Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61418
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Snáď sa to bude dať pochopiť.

    Ešte jeden poznatok… Olihne sme chytili za tmy, v stĺpci, medzi bojkov a mostom. Pravdepodobne vychádzali z hĺbky a lovili slede u hladiny

    Oblasti vyznačené zelenou sú keleri

    červenou – miene a mieňovci

    fialová – treska obecná

    oranžová – polaci

    #61421
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko: Je to dokonalé:-D Polaky, tresky a kelery v Baťáku chytáme na stejném místě. Na co ty kelery hlavně chytáte, naše best nástraha na ně stříbrný pilkr nebo červená paprika napřívěsu, když se pověsí dvě takový 90-100cm rakety tak je to dost mazec:-D

    Snad tam budou;-)

    Prosímtě v jakým jsi to dělal programu ty popisky?

    #61423
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj vydra.

    Popisky v obyčajnom maľovaní.

    Kelrov sme tiež chytali len na malé strieborné pilkríky cca. 100g.

    Zrovna tiahli hejná malých sleďov, tak to sedelo. Ako prívesy sme mali papričky (floo – do veľkých hĺbok) a pierka na háčikoch s perleťovým návinom.

    Jéžiš, to bol mazec. Za sleďmi šli veľké torpéda…..:-D:-D:-D:-D

    #61425
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko: jo, když se chytne ten jejich tah tak je to mazec;-)

    #61427
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Je fakt, že na tie malé pilkre sme chytali v stĺpci v Batnfjorde.

    Ale nad mostom, na tých veľkých hĺbkach, sme dávali 300g strieborné pilkre s veĺkými flor paprikami až dole na dno a tých rýb bolo podstatne viac.

    #61428
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Kelery jsme kousek od Aure chytavali na 40-60g pilkriky 28vlas vlaceci pruty do 60g ato byl fakt mazec!

    😛

    #61608
    Josef Houdek
    Člen
    (6 odpovědí)

    Vydra napsal:

    My jsme v Hogsetu 18-25.5. Pak sem hodím info nebo pokud už bude net na chatě dám vědět i během pobytu.

    My Vás střídáme, tak nám to všechno nevychytejte 😀

    #61617
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to JH: o.k., kluci. Připravíme welcome drink:-D Budeme se snažit vychytat, ale poradíme horké fleky;-)

    #62200
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    JH napsal:

    My Vás střídáme, tak nám to všechno nevychytejte [/citace]

    Pro změnu my střídáme Vaší partu. Tak ať si zachytáte a nachytáte a ať to vydrží všem po celou sezónu.

    #62202
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    petr napsal:

    Nikdo tam ještě letos nebyl, začíná se v sobotu 18.5.2013, jak to vypadá s filetárnou a internetem dám na web Hogsetu.

    Na webu Hogsetu jsem nic nenašel. Díval jsem se špatně nebo to tam ještě není?

    Nicméně už těšení na Hogset začíná gradovat.

    #62343
    Josef Houdek
    Člen
    (6 odpovědí)

    Na webu Hogsetu jsem nic nenašel. Díval jsem se špatně nebo to tam ještě není?

    Nicméně už těšení na Hogset začíná gradovat.[/citace]

    Já jsem tam také nic nenašel, tak snad se to tam bude třeba tento týden. Máte někdo zkušenosti s norským internetem (pokud by nebyla v chatě wifi), třeba – koupit kartu s kreditem a připojit se přes ní, nebo něco podobného?

    #62345
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    JH napsal: Na webu Hogsetu jsem nic nenašel. Díval jsem se špatně nebo to tam ještě není?

    Nicméně už těšení na Hogset začíná gradovat.

    Já jsem tam také nic nenašel, tak snad se to tam bude třeba tento týden. Máte někdo zkušenosti s norským internetem (pokud by nebyla v chatě wifi), třeba – koupit kartu s kreditem a připojit se přes ní, nebo něco podobného?

    snad ti tohle půmůže:

    Internet v Norsku

    #62346
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    JH napsal: Na webu Hogsetu jsem nic nenašel. Díval jsem se špatně nebo to tam ještě není?

    Nicméně už těšení na Hogset začíná gradovat.

    Já jsem tam také nic nenašel, tak snad se to tam bude třeba tento týden. Máte někdo zkušenosti s norským internetem (pokud by nebyla v chatě wifi), třeba – koupit kartu s kreditem a připojit se přes ní, nebo něco podobného?

    snad ti tohle pomůže:

    Internet v Norsku

    Norsko internet

    #62617
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Dle nejnovějšího info ještě v Hogsetu internet není a filetárna taky ještě není dodělaná. Ale to nám vůbec nevadí, Hogset je prostě Hogset:-)

    Já bohužel zrovna internet budu potřebovat kvůli práci. Vyřešil jsem přes T-mobile 200MB za 157,- bez DPH.

    Víc info sem hodím jak dojedu.

    #62630
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Pred pár rokmi som si tiež platil data v zahraničí.

    Nejaké Eurodata – 20MBN za 1500Kč. Na predpoveď počasia to malo stačiť:-D

    Neviem ako je to teraz s mobilnými datami v Norsku ale pred 4-mi rokmi pripojenie strašne padalo. Stiahnuť stránku s YR.NO…. hrůza.

    20MB zmizlo behom pár pripojení. Tak radšej bez netu vydržím a naháńam WiFi u benziniek a obchodov (shell, spar, …)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...