Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,906. až 1,920. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38366
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    #38367
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    #38374
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Pozdrav z Bakkanu,

    teď jsme se vrátili z moře, byli jsme na Melsteinu a v okolí, dostali jsme nějaké tipy, druhá parta se vydala za sádky doleva. Ti přivezli halíka 90 cm, a asi 6 doršů. My jsme měli mníky, kelery, poprvé jsme narazili na keleří hejna, a bylo mezi němi i dost pokaků okolo 70 cm. Mě se podařil jeden větší, 91 cm. Podle mého názoru začínají najíždět ryby, na dvou lodích chytili po jedné vypasené makrele, tak to budou asi ti vyslaní průzkumníci. Keleři byli od 25 do 60 cm. Jednoho krásně červeného dorše 70 cm. Co jsem viděl ve filetárně,- jednoho dorše 120 cm, nějaké pěkné kelery, dorše, 50 cm okouník, a spoustu těch kelírků.

    Myslím že kdo přijede po nás, že už to bude mít snadnější. Samozřejmně se místní velice snaží, dnes ránu už pokládali sítě i na levé straně Melsteinu.

    Měli jsme krásné počasí, jsme opálení,jen mám malou mrzutost, fotil jsme si dvě brosmy na jednom návazci, a sednul jsem si přitom na zapnutel foťák, :-S:-S:-S:-S, už to asi nerozchodí:-(

    Ještě bych psal, ale už tady voní kotlety, tak se jdu zúčastnit.

    #38375
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    janek.su napsal:

    Pozdrav z Bakkanu,

    teď jsme se vrátili z moře, byli jsme na Melsteinu a v okolí, dostali jsme nějaké tipy, druhá parta se vydala za sádky doleva. Ti přivezli halíka 90 cm, a asi 6 doršů. My jsme měli mníky, kelery, poprvé jsme narazili na keleří hejna, a bylo mezi němi i dost pokaků okolo 70 cm. Mě se podařil jeden větší, 91 cm. Podle mého názoru začínají najíždět ryby, na dvou lodích chytili po jedné vypasené makrele, tak to budou asi ti vyslaní průzkumníci. Keleři byli od 25 do 60 cm. Jednoho krásně červeného dorše 70 cm. Co jsem viděl ve filetárně,- jednoho dorše 120 cm, nějaké pěkné kelery, dorše, 50 cm okouník, a spoustu těch kelírků.

    Myslím že kdo přijede po nás, že už to bude mít snadnější. Samozřejmně se místní velice snaží, dnes ránu už pokládali sítě i na levé straně Melsteinu.

    Měli jsme krásné počasí, jsme opálení,jen mám malou mrzutost, fotil jsme si dvě brosmy na jednom návazci, a sednul jsem si přitom na zapnutel foťák, , už to asi nerozchodí

    Ještě bych psal, ale už tady voní kotlety, tak se jdu zúčastnit.

    Ahoj vidím , že máš na čele gopro kameru máš i nějaké pěkné video ? třeba jak zdoláváš toho překrásného Polaka?

    #38376
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    janek.su napsal: Pozdrav z Bakkanu,

    teď jsme se vrátili z moře, byli jsme na Melsteinu a v okolí, dostali jsme nějaké tipy, druhá parta se vydala za sádky doleva. Ti přivezli halíka 90 cm, a asi 6 doršů. My jsme měli mníky, kelery, poprvé jsme narazili na keleří hejna, a bylo mezi němi i dost pokaků okolo 70 cm. Mě se podařil jeden větší, 91 cm. Podle mého názoru začínají najíždět ryby, na dvou lodích chytili po jedné vypasené makrele, tak to budou asi ti vyslaní průzkumníci. Keleři byli od 25 do 60 cm. Jednoho krásně červeného dorše 70 cm. Co jsem viděl ve filetárně,- jednoho dorše 120 cm, nějaké pěkné kelery, dorše, 50 cm okouník, a spoustu těch kelírků.

    Myslím že kdo přijede po nás, že už to bude mít snadnější. Samozřejmně se místní velice snaží, dnes ránu už pokládali sítě i na levé straně Melsteinu.

    Měli jsme krásné počasí, jsme opálení,jen mám malou mrzutost, fotil jsme si dvě brosmy na jednom návazci, a sednul jsem si přitom na zapnutel foťák, , už to asi nerozchodí

    Ještě bych psal, ale už tady voní kotlety, tak se jdu zúčastnit.

    To zní dobře v pátek ráno startujeme směrem za Váma a doufám že se něco povede co půjde prezentovat.

    #38387
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 JANEK

    Tak to jsi mě potěšil, doufám že tvoje prognóza je správmá a ryby najíždějí 🙂 Kdyby už najely makterly, bylo by to skvělé ¨:-)

    Zítra touto dobou vyráááážžžžíííímeeeeeeee :-D:-D:-D:-D

    #38393
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to pafka: jj, bylo to znát včera, i chycední dorši nybyli tolik napadení, myslím, že jsou to ryby které připluly z otevřené vody.

    Ještě písnu něco večer, jak se to vyvíjí. Bude opět krásný den, je lehký vánek, větrníky se jen tak trochu pootáčí.

    #38395
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to honzak: no, víš jak to chodí, většinu dne chytáš čudly, tak je kamera v tašce, a když na to vlítne nějakej macek, tak už není čas jí zaplout, a nasadit si jí. Takže nemám záběry ani jedné z těch dvou ryb. navíc jsem si sednul na foťák s vysunutým objektivem,-jak jsem už psal, když jsem chtěl vícekrát vyfotit, takže ten je “hyn”, a potom jsem nasadil kameru,- samozřejmě už velká ryba nepřijela. Ale něco samozřejmně mám, ale tady na to není moc času, jistě to znáš, sám, tak sem budu něco dávat až z domova, a budu u toho “truchlit” , že už tam nejsem. Akorát jsi mi ji připomněl, a jdu ji raději dobít.

    #38396
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    Ta zpráva od Janka.su nás potěšila.

    Mít na prutu makrelu je zážitek.

    Ovšem info, že tam jsou polaci je super.

    Snad to do neděle vydržíme a pak hurá na ně…..

    zdraví

    polda

    #38404
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    ano, zlepšuje se to, ryby už koušou, ubývá těch podseklých. za chvilku vyrazíme, únava už je znát, tak jsme dnes trochu pospali, Vy přijedete čerství, tak Vám to půjde samo:-P:-P:-P

    #38413
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak ať se pořádně zadaří 🙂 🙂

    #38492
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Tak trocha spánku a ráno v 6 vyrážíme.

    #38493
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Souhlas, právě jdeme ulehnout a ráno v 7:00 odjééééééééézd :-D:-D:-D

    Kluci, šťastnou cestu a na Bakkanu se snad v pohodě potkáme :-D:-D:-D

    #38503
    Raichl Miroslav
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Taky přejeme štastnou cestu. Poslední kafe a za 15 minut vyrážíme.Už se na Vás těšíme. Ahoj:-P

    #38518
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Dobré ráno z Bakkanu,

    teď tady silně prší, a je mlha, jedna loď vyrazila na ryby ve dvě ráno, ale kvůli mlze se vrátila.

    Včera byl cedlý den šílený pařák, a tomu odpovídaly i úlovky, bylo to slabé, ještě po ránu to šlo, vláčeli jsme okolo pobřeží od přístavu v pravo, to šli keleři s doršema, taková ta tržní velikost, ale jak se oteplilo, tak to nešlo,bylo absolutní bezvětří, a nějaká ryba se chytala jen na hluboké vodě.

    Tak čekáme, jestli se trochu vyčasí, odpočíváme, to slunce nám včera dalo zabrat, sme opálení, spálení…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,906. až 1,920. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...