Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82272
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Chtěl jsem udělat ty pilkry stříbrný, ale nakonec mi to nedalo abych tam nepřimíchal trochu modré a nakonec i pár glitrů. Holt já si nemůžu pomoct…

    #82277
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Romane,takovej šikula a dáš sem takovou fotku-zaostřit!!!!!!!!!!:-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

    #82278
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    omlouvám se, ale holt zkusím jinou. Jinak Otto bomba nerez. Já na to nemám ani materiál a ani nástroje.

    #82280
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Romane-ještě ať jim to naše chutná.Věci na nerez mě tady zanechal starej ŠKODA-ŠKODA HO.:-D:-D:-D:-D

    #82328
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #82338
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    To už snad nemá cenu něco psát. Další norek hračička, který si příjemnou prací s krásnými výtvory zkracuje dobu do odjezdu. Jdu na Plzeň – fotbal.

    #82340
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..pár fotek pro Kulíka…Honzíku, zase nové barvy na světě…brzy se zastav..:-):-D:-)

    #82342
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #82347
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Honzo to je paráda, ale když koukám na to množství tak to je malaá manufaktura-nebo velká?

    Já jsem dnes taky zavrhnul olovo a přihřál jsem si trošku gumy, abych si zase mohl krátit dobu než začne fotbal. Fotbal dopadl dobře a tak ukázi pár kousků,které jsme s kolegou pracně odlili.

    #82348
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂 SUPER PRÁCE.

    Už aby se chytalo…..Mají se na co těšit….:-S

    #82349
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #82350
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau…ROMAN ake su dlhe tie NOVINKY? vyzeraju super na podobne chytam ..

    #82358
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Roman123 pekna prace to je povedene, uz si zkousel ve vode jak to pracuje?

    #82359
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Honzo to je paráda, ale když koukám na to množství tak to je malaá manufaktura-nebo velká?

    Já jsem dnes taky zavrhnul olovo a přihřál jsem si trošku gumy, abych si zase mohl krátit dobu než začne fotbal. Fotbal dopadl dobře a tak ukázi pár kousků,které jsme s kolegou pracně odlili.

    A už sa dajú kúpiť?

    #82376
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kucí, jen velká pochvala jak Romanovi, tak i Honzovi. Honzo koukám, že je zase něco co nemám, už se přestěhuj do Prahy, ať jsi blíž.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...