Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #244791
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Vsicni dnes pospichali do postele,protoze planuji odjezd prvnim trajektem.Bakkan jim vsak na rozloucenou ukazal krasne divadlo.Preji vsem stasnou cestu a tesim se na dalsi setkani

    #246334
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Rano vsechny cesko slovenske posadky stihaly 2.trajekt a po kratkem rozlouceni vyrazily na cestu.Pocasi vubec nenasvedcovalo  tomu,ze prijde silny vitr.Rano bylo slunecne,ale ted uz zacina foukat a asi ta hlasena 12-ka prijde co nevidet

    #248542
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Cely Bakkan se dnes vyprazdnil.Odjeli vsichni soudruzi z NDR a pomalu mi zacinaji najizdet novi hoste.Od nemeckych rybaru jsem obdrzel foto z jejich posledniho vyjezdu,ale neni to to prave orechove.

     

    #248545
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    A jeste slibena soucastka na Kaigen

    A neco z nasi zahradky

    #248593
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Ahoj všichni na Bakkanu, dorazili jsme do Česka a Slovenska v rekordním čase. Cesta nám trvala jen 30 hodin. Úžasné, a to jsme na cestě projeli sněhovou smrští. Šoféři , ale byli skvělí. Patří jim  velké poděkování. Bakkan se stal na trvalo naší srdeční záležitostí, kam se budeme vracet i v budoucnosti.  Děkujeme Petrovi a samozřejmě Bennovi jsou výborní kamarádi.

    Na závěr ještě některá dlužná fota:

    nerezový los u Elverumu, společné foto česko – slovenského týmu (výborná parta) z odjezdu v Brekstad, sněhová smršť na cestě domů a jedna slušná jednoskrvnka.

    Přejeme Vám všem na Bakkanu krásný pobyt, příznivý vítr a skvělé úlovky….

    #248672
    Dedo145
    Účastník
    (2436 odpovědí)

    Kemp se mi zase plni,Po vcerejsi desitce a vice dnes bude docela slusne pocasi.Jdu vydat lode novym partam a vyrazime na vodu

    #248675
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Kedze sme pocas nasho turnusu mali horliveho a rychleho dopisovatela, tak som nic neuverejnoval. Teraz posielam par fotiek a postrehov.

    #248681
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pocasie nam nedovolilo 4x vyst na more, tak sme nakupovali a prehliadli sme “kanon” v Brekstade – Austratt Fort. Histricky i technicky velmi zaujimava prehliadka cca 2 hod.

    #248682
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Dobru misiu plni Deda145. Vzdy pripraveny pomoct a sympaticky a vtipny partak, ktory naladu nepokazi. Za nasu partiu – dakujeme.

    #248687
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Nieco k rybarceniu. Ryb dostatok. Boli aj pekne ulovky, skoro tradicne pre Bakkan. Ojedinele tresky okolo metra a vahy cca 16 kg, treska tmava tiez okolo metra, to je moj favorit na privlac. Tiez jednoskvrnky – vedlajsia partia lapila jednu cez 75 cm, taku som videl po 11 rokoch norskeho rybolovu prvy raz a ine mensie ryby. Co vsak hodnotim kladne je fakt, ze ryby boli menej zacervene nez predosle roky. Pozitivum je, ze majitel “maly” Benn s jeho “velkou” zenou sa snazi, je stale k dispzicii a rozvija prostredie, ktore mi pripada stale prijemnejsie. Preto tam stale rad chodim.

    #248692
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Cesta tradicna. V Norsku este zima a u nas skoro leto. Tam i spat nastastie bez problemov a tak opat raz o rok ak zdravie vydrzi a stastie podrzi.

    #248694
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Tak zase do videnia na Bakkane

    #248696
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    … aj novymi prezentacnymi capicami …😊

    #248721
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zdravím všechny z Bakkanu.Už za dva měsíce,které utečou jak nic,vyrážíme do této krásné lokality.Chtěl jsem se zeptat,jak to vypadá na chatě Torfride.Zajímalo by mě vybavení chaty,kuchyně,filetárny a lodí.Když jsme tam byli před loni,vše potřebné jsme tam našli.Jak to tam vypadá teď?Můžete mi někdo podat info.

    Díky Horňas

    #248730
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Pravěpodobně by na toto měl odpověďet Dedo 145. Ale co jste tam měli předloni, bude i letos, co se vybavení týče. Určitě tam budete mít lepší komfort v zázemí , lepší GPS a člověka, který Vám bude k dispozici kdykoliv.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...