Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #253412
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Valasi se dnes loucili s vodou.Nechteli uz zadny dlouhy vyjezd,tak jsme zkusili Hyttu a vyslo to paradne.byli tam najeti dorsaci a od prvniho driftu se tahal jeden za druhym/tedy nekdy I po trech kusech/.

    Pre Petra (dedo 145), aké trofejky boli doposiaľ na Bakkane? Zatiaľ čo to sledujem, tak je veľmi málo halibutov. Je pre to dáky názor?

    Ahoj Lubo.Zatim se hybeme v techto cislech.Dors 127,keler 120,halibut 135 ,polak 90.Halibuty zatim slabe,ale dnes Druzina polska prisla o trofejku,ktera jim potrhala vsechno naradi a podle odhadu mohl mit halik okolo 60kg ale nepodarilo se jim ho dostat do lodi.

    .                    Nám se halik vyhákl přímo před přístavem..tam jsou na tý placce…a utrhl …se u majáku…nataženej trojhák…tam jsou taky na 30-40m..a vloni kluky tahal hodinu po Zoo..pak se jim urval…!,

    #253413
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Chlapci z Marianek se zasili do vedlejsiho fjordu a nasli tam slede.Pod nimi nachytali spoustu keleru a obecnacek,ale jak to byva v tom navale prace nestihli fotit

    Vyvrcholeni prislo asi ve tretim driftu a dorsak mel 120cm a 15kg.A tu mame celou partu,ktera se s nami dnes louci

    Už byla prázdná..?  Před vytřením by měla 17-18kg..!

    #253566
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Opet neskutecne mnozstvi ryb a doufam,ze nam to jeste vydrzi.Zitra jedu na rodinny vylet s kutnohorcema,takze budeme bavit deti.Mozna se pri tom I neco pekneho ulovi

    28.5. večer sem s bráchem u tebe. Nepotřebuješ něco přivézt? Pošli mail, nebo SZ a přání bude vyplněno. Těšíme se!

    #254193
    Sim
    Správce
    (11229 odpovědí)

    Dědo 145 volal, že jsou už dva dny bez internetu. Chyba není u Benna, ale u operátora. Ozve se hned, jak to spustí.

    #254495
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Dědo 145 volal, že jsou už dva dny bez internetu. Chyba není u Benna, ale u operátora. Ozve se hned, jak to spustí.

     

    Tak uz to jede.Bude to tezke dohnat ztracene reporty,ale snad mi to prominete.Udalo se toho strasne moc a nejde to udelat konsistentne,takze dam tkzv. reporty bez komentare.Ryby byly absolutne pasivni,jak to v obdobi uplnku byva,ale neco se prece jen pochytalo

    #254502
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Prece jen to neni pantomima,takze aspon par slov.Slovenska parta boduje kazdy den/I kdyz to jeste neni to prave orechove/,Marianky mi uz odjely a Kutna hora ma mimo par krasnych ulovku trochu pech a nemuzou se trefit do vetsiho hejna.

    #254506
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Za ty dva dny bez internet v tom mam absolutni zmatek,takze na rozloucenou aspon neco z nasi zahradky

    #254508
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Zitra najizdi spousta novych hosti,takze na more se dostanu az odpoledne/snad/ a doufam,ze se zase vratime do kolobehu pravidelnych zprav

    #254566
    fotr
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Dedo já si osobně myslím, že to vůbec nevadí, protože vše je ok. Dobré zprávy , krásné ryby, počasí takže máš u mě velkou jedničku s hvězdičkou

    #254589
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj všem. Kde přesně na Bakkanu najdu to tříhlavňové dělo? Byl jsem tam minulý rok a nějak jsem ho minul.

    #254596
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Ahoj všem. Kde přesně na Bakkanu najdu to tříhlavňové dělo? Byl jsem tam minulý rok a nějak jsem ho minul.

    Hned po vyjezdu z trajektu se das z Brekstadu smerem na Botngard a na druhem kruhaci uz jsou sipky /smerem doprava/ na Austrat.Dovedou te az k muzeu.

    #254644
    Spacir
    Účastník
    (15 odpovědí)
    #254818
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Dnes se mi uplne vyprazdnil kemp.Vsichni odjeli a zustala jen rodinka s detmi a chlapci od Dunaje.Ti si udelali jen dvouhodinkovy vyjezd aby si nachytali cerstve masko na HALASZLE a ted jej dokoncuji.Zitra nevarim,protoze prave madarske halaszle je opravdu pochoutka.

    #254837
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Rano ma byt supr pocasi,takze jedeme na trip okolo Husoya

    .Novi lovci z KNCL to jest Kostelec nad Cernymi lesy jedou  Melstein,tak uvidime jak se bude darit.Rodina parta dodala jen toto foto takze si myslim,ze o budoucnost mame postarano

    #255236
    Dedo145
    Účastník
    (2423 odpovědí)

    Pred chvili jsme skoncili ve filetarne.Vylet okolo Husoya se vcelku vydaril.Na pilkr v hloubkach a hranach malo ,ale na vlacku vynikajici vysledky.Kluci slovenski se do toho opreli uz od rana.Objeli jsme spoutu vynikajicich mist,ale rybky moc nepapaly.

    Vse zachranily melciny a polaci jako nohy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...