Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 197 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #323654
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Takto se řádilo před rokem na Bakkanu

    #323771
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Předpověď počasí pro Trondelag hlásí až 30 stupňů.

     

    #323927
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Bakkan má dnes 31°C a o dva dni 8°C.  To je rozdiel. Peter/Dedo145/ 15.7. vyrážaš na Bakkan,alebo už si sa prekopal tunelom?

    #323952
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    To Jakabo

    Doufám že po 15.7 už tunel nebude potřeba. Teď jen čekáme do 10.7 jak nás norská strana zařadí do pásma bezpečných zemí

    #323953
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj Dědo145. Mně stále není jasné, jestli bude možné cestovat z Dánska do Helsingborgu ve Švédsku a pak vjet do Norska, když nás Norci zařadí do pásma bezpečných zemí.

    #324179
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Tak jsme se dočkali. 15.7 se nám konečně otevřelo Norsko a já už pomalu balím.

    Protože očekávám spoustu otázek, znovu zverejnuji kontakt aby jste jej nemuseli pracně vyhledávat:

    dedo145@seznam.cz

    Tel. a WhatsApp 00421 904 518 418

    Pro ověřování termínů prosím použijte maily

    Těším se na všechny, kterým to ještě v této sezoně vyšlo

     

     

    #324268
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Zatim vsechno OK,Uz mam sbaleno a 15.7 se zacnu presunovat na Bakkan.

    Reporty z cesty po prejezdech jednotlivych statu by mely fungovat.

    #324279
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Tak se chytalo před rokem na Bakkanu. Snad se to už rozjede do normálu.

    #324319
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Včera jsem vyprovodil Dědu na Bakkan, kam by měl dorazit zítra. Takže se zase můžete těšit na denní zpravodajství od moře.

     

    #324385
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    A jsem na Bakkanu. Cesta v pohodě, kontroly žádné. Podrobněji až se vybalim

    #324400
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)
    Tak jdeme na to. Po dlouhé době jsem viděl mosty v Dánsku za světla. Cesta přes Nemecko byla podobná naší D1. Mnoho rozkopavek, zúžení a omezení rychlosti na 60-80 km,/h. Němci na benzinkach poctivě zarouskovani ale venku v pohodě. Dánská policajtka při průjezdu hranicemi jen mrkla na značku a s úsměvem, který jsem jí s radostí opětoval mě bez kontroly pustila. Ve Švédsku se neméně pěkná policajtka mrkla do pasu a zeptala se kam jedu a popřála mi šťastnou cestu. V Dánsku se roušky nenosí ani na benzinkach,ale dodržuje se odstup 2.5 m. Ve Švédsku jsem nezastavil,tak nevím.
    Na norských hranicích je slalom z kuželů a v noci svítí do očí oranžová světla, takže je těžké najít správnou dráhu/aspoň v noci/.
    Norský pohraničník se jen zeptal jestli jsem ve Švédsku jel přímou cestou a potom mě bez jakékoliv kontroly popřál šťastnou cestu. V Norsku se roušky na benzinkach nenosí,ale je třeba dodržovat odstup 2,5m a hygienu.
    Benn už mě čekal a jeho žena mi připravila skvělé norské speciality.
    Lodě jsou už na vodě, zítra vytahneme poslední 2 a budeme makat na dokončení stavby.
    V přístavu už je nová kamera a snad zítra bude i internet, takže se budete moci doma naživo ukazovat.
    Novinek tu bude spousta a budu vás s nimi průběžně seznamovat
    #324406
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj Dedo tak super že si v poriadku a bez problémov dorazil. Tak nám konečne začala sezona. Od dnes každé ráno pri káve sa budem tešiť aj na tvoje príspevky. Tak šup šup na ryby.

    #324413
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Mareček má pravdu. Kávičku sice ráno nestíhám, ale reporty čtu.

     

    #324422
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)
    Odpolední krátký výjezd s norskymi lovci. Na 48 ce a 92 ce jen malá hejnicka keleru a tak jsme to zkusili na jihu Melsteinu. To už bylo jiné kafe. Voda vřelá od keleru a na dno nedopadla ani jedna nástraha. Norové chtěli jen dorsaky a zoufale jsme se snažili dostat pod kelery. Podařilo se to jen párkrát a dorsaku jsme dostali asi 10 kolem 70-80 cm.
    Ruce nás bolely od neustálých ataků keleru. Dal jsem si úlohu chytit pár salatovek,ale všechno to byly ryby 70-90 cm. Tak nakonec jsem vzal tři 70- ky a ještě mi zůstalo na večeři.
    Na první den moc dobrá rybarina,ale ruce mám vytahane jak opice.
    #324423
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře moc hezké, jen tak dál.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...