Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82732
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    280 g

    #82733
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    #82734
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    A na závěr, jak to dopadá když vám vybouchne olovo a stojí u vás anděl strážný…

    #82736
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, díky. Je to jedno z mála vláken, které je živé a zajímavé. Všem kutilům velký obdiv.:-P

    #82737
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Roas napsal:

    A na závěr, jak to dopadá když vám vybouchne olovo a stojí u vás anděl strážný…

    .Proč ti to vybuchlo? Normálně mě děsíš.

    #82739
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Rybarik – ďakujem za info, už som sa dal do výroby rôznych nerezových potvoriek, až niečo bude k zverejneniu, tak to hodím sem.

    #82743
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    ja si myslim, ze ten jighead odleval do sadry -ta je mastna tak proto

    #82745
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Kdepak, sádra je na prd, Odlévám do lukoprenu. Byla to vlastní blbost:-( , měl sem tuhé, ale ještě horké olovo, dal sem tam odřezky a jeden z nich, byl asi mokrej a pak sem pod tím opět zatopil. Vše se rozpustilo, ale voda se asi všechna neopařila a jak to přišlo do kontaktu s olovem, průser byl na světě. :-E

    #82746
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    zdena napsal:

    ja si myslim, ze ten jighead odleval do sadry -ta je mastna tak proto[/citace

    Nevím to by nám musel říct sám. Mě se jenom jednou stalo, že jsem do odlévací nádoby strčil zčásti mokré olovo a taky to vyprsklo, ale že by mi to bouchlo to ne

    #82748
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Tak jasně, výbuch to nebyl, ale rozprsklo se mi to po celé kuchyni a poprvé sem pochopil výhodu vousů, zachránilo mi to pulku obličeje8-)

    #82749
    Marian Mokryš
    Člen
    (18 odpovědí)

    teda Roas ty ses opravdu umelec opravdu pekna práce klobouk dolu

    #82750
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Zdravím Vás, hezké výtvory. Nedávno jsem tu na foru viděl 500g nerezové pilkery, ale nějak se mi nedaří je najít, prosím tedy výrobce aby se mi ozval nejlépe na northwolf@seznam.cz. Děkuju

    #82751
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    To Mario: Já sem převážně muškař a tam je určitá dávka umělce potřeba :D, ono to není až tak moc o tom tam ty barvy naplácat, to je jednoduchý, ale spíš vymyslet jak. ;-);-)

    #82752
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Northwolf: Nazdar Petře, tak už jsi z kempování v Moldávii šťastně zpátky? To mě těší a kdy se chystáš na sever?:-P

    #82792
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Northwolf: Nazdar Petře, tak už jsi z kempování v Moldávii šťastně zpátky? To mě těší a kdy se chystáš na sever?

    Ahoj, trvalo to ale ano jsem z5 v CZ. Více tady:

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=469&str=13

    neb sem do tohoto tématu to nepatří.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...