Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

  • Toto téma obsahuje celkem 203 odpovědí. Do diskuze (75 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 196. až 204. (celkem z 204)
  • Autor
    Příspěvky
  • #103657
    Nerez
    Člen
    (25 odpovědí)

    Je zcela na místě diskutovat o použití lodní baterie k “pohonu” multiplikátoru.Nikdy bych nepoužil lodní baterii k tomuto účelu, žádná ryba mi nestojí za případné komplikace na moři.Teorie o tom, že kapacita lodní baterie stačí je zcestná,existuje nejeden případ, kdy technický stav zápůjčky lodě není ve 100% stavu pokud mám na to abych si zaplatil pobyt v Norsku, 700,-Kč za vlastní baterii mi kapsu neutrhne.

    #121696
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    fanny- Je tu viac vláken o el.mulťákoch. Ja mám Kaigen 500TM a spokojný. Bol v Nórsku asi 6x a funguje.Kamarátovi sa na Bakkane zadrelo WFT-čko.Určite ho bude mať na servis Michal Šimčo.Info o chybe WFT-ška dám vedieť.

    #121697
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    to JAKABO :

    Zpětně jsem si prohlédl tvou fotku z návodu k použití k tvému multíku. Zřejmě špatný překlad. Na kapacitě nezáleží, pouze na napětí. A s jednoampérhodinovou baterkou by jsi si moc nezachytal.

    Jakou používáš ??

    #121700
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Používam batériu 12V – 12Ah. So 7Ah som mal pri 6 hodinovom love na Soroyi problém.

    #121701
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Nabíjačku používam túto.Spokojnosť.

    #121702
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    to jakabo:

    No vidíš, dvanáctkrát překračuješ povolený limit z návodu 😛

    Baterku jsem používal 18 Ah, ale byla těžká a neskladná. Raději vozím dvě sedmičky – obě dohromady jsou lehčí, než ta osmnáctka. Nabíječku jsem měl stejnou, vlastně stále mám, jako ty, ale do N jsem si pořídil SUNLIGHT typ 1K04 – maloučká výkonná kočička, úplný automat, řízený mikroprocesorem – a dá se sehnat za 340 Kč. Koukni do vyhledávače.

    #121703
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    frigo- Vidíš na potlači návodu,od akej firmy je preklad.Že by to preložili špatne len pre mňa?Isto to majú špatne všetci.Schválne,pozrite sa doma do návodu. Ale oni to už určite opravili.

    #121704
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Máme v partě taky banax, v návodu je taky 1A baterka. Samozřejmě je to chyba, naviják si bere tolik proudu-tedy A,kolik potřebuje i kdyby byl připojen na bat. 100Ah, musí se dodržet samozřejmě napětí. Takže to nemáš špatně jen Ty Jakabo 🙂

    #157870
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Toto téma se uzamčelo. Pokračujte prosím v navazujícím Elektrické multiplikátory 2016. Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 196. až 204. (celkem z 204)

Téma ‚Elektrické multiplikátory’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...