Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #252366
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Dnesni report bude strucny.Rozfoukany den a k tomu oceanske vlny nedovolily nikomu opustit bezpecne vody .Takze se chytalo jen v okoli pristavu a uspechy se nedostavily.Co mne ale tesi ,tak mame o budoucnost norskeho rybolovu vystarano.Ondra Marketka dnes poprve a hrdinne prozili bez ujmy nastrahy rozhoupaneho more.

    #252369
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Ja jsem se cele dopoledne venoval vydavani lodi jak nasim novym klientum,tak i luftakum , takze na vodu jsem se dostal az po ctvrte hodine.Neodpustil jsem si vyzkouset Storflua I kdyz v tech velkych vlnach jsem se tam trmacel temer pul hodiny.Ale  vysledek nulovy.Po hodinovem projizdeni 160-tky jsem se sel trochu zabavit na Honzakovu melcinu.Prvni dva drifty =0.Ale po seste hodine voda ozila a ja tahal jednoho polaka za druhym.Dnes nebrali na modrou,ale chutnala jim cervena zizala/promin Hyse/.Posledni lokalni bourka odesla a kousek duhy nam predpovedel na zitra lepsi pocasi.

    #252371
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Jedini kdo dnes zabrali byli kluci prazski,kteri vyjizdeli neco prede mnou.Mezi tyckami pred Husoyou usporadali mensi masakr.Zitra pokud vlny dovoli chceme s Valachy zkusit Melstein

    #252374
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Zdravim te Peto sleduji denne  tvoje info z bakkanu krasne ulovky všech norku my jsme 28.5 na torfride na podzim jsme se minuli tak se tesim ze se uvidíme a  posedíme u kalisku mej se Boja

    #252401
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ja jsem se cele dopoledne venoval vydavani lodi jak nasim novym klientum,tak i luftakum , takze na vodu jsem se dostal az po ctvrte hodine.Neodpustil jsem si vyzkouset Storflua I kdyz v tech velkych vlnach jsem se tam trmacel temer pul hodiny.Ale vysledek nulovy.Po hodinovem projizdeni 160-tky jsem se sel trochu zabavit na Honzakovu melcinu.Prvni dva drifty =0.Ale po seste hodine voda ozila a ja tahal jednoho polaka za druhym.Dnes nebrali na modrou,ale chutnala jim cervena zizala/promin Hyse/.Posledni lokalni bourka odesla a kousek duhy nam predpovedel na zitra lepsi pocasi.

    Dedo moje melcina te nikdy nezklame😅😅😅😅

    #252562
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Melsteinske nebe dnes nadelilo vsem ucastnikum zajezdu neskutecne zazitky a obrovske mnozstvi ryb.Vyjeli jsme ,vzhledem k mym pracovnim povinnostem,az v odpolednich hodinach s dalsimi tremi lodemi .Nasim cilem byla kelerovacka,Nejdrive jsme se zastavili na Storflui,ale krome nekolika malo kousku se nic zvlastniho nestalo.Postupne jsme proskakali plotny smerem k Melsteinu a zabery byly jen sporadicke,Na prvnim kelerovisti za ostrovy se taky nic neudalo,ale na druhem zacal ten spravny cirkus.Zaber na zaber a protoze mi chlapi slibili,ze budou fotit I na lodich,tak jsem je kontroloval,jestli to I dodrzi.

    #252583
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Tahala se jedna ryba za druhou a hlobky nebyly az tak velke,Jezdili jsme proti hrane a zabery zacinaly od 160m hloubky ve sloupci od 60 do 100m a pokracovaly I na plotne az po 40m.Keleri nejruznejsich velikosti/od 30 do 120cm /napadali nase nastrahy okamzite po nahozeni.Nejvetsi mel 120cm a 13kg.

    #252586
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Byl jsem velice spokojeny s prubehem udalosti,ale nechtel jsem se ucastnit na vseobecne zabave,tak pri najezdech na hloubku jsem si nahodil masicko na mnicka.A na zdejsi podminky nezvykle fakt zabral.Mel pouhych 121 cm,ale potesil.

    #252592
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Cestou nazpet jsme zkusili jeste par melcin a polaci jeste nebyli uplne nakrmeni,tak se taky starali o zabavu.Krasny den se skoncil takovymto krasnym pohledem,ale jen pro mne.

    #252594
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Ucastnici zajezdu jeste ted filetuji a vubec jim to nezavidim.Slibene fotky mi dodaji zitra/vlastne dnes/ ,ale nevim jak to stihnu do zitrejsiho vecera zpracovat,protoze rano zase vyjizdim s Nemci a Polaky.

    #252631
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Verim,ze Melsteinske nebe dopreje stene zazitky i nove prichozim Chlapcom od Dunaja,kteri se prezentovali vybornou merunkovici

    #252766
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    KRÁSNÍ KELEŘI, GRATULUJI

    #252807
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    Super reporty, super ryby i foto. Už se těším, za 33 vyrážíme :-).

    #252830
    fotr
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Parádní ryby velká gratulace

     

    #252865
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Byl jsem velice spokojeny s prubehem udalosti,ale nechtel jsem se ucastnit na vseobecne zabave,tak pri najezdech na hloubku jsem si nahodil masicko na mnicka.A na zdejsi podminky nezvykle fakt zabral.Mel pouhych 121 cm,ale potesil.

    Milý dedo je vidět že jako zahradník jsi velmi schopný a výpěstek krásný gratuluji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...