Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82385
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    cau…ROMAN ake su dlhe tie NOVINKY? vyzeraju super na podobne chytam ..

    Ahoj Rybárik,

    ty menší jsou dlouhé cca 20 cm a ty větší 25-26 cm.

    #82386
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    igorko napsal:

    Roman1312 napsal:

    Honzo to je paráda, ale když koukám na to množství tak to je malaá manufaktura-nebo velká?

    Já jsem dnes taky zavrhnul olovo a přihřál jsem si trošku gumy, abych si zase mohl krátit dobu než začne fotbal. Fotbal dopadl dobře a tak ukázi pár kousků,které jsme s kolegou pracně odlili.

    A už sa dajú kúpiť?

    Igorko: já to neprodávám, protože 1 litr gumy stojí cca 520 kč a nevím kolik bych jich z toho udělal a za kolik bych to musel prodávat abych z toho měl alespoˇnějaký malý zisk.

    #82387
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    kulik napsal:

    Kucí, jen velká pochvala jak Romanovi, tak i Honzovi. Honzo koukám, že je zase něco co nemám, už se přestěhuj do Prahy, ať jsi blíž.

    Kulíku, ty tam budeš muset v tom Norsku být taky cca 3/4 roku aby jsi to všechno “řádně” otestoval. Proč ne…..

    #82389
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau kupoval som fialove podobne tvojim ,sli na ne polaci super same velke,ALE vyrobca ich prestal vyrabat,pozrel som NEMECKE ,polske,NORSKE ,ceske,slovenske.nikde ich nemaju ..tie tvoje sa im VELMI podobaju.mas tiez viac druhov ocaskov !!!su SUPER

    #82390
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau našiel som aj Foto

    #82391
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Víc druhů ocásků zatím nemám, ale není to pro mě problém. Udělal jsem si dřevěný model s tím, že ocásky mohu operativně měnit. Musel bych akorát udělat novou formu.Ten na té tvojí fotce vypadá moc dobře. Ta barva mě docela inspirovala. Budu muset trošku popuzdit uzdu fantazii.

    #82395
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, máš 100% pravdu, ale je to má Vášeň a už si někdy připadám spíš jako sběratel než rybář. Umíš si představit to mé dilema co prvního zkusit?:-x

    #82403
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    kulik napsal:

    Romane, máš 100% pravdu, ale je to má Vášeň a už si někdy připadám spíš jako sběratel než rybář. Umíš si představit to mé dilema co prvního zkusit?

    Mě je to jasný. První tři náhozy bez záběru a jde na vlasec něco jiného,. Ba ne jsi zkušený rybář a léty pěstovaná intuice Ti určitě napoví. Jenom doufám, že se dozvíme výsledek.

    #82404
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Budu se snažit podat hlášení o tom co a na co slavilo úspěch. Jen to je ještě daleko a tak zatím jen koukám co ještě nemám a co je zajímavé a co by bylo dobré a možná úspěšné, ….. 😕

    #82441
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak pro změnu zase kousek nerezu,z nudy jsem udělal pilkr-halíka.Ve vodě to jde perfektně-jako živej.Dělám to spíše ze zvědavosti tak nekruťte hlavou.8-O8-O8-O8-O

    #82442
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82443
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82444
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82448
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    váha 550g, teď už jen tmel, základovka, barva a lak. 🙂 práce na další 3 večery 😉

    #82453
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To otta: to už nepatří do téma domácí výroba,ale do téma krásné foto…nezlob se ale jsi blázen na útěku…to myslím v dobrém:-)úžasná práce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...