Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

  • Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedouš a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #253299
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …a takhle nakonec…

    #253302
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    ….nemůžu si pomoct, ale nějak ten čas musím zabít…

    Romane moji favoriti jsou modročerný a ty poslední černý, to jsou jasný kelerovky.

    Luxus.

    #253503
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Dělaj se hlavy a gumy různých barev ale já si myslim že pro rybu je nejpřirozenější to co celý rok plave okolo ní a co je pro ní základní potravou-takže třeba makrely.Udělal jsem tuto blbůstku a věřim že bude úspěšná.Udělal jsem dvě velikosti,200 a 350 gramů.Na hlavě je napevno špunt ze šampusu/značka nerozhoduje/většim průměrem ven a po obvodu je nabroušen náběh aby šla makrela lépe navléknout hubou.Po navléknutí jí píchnu do hřbetu menší háček a makrelu s háčky v místě pletenky kterou jsem háčky spojil obepnu bindem/el.stahovací páska/.Skusim i trojháčky.Hlavy maj po stranách prohlubně které jsou vylité fosforem.Něco podobného už jsem dělal ale složitější a fungovalo to dobře.Jedem až v září ale příprava trvá celý rok.

    #254333
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Dnes jsem dodělal nějaké hlavičky a pár pilkříků a můžeme vyrazit.Dnes sedm dnů do odjezdu.

    #254340
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    2 Otta

    Neni těch 200 gramů málo? Těch 350 už je tak akorát bych řekl.

    2 Harty

    Přeju úspěšnej lov.

    #254343
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Kliknis,neni problem udělat 1000 gramů ale já to nechci pouštet na dno.Při pilkrování to nechám plandat za lodí ve sloupci.

    #254490
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Kliknis,neni problem udělat 1000 gramů ale já to nechci pouštet na dno.Při pilkrování to nechám plandat za lodí ve sloupci.

    Otto ten tvůj systém vypadá dobře už několik let sháním montáž na mrtvého kelera, za tím bez úspěchu. Nechápu proč se tím nezabyvaji i profesionální výrobci ryb. Potřeb.

    #254955
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Otto,ten systém vypadá fakt dobře a vyřešil by i můj problém netahat do Norska zbytečně tolik věcí na hloubku.Je to taková vylepšená verze magic.oka kde je dlouhé ramínko háčku ,ale je tam horší upevnění nástrahy a asi i horší chod.Mám něco podobného koupeného,ale je to jenom nízká gramáž-asi dvacet gramů.Tak že, na větší hloubku na prd.Co že jsi nejel s Ostrovákama na jaře?Jinak tady na stránkách čtu,tak ZOOMY  kam se podíváš.Asi fakt dobrá nástraha,až my pomalu přijde, že se chytá jenom na žížaly.Já teda v loni chytil na žížalu taky rybu,ale nějak to neumím a nejspíš ZOOMák ze mně nebude.A to jsem dostal od kamaráda žížaly z USA mraky druhů a barev a nic moc ,stojí to tam šest korun na naše,u nás o něco více.Jakou ty máš zkušenost se ZOOMY? Jinak jsem udělal pár pilkříků a mám nějaké nové barvy,tak jsem zvědav jak budou fungovat,- budu muset makat abych nebyl za vola.A jak se říká, na velikosti záleží.Tak zatím čus Harty

    #255851
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….to jsou mazlíčci….

    #255998
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Harty,jezdíme stejná parta a vždy v září.Na ZOOMy nechytám.Jinak jak píšeš je to takové magické oko ale u toho mě právě štvalo to uchycení háku,blbě se na to dává maso a pořád se to nějak kroutí a je velká šance to urvat o dno pokud to pustíš hloubeji.Toto bude vždy hákem nahoru a podle skoušky na řece to i pěkně chodí.Mám formu na váhu asi 500 a 800 gramů tak taky pár kousků na větší hloubku udělám,akorát je problem olovo,každej natahuje ruku pro hotové ale olovo donese málo kdo.Udělal jsem si před důchodem do zásoby nerezáky ale zatim jsem měl větší úspěšnost s podobnejma vychytávkama jako je tato,na obrázku je jedna z nich ale to je pracnější a potřebuješ soustruh ale chodí to perfektně. Ahoj Otta.

    #256570
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    pro letošek končím, mám toho plné zuby a tohle jsou už jenom dodělávky, které mi tady zůstaly

    #256573
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    200 g a 70 g  hlavičky, které nám ještě s kolegy chyběli a můžeme balit. Od 16.6. u Dědy145 na Bakkanu…

    #256620
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Romane hlavičky super….taky už jsem zbalenej ještě jsem něco pošlu a 1.7.směr Bakkan

    #259642
    kapricek
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Odjezd do Norska se blíží, ryby těšte se na mé nerez nástrahy. Váhy jsou od 100 – 1100 g. Karel

    #259644
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Parádní kousky.Přeji hodně ryb……

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...