Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 197 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 3 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #325126
    Hucho
    Účastník
    (58 odpovědí)

    Už abysme byli tam!

    #325227
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Kluci Chebští se dnes loučili s vodou a doplnili bedny několika makrelkami a posledními polacky. Celý den pršelo a foukalo, takže loučení s mořem bylo jen na chvilku navečer. My jsme s Bennem zkompletizovali další šatny a sušárny. Poprvé v tomto roce jsme odevzdávali tričko jednomu ze čtyř Jirků za metrového dorse.
    Na oplátku jsme s Bennem dostali naše vlastní portréty.
    Přijela mi další parta tak se nám snad v nejbližších dnech vycasi a pak hrr na ně.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #325236
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Tak jsem stihnul ještě před odjezdem Jirkum a spol dodat uzenace

    #325276
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Ráno jsem se rozloučil s partou z Chebu a přivítal další kluky z Napajedel. Celý den foukalo, ale navečer se vítr úplně uklidnil a tak Pepa s Rendou vyjeli aspoň k červené pastelce na polaky. Byl jsem se za nimi mrknout a samozřejmě jsem si taky nahodil.
    Zítra nás konečně čeká dobré počasí a tak zkusíme jak budou kousat polaci. Ostatní party se hromadně chystají na Melstein.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #325301
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Hmmm ty uzeny ryby vypadaji fakt luxusne

    #325391
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Pánové to byla jízda. Od jedenácti hodin příjemná polakovacka na okruhu Asen -Melstein . Úplně bez driftu,ale rybky kousaly a tak jsme měli do pěti hodin dvě bedničky 60-85 cm polaku. Odpoledne jsme projeli na jih Melsteinu a za další hodinku si kluci Lounský nalapali bedničku keleru 70-80 cm.
    Trošku jsem jim pomáhal,ale Renda mně asi v polacich prechytal. Na závěr jsem se dostal jedenkrát pod obrovské hejno keleru a hned tam byla metrovka.
    Zítra jedeme s pražskou partou na kelery,tak uvidíme jestli tam budou ještě v takovém množství.
    #325392
    antony55555
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dobrá práce. Po poledni nás tam máš. Tony

    #325481
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Krásný letní den za námi. Výjezd s novými rybáři na zrcadlové vodě s aktivními rybami byl vynikající. Ja jsem si zase počkal na metrovku mezi milióny keleru. Večer ještě klepání krabů a teď šup do postýlky.

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #325528
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Tak v tomto se to fakt nedalo. Ráno počasí ještě v pohodě,ale odpoledne se nám to úplně pokazilo.
    Nastal čas na uzení a další bohulibé a činnosti.
    #325529
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Ty uzeny ryby, super 👍

    #325547
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Dnes výjezd s Napajedlaky na polaky. Rybky nebyly vůbec aktivní,ale přesto jsme přivezli dvě bedny a některé kousky byly nad 80 cm.
    V přístavu ještě čekali kluci z Loun s krásnými dorsaky a na mne čekalo nemilé překvapení na jedné pražské lodi
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #325603
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Dnes kelerovacka se zlínskou partou jak se patří. Po rozpačitém začátku se nám to odpoledne rozjelo na plné obrátky.
    Večer jsme se rozloučili s kluky z Loun a zitra mně čeká výjezd s dalšími partami
    #325659
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Dnes to bylo trochu drsnější. Vyjeli jsme na Melstein do ctverky a postupně se vitr zvyšoval až na 8 m/s. Proto jsme sjeli na jih,kde se dalo jezdit v šestce. Ryby byly průměrně aktivní,ale abych neukazoval jen kelery,tak nám přišlo několik zajímavých ryb. Pepikova obecnacka měla 108 cm a 10,5 kg a momentálně vede soutěž o nejj rybu Bakkanu.
    Mně se povedl mořský das 9 kg a tak večer máme co oslavovat
    #325668
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Ahoj, gratuluji k úlovku ďase. Nemáš lepší fotku? Fotit se přes oceán z druhé lodi je na prd. Taková ryba se nechytá každý den.

    #325726
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Vcera pohodová rybarina, žádná extra ryba se nechytila,ale aktivita byla slušná. Pražská parta dolovila limity a ostatní mají také nachystáno, takže dnes si dám oddych.

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...