Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 69)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16285
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    V uvedeném vyhledávači se dá najít asi cena jakou uvádíte.Ale nikdo nekončí v Altě a je odkázán na dané termíny i časy s ohledem na další dopravu do místa pobytu.Například víkendy jsou dražší.Mnou uvedená cena se týkala odletu z Prahy 19.6. a odletu z Alty 30.6. Nevěřím že cena letenek zakoupených přímo u Norwegian se ve stejný den zakoupení může nějak podstatně měnit podle použitého vyhledávače. V mnou uvedené ceně je i příplatek na zavazadlo a převodní poplatek banky.Jinak pište,informací není nikdy dost. Zdraví Jonas.

    #16287
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Přesně tak, jde o Low Coast letenky. Ale když si to člověk průběžně hlídá, tak i na konkrétní termín jde letenka občas trefit i levněji. Praktikuje to brácha, který v Norsku pracuje a je to vyzkoušené. Obnáší to ale kontrolovat ceny minimálně jednou denně. občas se tam třeba na dvě tři hodiny vyskytne úplně dumpingová cena. Já osobně jsem ještě neletěl. Vždy na mě vyjde auto. Tak jezdíme zhruba s tří až čtyř denní reservou a na vláčáky testujeme polaky ze břehu ve fjordech které cestou potkáme. A nemá to chybu.

    #19993
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Neviem, či ste to tí, ktorí jazdia cez Polsko, zaregistrovali, ale od Nového roku je na diaľniciach povolených 140 Km/h.

    Ako jazdíte spiatočnú cestu z Nemecka od Gotbusu na polskú A18 z Olsiny smer Wroclaw. Z hraníc ďalších asi 60 km je to tankodrom. Obchádzate to? Už sa mi nechce ničiť tlmiče, tak sa tomu úseku chcem vyhnúť.

    #88726
    Luca
    Člen
    (4 odpovědí)

    Ahoj,

    nemáte prosím někdo zkušenost cestou autem po Norsku, jestli je lepší trajekt nebo po mostě?

    Případně odkaz na aktuální ceny trajektů a mostu.

    No my chceme jet Dánskem do Norska, projet si Norsko postupně na sever, a Švédskem zpět.

    Takže trajekt vyjde levněji?

    Původní plán byl tento : nalodeni v Hirtshals a vylodeni pod Oslem v Langesund. Da se tam pak navazat snadno na silnici E6, ktera vede nahoru na Lofoty a dal pak na Nordkapp.

    Díky

    Luca

    #93297
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)

    Něco podobnýho plánujeme na začátek září, kdo s tím může poradit??:-)

    #93300
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    ADMIN nelze přečíst pravou stranu.

    #93324
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Mně to občas taky dělá a pomůže použití jiného prohlížeče …..

    #93327
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Vetsinou nepomuze. Uz jsem kdysi klukum posilal, jak to vyresit. Je to zalezitost programatora, aby upravil formatovani zobrazeni. Problem je v momente, kdy nekdo vlozi dlouhy odkaz, jako napr. mthead dne 13.01.2011 v 14:28:58. Ten se pak nezalomi a tim padem natahne sirku sloupce a ten se diky formatovani stranky schova pod pravym krajem…

    Takze dokud programator nezmeni kod, tak budeme furt cucet na orezane prispevky.

    #93364
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Letos jsme jeli na Soroya Švédskem a musím říct, že paráda. I když skončí dálnice valíš furt 120km/h, plno předjížděcích pruhů.

    #93365
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Letos jsme jeli na Soroya Švédskem a musím říct, že paráda. I když skončí dálnice valíš furt 120km/h, plno předjížděcích pruhů.

    Vydra napsal:

    Letos jsme jeli na Soroya Švédskem a musím říct, že paráda. I když skončí dálnice valíš furt 120km/h, plno předjížděcích pruhů.

    bestik napsal:

    Vetsinou nepomuze. Uz jsem kdysi klukum posilal, jak to vyresit. Je to zalezitost programatora, aby upravil formatovani zobrazeni. Problem je v momente, kdy nekdo vlozi dlouhy odkaz, jako napr. mthead dne 13.01.2011 v 14:28:58. Ten se pak nezalomi a tim padem natahne sirku sloupce a ten se diky formatovani stranky schova pod pravym krajem…

    Takze dokud programator nezmeni kod, tak budeme furt cucet na orezane prispevky.

    Než to opraví si to přečti celé v citaci:-(

    #93366
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    TO VYDRA: kudy jste jeli Švédskem ? Já to vidím po E45 do Malung a pak po 311 na norské hranice, po 84 dále směr Trondheim. Jeli jste také tak ? kedlobak

    #93380
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to kedlobak: Trellebor – Stockholm – Sundsvall – Umea – Tore – Haparanda – Tornio – Muonio – Kautokeino – Alta – Oksfjord. Cesta nám z Trelleborgu do Oksfjordu trvala 28hod s přestávkama na jídlo a s proclením alkoholu.

    #93400
    martin1977
    Člen
    (12 odpovědí)

    Ahoj milovníci rybolovu Norsku! 1.7 odjezd do Setter Brygge, cesta jasná, jen nevím jestli nebude lepší objednat trajekt RO-GE dopředu kvůli prazdninam v Německu? Kolem 15:00. Poradi někdo?

    #93402
    Vogon
    Účastník
    (86 odpovědí)

    to Martin1977: O prázdninách je opravdu lepší objednat trajekt dopředu:-)

    #93405
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to na trajektu s autem na LPG?

    Může na trajekt a pokud ano je tam nějaký rozdíl oproti klasice. děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 69)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...