Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22942
    Olda
    Člen
    (2 odpovědí)

    Nevíte někdo nějaké nové zprávy zda se nezměnila situace s chatou Hogset u Georga? Je rozhodnutí, že pronájem chaty padl konečné?

    Škoda, rád jsem tam jezdil…

    #22943
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    To Olda: naposledy jsem se s Georgem mluvil tento týden, zatím je celá věc u soudu o rozdělení majetku po rozvodu , rozhodnuto by mělo býti dle jeho slov a jeho právníka snad do vánoc – soudy tam asi pracují pomaleji než u nás. Pokud se cokoli změní budu Vás všechny co jste tam jezdili informovat.

    #22952
    Olda
    Člen
    (2 odpovědí)

    To Petr : Díky moc za odpověď. Uvidíme tedy příští rok.

    #24312
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Neviete niečo o osude Georga a chaty?

    #24946
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    V pondělí jsem se po 14-ti dnech vrátil z NO, věc se má asi takto: 6.10.2011 má Georg soud ohledně rozdělení majetku po rozvodu, doufám, že to vše dobře dopadne a příští rok se chata znovu rozjede. Jak budu něco vědět ozvu se.

    #27120
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Jak jsem slíbil dávám sem info o chatě Hogset, v NO do nakonec vše dobře dopadlo, chata bude příští rok znovu otevřena :-D:-D:-D:-D

    #27138
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To je vynikající zpráva:-),byli jsme tam už vícekrát a určitě se tam chci ještě podívat…Krásné místo je to.

    #27139
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    jj 😛 😛 😛

    Už mám zablokované leto.

    Petře,

    prosím o informácie o zmenách.

    Určite vieš viacej.

    Georg niečo spomínal, že má len 2 lode.

    #27161
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    petr napsal:

    Jak jsem slíbil dávám sem info o chatě Hogset, v NO do nakonec vše dobře dopadlo, chata bude příští rok znovu otevřena

    Peťo tak to gratuluju,ale já bohužel sem musel si zařídit jiné lokality,ale na srazu sa určitě potkáme a pokecáme…8-)

    #27170
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Lodě budou 4, Georg koupí další.

    #27194
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Kdy a jakým způsobem je možno si objednat rezervaci chaty?

    #27198
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Zatím tvořím nový web,starý se kvůli soudu musel zrušit, bude co nevidět,dám info.

    #27843
    Shlak
    Člen
    (1 odpovědí)

    Ahoj Petře,

    prosím o info, zda už je možné si opět Hogset objednat. Byl jsem tam před 3 lety a moc se nám tam líbilo….

    Moc děkuji

    #27847
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Je možno objednávat, nový web je skoro hotov,dolaďujeme jen drobnosti,pokud to nebude proti pravidlům tohoto webu, dám sem odkaz na nový web, nebo lépe napiš mi SZ.

    #27849
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Ahoj, pokud to tedy opravdu nebude proti pravidlům tohoto webu, prosím, rád bych měl také odkaz na nové stránky Hogsetu. Byl jsem tam několikrát, vždy super, krásné místo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...