Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

  • Toto téma obsahuje celkem 203 odpovědí. Do diskuze (75 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 204)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60752
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #62016
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Ahoj kamarádi,rybáři.

    Sháním český návod na el.multiplikátor Kaigen 500 TM. Pro dobrotu na žebrotu stále platí. Pro parťáka jsem od známeho tento mulťák od jiného známého přivezl a… bez českého návodu. Rád bych mu pomohl. Jestli někdo máte, pošlete mi jej “emilem!. Díky

    #62058
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    plukas napsal:

    Ahoj kamarádi,rybáři.

    Sháním český návod na el.multiplikátor Kaigen 500 TM. Pro dobrotu na žebrotu stále platí. Pro parťáka jsem od známeho tento mulťák od jiného známého přivezl a… bez českého návodu. Rád bych mu pomohl. Jestli někdo máte, pošlete mi jej “emilem!.

    Díky

    Zkouším ještě jednou. Fakt nikdo nepomůže?

    #62063
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    plukas napsal:

    Ahoj kamarádi,rybáři.

    Sháním český návod na el.multiplikátor Kaigen 500 TM. Pro dobrotu na žebrotu stále platí. Pro parťáka jsem od známeho tento mulťák od jiného známého přivezl a… bez českého návodu. Rád bych mu pomohl. Jestli někdo máte, pošlete mi jej “emilem!. Díky

    Tady ho máš :http://czshare.com/5263739/navod_kaigen+500TM.pdf

    a tady je 500 XP http://czshare.com/5263756/Banax+Kaigen++500XP.pdf

    #62068
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Holzby, díky. Tak snad někdy na revanš.

    #62131
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    plukas napsal: plukas napsal:

    Ahoj kamarádi,rybáři.

    Sháním český návod na el.multiplikátor Kaigen 500 TM. Pro dobrotu na žebrotu stále platí. Pro parťáka jsem od známeho tento mulťák od jiného známého přivezl a… bez českého návodu. Rád bych mu pomohl. Jestli někdo máte, pošlete mi jej “emilem!.

    Díky

    Zkouším ještě jednou. Fakt nikdo nepomůže?

    Koukám že už ho asi máš..Mám ho pro tebe doma na stole.:-)Stačí jen odeslat.

    #62137
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    plukas napsal: plukas napsal:

    Ahoj kamarádi,rybáři.

    Sháním český návod na el.multiplikátor Kaigen 500 TM. Pro dobrotu na žebrotu stále platí. Pro parťáka jsem od známeho tento mulťák od jiného známého přivezl a… bez českého návodu. Rád bych mu pomohl. Jestli někdo máte, pošlete mi jej “emilem!.

    Díky

    Zkouším ještě jednou. Fakt nikdo nepomůže?Takže pozdě.Mám ho pro tebe doma na stole.Stačilo jen odeslat.

    Rád bych pomohl, ale ani známí na tento naviják nemají návod, tak přeji, ať se někdo najde.

    #62140
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Jak na TM tak na XP jsem dal link ke stažení

    #62153
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Návod který si budeš brát na moře sebou je dobré nechat zalaminovat.

    #62154
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    #62199
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Kluci jste úžasní.

    Díky Vám všem za ochotu. Využil jsem nabídku od “Holzby” a obratem vytisknul a předal kámošovi. Jedeme za 18 a tak už mu moc času na seznámení s navijákem nezbývá.

    #64578
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Počas posledného pobytu v NO mi “odišiel” 4 ročný multiplikátor DAIWA 600 FE. Za 30 dní odchádzam do NO a potrebujem náhradný. Uvažujem o DAIWA 500S, SHIMANO Dendu-Maru 4000 plays, prípadne poraďte prosím. (má dendu-Maru 4000 tzv. “zdolávacie tlečítko”?) Ďakujem za každý názor a radu.

    #68938
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    Ahoj prosím o pomoc potřeboval bych taky český manual na WFT Electra PR HP hartmanov@seznam.cz

    předem dík M

    #68950
    Sim
    Správce
    (11244 odpovědí)

    vojtko napsal:

    Počas posledného pobytu v NO mi “odišiel” 4 ročný multiplikátor DAIWA 600 FE. Za 30 dní odchádzam do NO a potrebujem náhradný. Uvažujem o DAIWA 500S, SHIMANO Dendu-Maru 4000 plays, prípadne poraďte prosím. (má dendu-Maru 4000 tzv. “zdolávacie tlečítko”?) Ďakujem za každý názor a radu.

    Vyměnit 600fe za 500s je takový skok, jako bys vymělil Tuarega za Fabii. Nechceš to poslat ke mě na servis, třeba je to prkotina a bude ti dál věrně sloužit.

    #68964
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    miri1 napsal: Ahoj prosím o pomoc potřeboval bych taky český manual na WFT Electra PR HP hartmanov@seznam.cz

    předem dík M

    Poslal som Ti ho na mail. Je však len v slovenčine.:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 204)

Téma ‚Elektrické multiplikátory’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...