Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82478
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To otta: Mlčky zde sleduji každou novou fotku,tvoje výrobky jsou spíš už umělecké výtvory,je to nádhera…ten halík,to je masakr,ta pečlivost z těch pilkrů jen září,jo prostě kdo umí,umí…já jen čumím:-D

    #82495
    vaga01
    Člen
    (17 odpovědí)

    stopovacie psy Matzuo 5/0 a Mustad 3/0:-)

    #82506
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Viděl jsem minule, že někteří jedinci jsou silně zatížený na gumy žluto -oranžový, pravděpodobně s nimi mají jen ty nejlepší zkušenosti. Rozhodli jsme se s kolegou, že neponecháme nic náhodě a pár jsme si jich odlili jako vzorečky. Předkládám k nahlednutí a doufám, že někdo poradí co změnit nebo vylepšit.

    #82507
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #82508
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    na ty dlouhý s tím ocáskem jig.hlava, ale asi bude v jiné barvě.

    #82510
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Piva a Raca děkuju za ohodnocení halíka.Romane,asi sis toho nevšiml.Ptal jsem se jak je zajištěn ten kolík na držáku prutu.A ještě jedna věc,psal jsi ohledně prodeje že nevíš kolik věcí uděláš z litru gumy-malá rada.Vem okurkáč,nalej do něj 3 litry vody a fixem označ hladinu,potom 1 litr vylej a do vody házej své výrobky až hladina opět stoupne ke značce.Kolik kusů jsi tam naházel tolik vyrobíš z litru gumy.Ahoj Otta.

    #82534
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    otta napsal:

    Piva a Raca děkuju za ohodnocení halíka.Romane,asi sis toho nevšiml.Ptal jsem se jak je zajištěn ten kolík na držáku prutu.A ještě jedna věc,psal jsi ohledně prodeje že nevíš kolik věcí uděláš z litru gumy-malá rada.Vem okurkáč,nalej do něj 3 litry vody a fixem označ hladinu,potom 1 litr vylej a do vody házej své výrobky až hladina opět stoupne ke značce.Kolik kusů jsi tam naházel tolik vyrobíš z litru gumy.Ahoj Otta.

    promin Ottoasi jsem to prehledl.

    Kolik se zacvakne dolu a jemne posune pod takovy zarez,aby nemohl vypadnout pri tlaku na prut.Jinak dekuji za radu,ohledne gumy,ale ja myslel,ze nikdy dopredu nevim kolik toho udelame.

    #82569
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Snažil jsem se dnes udělat takového malého kelera. Má šanci….?

    #82570
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #82571
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #82572
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Já myslím, že šanci má. Je moc hezkej. :-P:-P:-P Moc pěkná práce.

    #82573
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Hodně dobrej, halíci už mlaskají.

    #82579
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Opravdu moc pěknej-určitě bude chutnat.Jaká je váha?8-O8-O8-O8-O

    #82594
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Vaha je jenom 48 g. Je to pilkrik.

    #82595
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Vypadá věrně. Jen mu snad chybí žábra, Ta nejdou udělat a navíc by to ničemu nepomohlo. Povedené.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...