme už jen po trofejkách a hezkých fotkách,tak doufám,že vám budeme co mít ukázat….

    #258661
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj vsichni. Krasny reportik. Vlozte to video. Urcite to bude zajimava podivana

    #258665
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jirka Čermák chytil zajímavého tvora Nevíme co to je.chytil to na gumu nafouklo se to jak míč a schovalo hlavu do sebe.vypadá to jak mlž. Hodně svalnaté tělo….nevíte co to je????

    #258667
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Něco z rybářske kuchyně Hartyho a Václava….Za chvíli vyrážíme na vodu tak snad se něco povede.další info zítra…

    #258668
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Ahoj kamarádi.Jsme rádi že se vám daří a máte naloveno.Tady už jsou přípravy ukončeny.Jsem zvědav na videa z pod mola.Zdraví Jindřich a Renáta.

    #258716
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kucí, (Harty a Jigin), když ten report Pavla čtu, tak bych tam chtěl být s Vámi a jen tiše sedět a pozorovat Vás. Byl by to pro mě nádherný zážitek a vysoká škola lovu polaků.

    Přeji lepší počasí a hodně krásných ryb.

    #258767
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    No už tě kulíku vidím jak jen tiše sedíš a  pozoruješ.Určitě by ti to nedalo a tahal bys jednoho za druhým s klulama.

    #258768
    Maska
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Dnes na Hitre nádherné počasie s ideálnym driftom.Odzrkadlilo sa to aj na ulovkoch.Pomaly sa plní filetarna a pár pekných rýb sa už objavilo.Harty s Vencom dnes idú po veľkej rybe tak držíme palce.. Podrobnejší spravodajstvo dá večer jigin aj s fotkami…

     

    #258779
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    No už tě kulíku vidím jak jen tiše sedíš a pozoruješ.Určitě by ti to nedalo a tahal bys jednoho za druhým s klulama.

    No jo, ale nějak je potřebuju přesvědčit, aby mě vzali s sebou. 😀

    #258789
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Kulíku jen se neboj oni tě jednou vezmou.

    #258794
    Jindrich a Renata
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Ahoj Maško, těšíme se na fotografie.Hlavně si to všichni hodně užijte.

    #258832
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    report z dnešního dne bych začal počasím.. ráno totální bezvětří a 0 drift.využil jsem to na natáčení pod vodou a stálo to zato.Jak svítí svetílko nakameře tak to láka platýzky a oběcňačky tak se hezky předvádějí před objektivem.Ráno jsme rozhodli skousit mníky,ale moc jsem jim nechtělo.Všude jsou početné hejna kelerů kolem 45-50cm.po třech spuštění bez záběru jsme rozhodli to vzdát.Na lodi jsem nebyl sHartym,který šlape na velkou rybu a defacto ryby pod 75cm pouští.Zatím se mu nepovedlo najít Bizony,jak nazývá super polaky +90cm…a fotit z menším se nechce…z hezkých ryb se dnes povedl keler 110cm.odpoledne se rozfoukalo a ukončilo dnešný den tak jsme se alespoň naložili do jakuzi….jěště dva dni lovu tak se snáď něco zajimavýho povede…Za zmínku stojí dva paraziti které vypadly treskám z držky..prostě fúúúj velebnosti…

    #258852
    Lopo
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj kluci, začátkem července taky odjíždíme do Grefsnesvagenu, ale moc to tam neznáme. Můžete doporučit nějaká místa, kde se dá něco nachytat?

    #258854
    Maska
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Jasné poradíme…

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HITRA GREFSNESVAGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...