Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,026. až 2,040. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38966
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Maro nemám s tím problém. 5.6. to platí. Maso mě nevadí a Pafkovi také ne, slíbili jsme si koleno – pečené.

    #38973
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Bakkan: To se musí snad každým dnem zlomit a ryby budou. Když se dívám do vlákna na Dolmoy/Hitra a okolí,tak chytají něco každý den. Třeba to přijde už zítra.

    #38985
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Zdravim z Bakkanu. Už to asi přišlo 😯

    #38987
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Sakra, to je na lyže a nie na ryby.

    #38988
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    O 15min později

    #38997
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jo…jo..:-(:-):-) Duben na Bakkanu8-)

    #38998
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    A přeji toto:-D

    #39005
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Naki napsal:

    to Bakkan: To se musí snad každým dnem zlomit a ryby budou. Když se dívám do vlákna na Dolmoy/Hitra a okolí,tak chytají něco každý den. Třeba to přijde už zítra.

    Čau Naki, co Dolmoy/Hitra, ale Smola:-D:-D:-D:-D

    #39008
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to jindras.t : tak koukám na tu změnu počasí, doufám, že Vám to tam přinese dobrý lov. Psal jsi to ráno, tak už hořím nedočkavostí, co večer napíšeš.:-P:-P:-P

    #39016
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Dnes po ránu konečně přestalo foukat. Čast jela na Asen část do leva za sádky. Moře se uklidnilo nebyl skoro drift a ryby opět nekousaly. Většina ryb podseknutá.Ještě zkusíme vyjet večer snad už to začne.

    #39030
    robino-7
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Čau Peťo,tak dnes za koľko?

    #39031
    robino-7
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Chlapi,chcem sa opýtať ako riešite poplatky za dialnice.Ďakujem

    #39037
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Cau chlapi, je to stale bida 🙁 Kdyz jsou hejna, ryby nezerou, chyta se spise na nahodu 🙁 Nejvic je cervivych obecnacek, potom polaci, potom halibuti a vyjimecne keleri – v prumeru kolem 40 cm. Pocasi je taky proti nam, vcerejsi vanici uz vkladali kluci 🙂 V triku jsme si jeste nazachytali. Dnes rano jsme chteli vybehnout na Kopang, chybeli nam ale sneznice 😀

    Je uplne jedno, jestli chytas na pilkr a nebo na vlacku, ulovky jsou nahodne. Takovou bidu jsem jeste nezazil 🙁

    A aby toho nebylo malo, chteli jsme dnes s Milanem pod vodu, ale odesel mi O-ring u tlakomeru (rana, jak kdyz vystrelis z pistole) a roztrhlo mi to vysokotlakou hadici. Protoze vzduch rychle ubyval, musel jsem se placat pouze na melcine u brehu. To je k posraniiiiiiii 🙁 Takze fotky prakticky zadne, pouze chaluhy a jina flora 🙁

    Zitra vecer ma zacit foukat 10m/s, takze zitra asi naposledy na vodu. Alespon nebudou problemy s nadliitem :-D:-D:-D

    #39052
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Dnešní Kopang

    #39054
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,026. až 2,040. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...