Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

  • Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedouš a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #195656
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    I to se stane-ale pro jistotu , já je NEDĚLAL !!!!

    #196565
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    I to se stane-ale pro jistotu , já je NEDĚLAL !!!!

    Písni mě na SZ, kdo to vyrobil. Díky!

    #197561
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Ahoj všem, dnes mi kamarád dal do ruky tyto kupované gumy, zkoušel jsem je v lodi a nic horšího jsem v ruce neměl. Varuji před touto koupí. Láďa

    Láďo, už zase ?

    Ano, formy  tyto gumy a hlavy jsem dělal já pro Německého klienta. Je to již mnoho let. Byl tam i zájem o odlití 300 hlav a 300 gum. Ano řešil jsem tvrdost gumy, odlil je ve čtyřech tvrdostech. Zákazník chtěl tu nejměkčí, tu co máš v ruce. Tvrdil, že má neskutečně dobrý chod a že mu je lhostejné, že při prvním ataku s větší rybou je možnost ztráty ocásku.  Vše se vyrobilo a klient je spokojený.   Pár mi jich zůstalo, ale jelikož na toto nechytám, tak jsem je prodal.

    Výhodu tyto gumy mají v tom, že zbytek vyhazovat nemusíš. Dají se znovu přetavit, jak to dělají ostatní. Dá se do nich dát tužidlo a při příštím odlití budou tužší. Ale vím, že ty se tímto nezaobíráš. Ty jsi tester.

    Je to jako by si někdo nechal upravit třeba VW Golfa . Sníženej, široký gumy. Taky by někdo mohl napsat, že Golf je tvrdej, nízkej, štrejchneš s ním o každý hrbolek. Že by všechny varoval před jeho koupí.

    A přitom to není pravda.

    Někdo rád chytá na měkké gumy, někdo na ZOOMy, někdo na Roybaity, někdo na natahovací gumy, co tu nabízel SIM ze Švédska.

    Každej má na to jiný pohled.

    P.S. Na tvé připomínky jsem si již zvykl.

     

    #197641
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    tak ted uz chybi jenom jmeno prodavajiciho. /co vy na to?/

    #198185
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    tak ted uz chybi jenom jmeno prodavajiciho. /co vy na to?/

    Ahoj všem, dnes mi kamarád dal do ruky tyto kupované gumy, zkoušel jsem je v lodi a nic horšího jsem v ruce neměl. Varuji před touto koupí. Láďa

    Láďo, už zase ? Ano, formy tyto gumy a hlavy jsem dělal já pro Německého klienta. Je to již mnoho let. Byl tam i zájem o odlití 300 hlav a 300 gum. Ano řešil jsem tvrdost gumy, odlil je ve čtyřech tvrdostech. Zákazník chtěl tu nejměkčí, tu co máš v ruce. Tvrdil, že má neskutečně dobrý chod a že mu je lhostejné, že při prvním ataku s větší rybou je možnost ztráty ocásku. Vše se vyrobilo a klient je spokojený. Pár mi jich zůstalo, ale jelikož na toto nechytám, tak jsem je prodal. Výhodu tyto gumy mají v tom, že zbytek vyhazovat nemusíš. Dají se znovu přetavit, jak to dělají ostatní. Dá se do nich dát tužidlo a při příštím odlití budou tužší. Ale vím, že ty se tímto nezaobíráš. Ty jsi tester. Je to jako by si někdo nechal upravit třeba VW Golfa . Sníženej, široký gumy. Taky by někdo mohl napsat, že Golf je tvrdej, nízkej, štrejchneš s ním o každý hrbolek. Že by všechny varoval před jeho koupí. A přitom to není pravda. Někdo rád chytá na měkké gumy, někdo na ZOOMy, někdo na Roybaity, někdo na natahovací gumy, co tu nabízel SIM ze Švédska. Každej má na to jiný pohled. P.S. Na tvé připomínky jsem si již zvykl.

     

    Řekni drogám NE….

    #208530
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Po dlouhé době jsem se přihlásil na nové stránky a nějak postrádám Hartyho.Chodí sem ještě??

    #215758
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Já taky vyčkával až do teď, ale jak sem koukal, tak už diskuze jede stejně, nebo možná i víc než před nástupem nové verze, tak mě to nedalo a musel sem se zapojit. Ku*a píšu dlouhý věty jak Hitler, ale tady se na to snad nehraje. Dej lidem čas, pokud mají Norsko pod kůží, tak se vrátí. Já třeba neměl ani problém s přihlášením.

    Jinak všem kutilům co zde ukazují svůj um držím palce, ať jim to vydrží. Já bych to neměl čas, nervy a ani chuť. Radši si to to za pár pětek koupím. Na kolik vyjde třeba 100g pilkr, nebo hlavička s háčkem jen stříbrná. Možná se chytnu za hlavu a žačnu se tím bavit taky. Není nad to se před starou a harantama někam zašít. 😀

    #215958
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    U nás v partě je odlévání nástrah součástí příprav na dlouho očekávanou výpravu bez bab. Scházíme se celý tým nalijeme, potom pogrilujeme a taky se trocha nalijeme.  Prostě je to paráda, když na vlastni výrobu ulovíš Moby Dick.

    #217066
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj všem, sleduji toto téma celkem pravidelně a něco je tu divného. Nevíte co je s Hartym?

    #217338
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    … ono to není o tom, že by člověk ušetřil při nákupu nástrah, ale on se z toho stává spíš koníček a když nějakou tu rybku prodá, věřte tomu, že získané finanční prostředky stejně vrazí zpátky do materiálu, barev,zařízení, výroby šablon atd. Samozřejmě pokud to nedělá za účelem zisku za co nejmenší náklady.

    Odměnou mu bývá radost, když se na takovoutu nástrahu povede něco hezkého ulovit a to nejen jemu, ale popřípadě kamarádům.

    #217410
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro bleska:Já tě na minulejch stránkách nějak neregistroval takže nevim jestli jsi koukal na mé hlavně nerez věci.Nerez se vyplatí jen když to ufušuješ v práci,matroš,nářadí a čas se nepočítá.Takže varianta pryč od pani a dětí nepřichází v ůvahu,Tam jde o to že utratíš minimálně-oči,háčky,kroužky,fosfor a o to že si pilkr uspůsobíš a nebo něco vymyslíš.Pilkr co je na obrázku tak bez rozdílu váhy mě vyjde jeden tak na 30,–40,-kč,dělal jsem 300-900 gramů.Olovo-tam jde taky o to za kolik ho seženeš no a nějaká ta barva,pokud si s tim ale hraješ jako roman 1312 tak už to je o něčem jiném.Samozřejmě se to takhle parádně naučit,lepší barva ale tam už je možnost vypadnout z kvartíru-pokud to neděláš doma,to je potřeba aby vypadla pani i s dětma.No a nějaké střapce a peří na háčky-háčky koupíš,peří koupíš,lepidlo koupíš,můžeš dělat různé varianty ale toho je všude plno a za rozumnej peníz.Ale i přesto si to dělám,je to prostě zábava a chytit třeba metrovku na vlastní výrobek-to prostě zahřeje.Nerez výrobky jsem si naforotil protože jsem čerstvě v důchodu a doma to dělat nejde.Budu se opakovat ale fotky jsem dával na staré diskuse tak ať se můžeš mrknout tak je dám i sem,starejm diskutérum se omlouvám za opakování.A skus si něco udělat-čapne tě to.Jo ty nejlepší výrobky jsou ale ty první dva.Otta .

    #218230
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Jo ty nejlepší výrobky jsou ale ty první dva.

    U tech prvnich dvou nastrah ti chybi hacky… 😀

    #218319
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tam překážej,to musí klouzat.Kde bereš smajlíka??

    #218610
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Smajlika staci napsat. Treba: dvojtecka,pomlcka, pismeno D. Samo se to prevede na obrazek. Predpokladam, ze Duke ma nejaky kompletni seznam. Puvodne se tu v okne psani smajlici zobrazovali, ted jsou pryc.

    🙂 😉 😀 😛

    #218786
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Tam překážej,to musí klouzat.Kde bereš smajlíka??

    Asi tak…

    „:D“ 😀 „:)“ :) „;)“ 😉 „:o“ 😮 „:(“ :( „:|“ 😐 „8-)“ 😎 Pište bez uvozovek. A na ty složitější už si nevzpomenu, ale stejně je nikdo za poslední měsíc nepoužil… Na obrázku máte další náměty, můžete zkoušet. Nevím, který všechny to tady umí. 😉 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...