Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 68 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 69)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16160
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    Máte někdo zkušenosti s aerolinkami Norwegian? Do Norska jsem letěl již několikrát,ale s nimi ještě ne. Stalo se už někomu,že jejich let byl zrušen,nebo přeložen? Mě se to už stalo u SASu. Jsou to věci nepříjemné,protože se většinou jedná o lety s přestupem a s další návazností na dopravu do místa pobytu. Objednával jsem u Norwegian letenky Praha – Alta s přestupem v Oslu,ale dostali jsme dvě letenky Praha-Oslo a Oslo-Alta.Vše vyřízeno během 20 minut(objednání,zaplacení kartou a zaslání letenek).Nevíte někdo,když odbavíme zavazadlo v Altě,budeme ho vyzvedávat až v Praze,nebo budeme muset vyzvedávat a znovu odbavovat v Oslu? Kolega si chce přivézt ryby. Já jsem vždy cestoval jen s palubním zavazadlem,tak jsem se o tohle nikdy nezajímal. Ryby nevozím,nefiletuji,nejím. Dík za případné odpovědi. Zdraví Jonas.

    #16165
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Čau letěl jsem se Scandinavian airlines z Prahy do Trondheimu s přestupem v Oslu,zavazadla jsem si musel v Oslu vyzvednout a znovu odbavit.

    #16182
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To sob: Dík za informaci. Bude to asi všude stejné. Nikdo nemá zkušenosti s Norwegian? Ahoj Jonas.

    #16189
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    To Jonas – s Norwegian mám jen ty nejlepší zkušenosti – létám s nima několikrát ročně + u nich zajišťuji letenky pro naše klienty a vždy bylo vše bez problémů – platba, odbavení atd. Jediné zrušené lety byly vloni, když řádila sopka a i potom se zachovali velmi seriózně a vraceli za zrušené lety peníze. Opravdu jsem s nimi dosud neměl jediný problém a to u nich ročně objednám několik desítek letů. Jak to budeš mít v Altě se zavazadly nevím, používám přímou linku do Trondheimu, s přestupy nemám zkušenosti

    #16192
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Lítáme s Norwegian a vše v naprosté pohodě.

    #16193
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Při letu z Česka do Norska s přestupem v Oslu je nutné vždy vyzvednout zavazadla a znovu odbavit. Přechází se mezi terminály mezinárodní/tuzemský a to cestou tam i zpět. Odbavení je v Oslo elektronické. Nejprve s letenkou k odbavovacímu terminálu (komunikuje kromě norštiny i v dalších světových jazycích), postupovat podle návodu. Zavazadlo se podá k přepravě po odbavení, s již platnou palubní vstupenkou. Co je v zavazadle nikoho moc netrápí, pokud tedy netečou ryby po podlaze.

    Osobní prohlídka na vnitrostátní lety je někdy tvrdší, než international.

    Norwegian a po Norsku Wideroe – obé zcela bez problémů. Spolehlivě kdykoliv a kamkoliv. Snad jediné upozornění: pokud máte letenku od SAS třeba až do malé lokality, kterou obsluhuje Wideroe, jsou sichr doručená zavazadla. Wideroe je dcera SASu. S Norwegianem nemusí klapnout návaznosti!

    #16197
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A má někdo konkrétní systém, jak zabalit a přihlásit ryby jako jedinné zavazadlo. Ostatní bagáž by cestovala autem.

    #16246
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    Dík všem za informace. Pro zajímavost letenka Praha-Alta a zpět stála včetně převodních bankovních poplatků (platba kartou) 10088Kč. Vše vyřízeno během půl hodiny. Zdravím Jonas.

    #16254
    Jaroslav Holub
    Člen
    (8 odpovědí)

    Dobrý den pánové, nemáte někdo lodní jízdní řád Vassdalen-Bergsfjord-Tverfjord, nebo nějaký odkaz kde bych našel jak to jezdí. Myslím, že z Vassdalenu to jezdí i na Soroyu. Díky Holoubek.

    #16256
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    to Jonas: ta cena se mi zdá velice přemrštěná. Ještě i zpáteční letenka na leden trasa Praha – Oslo se u Norwegian dá koupit za 800 NOK

    #16268
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To Pen: Samozřejmě máš pravdu,napsal jsem místo Alty Oslo. Uvedená cena na přesné datumy je myslím slušná.Zkusím to opravit.Dík za upozornění.

    #16272
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To holoubek: Zřejmě myslíš trajekt Oksfjord-Bergsfjord-SorTverrfjord.Podívej se třeba na”http://www.veolia-transport.no/ferger/category198.html” nebo na stránky Rybolov.com.Jinak Vassdalen je pár domků u stejnomenného jezera nad přístavem a pozor také na Tverrfjord který je přes fjord naproti. Ty zřejmě potřebuješ jet do SorTverrfjordu (sor – jih)odkud to máš po silnici asi 5km.Expresní loď která staví i v Sandlandu auta nevozí.Zdraví Jonas.

    #16275
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak jsem teď koukal na Praha – Alta a zpět, dobrá cena se dá sehnat na červenec – 2117 NOK. Jinak brácha s kamarádem v Norsku pracují, domů létají pouze s Norwegian a na výlety po Norsku taky

    #16282
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    PEN napsal:

    Tak jsem teď koukal na Praha – Alta a zpět, dobrá cena se dá sehnat na červenec – 2117 NOK. Jinak brácha s kamarádem v Norsku pracují, domů létají pouze s Norwegian a na výlety po Norsku taky

    Nemáš náhodou internetovou adresu, kde se ti podařilo najít cenu 2117NOK? My jsme zkoušeli hledat, ale vždycky jsme dohledali mnohem dražší letenky.

    Předem dík.

    Miloš

    #16283
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 69)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...