Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #250881
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Myslim ze se vejdes cely i s halibutem 100kg +++

    #250884
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dnes foukala cely den 6-7ka a chlapci zhejckani dobrym pocasim se chvilku po vyjezdu vratili a ulovky byly velmi slabe.Jedini na vode vydrzeli VYCHODNARE.Odmenou jim byl tento krasny Keler .Posilam timto pozdrav vsem Jozkovym kamaradum do Stropkova

    #250885
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zitra bude zase tkzv. chorvatske pocasi.Bude tezke bez driftu najit neco pod vodou.Chlapci od Macochy maji jiz limity naplneny,takze planujeme vyjezd na Melstein.Jednak pro krasny vylet a s nadeji na nejakou trofejku.

    #250939
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Keleri krasni. Drzim palce at dnes na Melstainu poradne zachytate

    #251066
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Výlet to bude krásnej, ale jasno bez větru to bude moc těžký.

    #251080
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Však on si Dedo 145 poradí a jistě zvolí správnou taktiku😂

    #251102
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Než to Děda rozjede s detailníma infonacema, tak přidám pár fotek od Pepy…

     

    #251123
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Do rana se predpoved trochu zmenila a pofukoval vitr 3-4m/s.Uplne idealni drift,ale ponekud vzedmute oceanske vlny.Cestou se k nam pridaly i 3  nemecke lode,takze na Melsteinu se projizdelo celkem 8 lodi.To je dosud asi vec nevidana.Podminky naprosto idealni a kazdy si zvolil zpusob lovu,ktery mu vyhovoval.

    Vychodnare meli dnes posledni den a vsadili na pilkrovani.Na jamce 50m mezi prvnim a druhym ostrovem se jim darilo vyborne.Byly chvile,kdy meli vsichni tri zaber.Vzorna spoluprace na lodi jim dovolila odjet brzy po obede s plnymi bednami.

    #251128
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Chlapci od Macochy dnes zkouseli vlaceni a slo jim to vyborne.I tady se stavalo,ze vsichni tri meli zaber najednou.Nektere kousky byly uctyhodnych rozmeru.

    Hradecaci kombinovali vlacku a pilkr a po predvcerejsim vyjezdu jsou uz samostatna jednotka.Fotky jeste nedodali,ale zitra snad nejake budou.

    #251131
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Ja jsem si pro sebe testoval ruzne gumicky a nachytal jsem pritom bedynku dorsu,kterou jsem potom venoval nemeckym kolegum,protoze ti takove uspechy, jako nase lode,neslavili.Protoze vychodnare ani hradecaci neslibovali fotky,tak jsem se rozjel zkusit chytit neco ve vetsi hloubce a najel jsem na malou plotnu okolo 45m.Hned prvni nahozeni a tvrdy uder do prutu,ale nevydrzel obratlik na paprice/uz mel taky neco za sebou/.Trochu zklamane jsem spustil pilkr podruhe a nasledoval okamzite stejne razantni zaber.Podarilo se mi rybu zdolat,ale nepodarilo se mi ji poradne nafotit/na selfie byla moc velika/

    Fotecka je az z pristavu a dorsak mel 127cm a uz vytreny vazil 17kg

    #251132
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Nadherna rybarina,plna filetarna ryb ,krasne pocasi a spousta zazitku.Zitra ma trochu zafoukat,tak uvidime jestli chlapi nejsou zhyckany tim krasnym pocasim a vyjedou.

    #251139
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jak je vidět zde, ale i na AVEROY, tak se chytají krásné ryby a letošní sezóna začíná skvěle, což je fajn a jen tak dál. 😀

    #251141
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Nadherna rybarina,plna filetarna ryb ,krasne pocasi a spousta zazitku.Zitra ma trochu zafoukat,tak uvidime jestli chlapi nejsou zhyckany tim krasnym pocasim a vyjedou.

    Dědo, gratuluji! Tvoje letos asi největší, jestli se nepletu? Posílám jednu motivační 16kg z loňska.

     

    #251144
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zatim nejvetsi mel Jirka50 v 26.brezna- 19kg

    #251169
    Óďa
    Účastník
    (21 odpovědí)

    V pondělí nás Dědo provedl Melsteinem. Oceánské vlny nás pěkně pohoupaly, ale stálo to za to. Zpět jsme dovezli plno krásných ryb. Některé kapitální jsme ani nedokázali vytáhnout, zradila nás technika, nebo spadly ve sloupci, ale i tak je to zážitek. Na pilkrování se osvědčily červené chobotničky. Hodně ryb se podařilo také na vláčku v malých hloubkách.

    Dnes má foukat 5 až 6m/s. Byli jsme 7 dní na vodě, tak si dáme relax a zítra opět na značkách.

    Dědo chytl krásnou tresku, tak jsme toho zneužili a udělali foto …

    borci od Macochy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...