Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82150
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Chtěl sem se ještě optat, co používáte za drát na očka, já používám ocelovou strunu 0,8. Drží skvěle, ale ta práce než člověk ty očka naohýbá a nasřtíhá…

    #82151
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    to Roas – pouzival sem zubarsky drat 0,8 co sem kdysi dostal ale to se neda poradne ohybat, a jelikoz zvotnost nastrahy neni moc dlouha, presel sem na pozinkovany drat 0,8 mam za to na male pilkry a 1,8 na pulkilaky. Nikdy se mi nestali ze by to nevydrzelo. Jeste sem mel nejaky drat na svarovani do COcka.

    #82153
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Já používám na malé pilkry pouze svařovací drát do CO. Velké pilkry 1,6, malé 1,2 a nejmenší 50g 0,8 mm. Doufám,že to vydrží a že se nevytrhnou i když si myslím, že jsem je naohýbal tak, abych to riziko minimalizoval.

    #82159
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    na ocka se pouziva svarovaci drat k argonu -prumer 1,2-2 mm nerez .a mate po problemech

    #82160
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Já sem právě přišel na to, že na kombinačkách se i část, která je na strunu určená, takže už je zde jen ten problém ohýbání, a to s kleštěma není, až takovej problém.

    #82165
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Na F.F. jsem koupil pár Tvých pilkříků a fakt klobouk dolů, je to špička, za 3 tejdny je vykoupu v Norsku.

    Teda to jedeš docela brzo.To ti teda závidím,ale Polaci budou ještě někde na Madagaskaru.:-P

    #82166
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Roas: Znám ten tvar těch pilkříků a měl jsem i originál.Jestli si to jen tak zkoušel,tak ta prostřední řada je teda parádní.

    #82167
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Moc dík za pochvalu ale ono to je o možnostech,dost kluků tady ze stránek při možnostech jako mám já to udělá taky.První lešťák jsem udělal jak řiká Harty ale sehnal jsem jen řídkej filc-centimetr zelenejch chlupů po celém sklepě,hrůza.Ten co mám nyní je origoš.Taky mám kotouč koženej na doleštění-ten udělá supr zrcadlo,je 3cm silnej,14cm v průměrue a je z různejch kousků kůže,hlavně svařečské rukavice.No a drát používám na pilkry co odlejvám/380gr/1,2mm nerez,mám celou špulku ještě od Škody.Na hrazdy a očka na magické koule používám nerez 2mm.Harty navštívit se někdy můžem,nakonec mám v Sokolově holku-vzala si Pavla Csipku,možná tu rodinu znáš,takže neni problem se domluvit a pokecat.Harty,ještě k těm barevnejm pilkrum,ve skutečnosti vypadaj o něco lépe,to totiž neni barva ale ty třpitky jak dávaj baby na nehty a jsou přetřené epoxidem a na světle se to třpití jak šupinky.Roas,jestli jsou to tvé první kousky tak tu máme šikovnou konkurenci-nebo spíš kolegu,ty makrelky nemaj chybu.

    :-D:-D:-D:-D

    #82168
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82169
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82170
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82171
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Harty: Dík moc, mě udělaly radost spíš ty makrely, ty se mi opravdu líbí, ale zkušenost kamarádů říká, že pa prostřední řada bude nejúspěšnější.

    #82172
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau Magicke oko OTTA to tu ešte nebolo super praca !!!A čo poviete na tuto Leštiacu supravu ako odbornik aj s dratmi na uška 0,8-2mm?

    #82173
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Když tak pozoruji vaše výtvory, tak obchody s rybářskými potřebami se mohou třepat strachy:-D

    Klobouk dolů pánové;-)

    #82174
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    noo zlate ceske rucicky, to mi pripomina ze sem jeste skoro nic neudelal:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...