Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 182 odpovědí. Do diskuze (40 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145Dedo145 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 4 dny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 181. až 183. (celkem z 183)
  • Autor
    Dedo145Dedo145
    Účastník
    (1911 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny

Poslední slovenská parta předčasně odjela,konec sezóny už je tu. Bylo to tento rok strašně krátké. Momentálně je zde silná vichřice a já začínám pomalu připravovat lodě na zimu. Na moře se ale určitě ještě dostaneme.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem Dedo145Dedo145.
    Dedo145Dedo145
    Účastník
    (1911 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny

Hlásím návrat z Norska. Poslední týdny byly smutné a bez hostí. Počasí se vyřádilo a přišly i krásné dny s bohatou rybarinou.

• Odpověď byla upravena před 1 týdnem, 4 dny uživatelem Dedo145Dedo145.
    Dedo145Dedo145
    Účastník
    (1911 odpovědí)
    byl(a) online před 8 dny
    Při balení lodí a přípravě kempu na zimu se ukázaly i nádherné slunečné dny, kterých jsem samozřejmě využil i k naplnění svého limitu.

Polaci brali úžasně a byla to super zabava

. Jeden den se mi jich podařilo napočítat 35. Samozřejmě že do bedny šli jen ti vybraní a zbytek si ještě plave v moři.

Zkoušel jsem i kelery a ti byli taky na svých místech. Mezi nimi se sem tam připletla i nějaká metrová obecnacka.
    V nádherném počasí se nedalo nevyzkoušet i okouniky a ti byli taky při chuti a přesně tam,kde měli být.
    Cesta domů proběhla v pohodě bez jakýchkoliv kontrol a všechny hranice jsem projel bez zastávky. Zkusil jsem cestu přes Polsko a na Slovensko mi to ukázalo asi o 100km více než přes Čechy. Poláci mají asi jen 40km dálnice podobné D1 kde vám jde vyklepat všechny plomby ze zubů, ale zbytek cesty byl perfektní.
    Před koncem tohoto roku ještě snad zvládnu krátké zhodnocení této prapodivné sezóny
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 181. až 183. (celkem z 183)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Dyrsfjord » Září 2020

Soroya » Březen 2020

Maledivy » Únor 2020

Anketa

Jaký bude mořský rybolov v 2021?