Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

  • Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedouš a poslední změna proběhla před 1 rokem a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #271388
    Volnas
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Harty, doporuč mě nějaký pilker na polaky do hloubek max 20m. Chtěl bych vyzkoušet typ Eisele, jakou gramáž mě doporučíš?

    #271406
    vydra-cz
    Účastník
    (215 odpovědí)

    Už tady strašně dlouho chybí krasavci od Roman 1312

    #272273
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Ani Roman, ani Harty nemají čas. Výroba určitě jede naplno! 🙂

    #272275
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Harty, doporuč mě nějaký pilker na polaky do hloubek max 20m. Chtěl bych vyzkoušet typ Eisele, jakou gramáž mě doporučíš?

    Do takoví hloubky spíše něco menšího tak 45-55g,ale záleží na tom jak bude foukat a nebo jaký tam bude proud a samozřejmě co je na dně.Ale i na menší hloubku se dá použít i těžší v případě horších podmínek.Základ je dostat pilk. na dno.Tak že, jestli si chceš koupit jenom jeden orig.pilk.Eisele,tak jdi do toho nejlehčího a to 0.45g. a  v případě větru nebo proudu -trpělivost.

    #272277
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    To Heinz: No jasně že makám,ale sezona začíná až na jaře,tak to nějak nedrtím.A blíží se Vánoce a manželka mě nutí do zdobení cukroví.

    #272281
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Jestli zdobíš cukroví tak pěkně jak pilkry, tak se manželce ani nedivím, že tě nutí do zdobení cukroví. Třeba ti po vánocích pomůže s pilkrama.

    #272975
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Romane 1312 hodně vynikajících pilkrů a pevné zdraví štěstí a pohody ti přeje ke svátkům a k Novému roku VIKI.

    #273088
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

     

    děkuji za přání, rád bych něco už vytvářel, ale jsem momentálně už cca 2 měsíce zdravotně indisponován a tak mám obavy, že  výroba pilkrů je tuto sezonu ztracena. Ještě jsem chtěl zlepšit technologii, ale netušil jsem, že sehnat někoho v ČR, kdo by ti vyrobil kovovou formu na odlévání je takový problém.(samozřejmě za rozumný peníz). Holt budu se muset připravit na další sezonu.

    Ještě, že mi jich pár zůstalo, jinak bych musel od někoho nějaké koupit…..

    #273090
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, přeji Ti hodně moc zdraví, štěstí, klidu a pohody, samozřejmě lásky a rybářských úspěchů. Už by jsi si to zdraví , klid a pohodu zasloužil.

    #273097
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….děkuji Honzíku. I tobě, celé tvé rodině a všem přátelům a kamarádům holdujícím tomuto krásnému koníčku hodně zdraví, štěstí osobní pohody a samozřejmě mnoho loveckých úspěchů.,.,.,

    #273098
    lev1971
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Taky se připojuji s gratulací Všem do nového roku a hlavně Romanovi to zdravíčko.

    Ještě štěstí že jsem letos neškubal Romanovy pilkry tak moc v květnu musím vyjít se zbylými. Jsou  fajnové.

    #276929
    Marek
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Ahoj vespolek, mám na Vás zkušenější dotaz…

    Začínám s experimentováním odléváním olov a gum.. Pořídil jsem ty klasické tekuté gumy co se “vaří” v mikrovlnce.. Ale i ve verzi “soft” jsou poměrně tvrdé, rád bych dosahl textury jako má např Zoom, Roybait atd.. jaký na to doporučíte odlévací materiál, případně, kde se dá sehnat…??

    Děkuji za rady 🙂

    Mára

    #277254
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Před časem jsem si postavil novou hračku 3D tiskárnu.Po tisku všeho možného jsem se pustil do tisku kopyt na pilkry.Tady malá ukázka.Konečně to nemusím vyřezávat ze dřeva a po vymodelování v Cadu hned vím kolik to bude vážit.Stačí vytisknout odlejt do Lukoprenu a už to frčí.S dalšíma nápadama se později pochlubím.

    #277301
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Tak jsem dnes trochu dělal přípravy na základní nátěr.Tento rok jsem trochu ve skluzu,ale snad to dám.

    #277311
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Pár jich je hotových.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...