Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 207)
  • Autor
    Příspěvky
  • #356158
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Po bouřce moc ryby neberou. Ale dnes to neplatilo. Keleři na Asenu i Melsteinu fungovali jakoby nic. Největší 102 cm a na vlačáku je to super zážitek. Polaci zatím nic moc,ale doufám, že se taky zaktivizují. Poslední záběry zapadajícího anebo vycházejícího slunce jsou zhruba v 01,00 hod

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #356167
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    A zase loučení a vítání. Kemp se vyprázdnil,ale už zítra se bude plnit.
    Navečer jsem si vyjel s kamarádem Petrem na noční polakovačku. Projeli jsme pár mělčin k Asenu,ale ryby vůbec nebraly. Kromě pár menších polaků se nic nedělo
    Mělčiny prázdné a tak jsme zkusili hrany z 25 do 100 m. Okamžitě se situace změnila. Byly chvíle,kdy jsme oba tahali rybu. Za chvíli jsme měli téměř plnou bednu a spokojeně se vraceli do přístavu.
    Zítra/tedy vlastně dnes/ nás čeká déšť a vítr, takže asi zase oddych
    #356227
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Nové party to pěkně rozjíždí. No ale Třinec je na vítězné vlně a doufám, že to bude pokračovat. Já jsem vyjel na Asen s kamarádem Petrem. Zkoušeli jsme polaky,ale jsou momentálně nějací neaktivní. Dostali jsme jenom tři slušné kousky a protože nebrali ani na mělčinách a ani na hranách,tak jsme přejeli na hlubší vodu a zkusili kelery. Od hloubky 70 m až po 300 m bylo moře plné. Za 2 drifty jsme naplnili 2 bedny a až do teď jsme filetovali

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem Dedo145.
    #356242
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    Krásný den za námi. Ráno mi přijely další party a počasí nám dovolilo výjezdy na všechny strany. Ryby byly jen průměrně aktivní a tak se žádné masakry neuskutečnily. Já jsem vyjel s manžely Kováčovci na výlet. Už mají nachytáno, tak bylo jen chyť a pusť. Marta se dostala do stádia norské horečky a téměř jsme ji nemohli dostat z vody. K dobré náladě přispěla i zastávka na piknik na Melsteinu.
    Zítra nás čeká výjezd s moravskou partou,ale bude to jen kratší, protože se odpoledne trochu rozfouká. Ale nevadí, aspoň stihneme oba odpolední fotbálky.
    #356248
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Zdravím nikde nevidím u nikoho makrely jsou už najeté?

    #356249
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zdravím nikde nevidím u nikoho makrely jsou už najeté?

    Objevuji se sporadicky,ale jeste ne ve velkych hejnech

    #356262
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    Opět parádní rybařina. Všichni spokojeni a až na výsledek fotbalového zápasu a spálené makrely v udirně, krásný den. Můj spolujezdec Peter už vyzkoušel i lov na elektrický multik a šlo mu to výborně .
    Zítra ještě super počasí
    #356264
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Dik za odpověď.

    #356281
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    Tropický den je za námi. Celý den 30° C a slabý vítr. Všichni jsou poněkud načervenalí a jsme vděční za vítr, který se teď rozfoukal. Ještě v 10 večer byla teplota 29.9 °C v přístavu a na Bakkanu ještě více. Ryby ale docela braly.
    Já jsem udělal s Kováčovci exkurzi do Koet fjordu. Marta nás oba přechytala a vrátit jsme jí to nemohli, protože jsme museli utéct před neskutečnou teplotou.
    #356316
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dnes nám skončilo tropické počasí a nastal norský průměr. Rozfoukalo se a začalo pršet. Všichni zůstali doma jenom Jisto vyjel v nepříjemném počasí na vodu a odvaha se jim odměnila halibutem. Večer jsme se rozloučili s Kováčovci a ostatní jsou teď na noční jízdě,tak zítra uvidíme jak se jim zadařilo

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem Dedo145.
    #356326
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    Nočním jezdcům se dařilo parádně. Severní Morava už 2 dny jenom chyť a pusť,Kořénkovci na poslední jízdě parádně zalovili polaky Dolní Lhota zase dorše, takže filetovalo se až do 6.hodiny ranní
    Dnes se jezdit nedalo, takže všichni dospávali a navečer zase pár lodí vyrazilo
    #356365
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)
    Počasí nic moc,ale noční jezdci zachytali. Vládne všeobecná spokojenost a užíváme si. Já jsem po dlouhé době chytil pěkného mořského pstruha a večer jsme fandili slovenskému mančaftu.
    Zítra to zase vypadá na odpočinkový den
    #356378
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Vypadalo to, že dnes nikdo nevyjede,ale Dolní Lhota a Bosákovci se vydali do upršeného a rozfoukaného fjordu. Odměnou jim byly pěkné ryby a doufám, že do zítřka jim uschnou všechny promočené věci. K tomu jeste par fotek ze vcerejska.

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #356381
    Fanthill
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Dedo: Ahoj. Prosím tě. Jak je Bakkan Wahl vybaven pro krátké ubytování (parkovací, stanovací místo + sprcha..) české nerybářské rodinky potulující se po Norsku? Pokud ano mohu požádat o kontakt na bližší domluvu? díky.

    #356787
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dedo: Ahoj. Prosím tě. Jak je Bakkan Wahl vybaven pro krátké ubytování (parkovací, stanovací místo + sprcha..) české nerybářské rodinky potulující se po Norsku? Pokud ano mohu požádat o kontakt na bližší domluvu? díky.

    Parkoviste pro karavany ano,stany asi ne voda a WC se da vybavit,sprchy ne,elektrika ano.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 207)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...