Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

  • Toto téma obsahuje celkem 839 odpovědí. Do diskuze (79 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skroban a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 840)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61140
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Nikdo tam ještě letos nebyl, začíná se v sobotu 18.5.2013, jak to vypadá s filetárnou a internetem dám na web Hogsetu.

    #61227
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Byl jste tam loni někdo v květnu? Jestli jo, jak to šlo?

    #61233
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Pred štyrmi rokmi sme boli u Georga na začiatku júna a vo vode bola všehochuť. Hľadali sme hlavne kelerov ale brali aj polaci u zelenej bójky, obecné v úžine pod mostom a mníci v najhlbšej jame, kde sa stretá úžina s Batnfjordom. To brali miene a mieňovci jeden za druhým. Fungovalo to tak, že dole sa pustilo mäso na magickom oku a v stĺpci sme chytali kelerov – tulákov.

    Ďalšie dobré miesto na kelera bolo kríženie fjordov nad zelenou bojkov, smerom na Kristiansund (Kvernesfjord). Je tam okolo 200m ale tie veľké ryby brali práve tam. A že ich bolo…. 😀

    Naviedol nás na nich miestny rybár s kutrom. Veta “Veľká voda, Veľká ryba” asi hovorí za všetko.

    Na hrebeni podmorských kopcov, ktorý končí zelenou bojkov, sa najlepšie chytá za súmraku na ľahkú prívlač. Ryby berú tesne pod hladinou. Veľa práce urobia fluo bužírky na bočných prívesoch.

    Pozdravuj Georga. Boli sme tam v auguste minulého roka. Deti stále vspomínajú…:-D

    #61252
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to JH: kdy přesně jedete na Hogset?

    #61254
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko:

    My jsme na Hogsetu byli tak asi už 3 nebo 4x. Ta zelená bójka klasika 🙂 Ta úžina pod mostem na obecný to myslíš přesně kde? A mníky v nejhlubší jámě kde? Velký kelery jsme jezdili chytat do Batnfjordu, to Tvoje místo neznáme:-) kde to přesně je? Na kolika metrech jste je nejčastěji chytali a na co? Gumy nebo pilkry? Nám nejvíc šli na stříbrné pilkry.

    Zvládl by jsi to zamalovat do nějaké mapky?

    #61268
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Ahoj

    Kdo tady z fora a kdy jede na Hogset?Já plus 5 jedem 27.7-3.8.

    #61305
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    To Vydra:

    Cez víkend sa na to pozriem.

    #61319
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Čus jedeme do Hogset od 13 do 27.7.Byl jsem tam před jedenácti léty ještě ve staré chatě.Asi by se ti hodily informace od nás,když budeš chtít zavolej,tel 723529382.

    #61320
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Raca napsal:

    Náhoda to nebude. Pokud si dobře vzpomínám tak jsme je v podobných místech chytli taky. Ale mám pocit, že jsou poblíž nějaký lana nebo něco, protože jsme tam dost často viseli.

    Na druhé straně mostu je lano a tam se to dycky utrhne…Vydro,ty si to nepamatuješ???:-):-):-)

    to Vydra-kdy jedete?Mára jede taky?

    #61328
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    to sob

    urcite se ozvu budem vas stridat

    #61352
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    My jsme v Hogsetu 18-25.5. Pak sem hodím info nebo pokud už bude net na chatě dám vědět i během pobytu.

    #61353
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Šroubes: Ty vole, já si nepamatuju co jsem měl včera na snídani:-D A taky víš jak si tam vždycky s Alfem vymíváme mozky:-D

    Jo, jede Medvěd i Medvědí tata a samej dobrej borec:-P

    #61354
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko: Dík…

    #61363
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    tak vydra tam zahuje sezonu?Doufam ze budes posilat sami dobry zpravy

    #61372
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to rostak: Jo, tak to já taky;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 840)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Chata Hogset-střední Norsko-komuna Gjemnes

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...