Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,876. až 1,890. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38081
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to šroubek: šroubku vstávej, touto dobou už se tady objevuješ, vždyť musíš do práce, snad jsi nezaspal:-P:-P:-P:-P,

    já už konečně peču kuřata, která měla být k nedělnímu svátečnímu obědu

    #38082
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    janek.su napsal: to šroubek: šroubku vstávej, touto dobou už se tady objevuješ, vždyť musíš do práce, snad jsi nezaspal,

    já už konečně peču kuřata, která měla být k nedělnímu svátečnímu obědu

    už sem dávno vzhůru,vařil sem si kávu..

    zimnice z nemoci nebo v noci byla taková kosa?

    #38083
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to respi: ano, je to tak jak píšeš, cca 60 metrů, záběr nic moc, druhá loď byla od naší asi 15 metrů, a po cestě se přidal keler, na červenou papriku, na ní byl kousek masa, hodně jsem byl překvapen tím úderem, ač jsem měl brzdu docela dost utaženou, stejně si hodně šňůry sebral, a ještě jsem povoloval, jel si kam chtěl, boj trval jistě 10 minut, a ještě navíc se do toho zamotala šňůra jednoho kolegy z druhé lodě. Jen je velká škoda, že jsem neměl na čele kameru, která ležela v kufříku, ale to jistě všichni známe jak to chodí:-|:-|:-|, -žádný el. multík, hezky růčo, nevím, jestli napsat, že jsem si to vychutnal, nebo že jsem byl docela “vyšťavenej”:-D, teď mám kameru na čele přes ní špatně nasazenou čepici, a tuším, že už se mi to nepovede, tak snad zase někdy příště,- i když domů jedeme až v sobotu:-E

    #38084
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to šroubek: nepij to kafe, víš, že není zrdavé:-S

    zimnici měl kolega na naší lodi, občas trpí mořskou nemocí, i když s ní statečně bojuje, ale nebylo by to vůči němu fér, tak jsme jeli domů, druhá loď přes zprávu vysílačkou také, protože nemá navigaci, a těch mělčin je tam spousta, byli jsme za sádkama vlevo, ale objížděli jsme je před nima vlevo a bylo přece jen šero.

    Ale nejde o život,,jsme přece na dovolené, a né v “továrně” co “nenachytáme” za zážitky tady, tak se pokusíme dosedět na chatě u Lužnice 8-)8-)8-)8-), krásný den, jdu budit posádku, kuřata voní v troubě, ale budou dočasně na dietě, protože, kdyby se jimy “nasytili, tak bychom vyjeli tak navečer.

    #38087
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Takhle mě ve sloupci na Zoo!nastoupil halík,v 50m,při vytahování pilkru(švéďák) a když jsem ho chtěl gafovat 😛 čuchnul si vzduchu,prásknul sebou a byl v pr…!!!8-O

    #38091
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    jenom info,

    na Bakkan Wahl jsme už kompletní

    zdraví

    polda

    #38099
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    Prosím toho, kdo ví jízdní řád trajektu Valset Brekstat, dejte mi info.

    Vím, že již zde ve vláknu byl a nemohu jej najít

    zdraví

    polda

    #38109
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 POLDA

    Pokud se od loňska nezměnilo :

    VALSET – BREKSTAD

    PO – PA : 6:45, 7:45, 9:00 a pak po hodině do 23:00

    SO : 8:00 a po hodině do 21:00

    NE : 9:00 – 23:00 po hodině

    BREKSTAD – VALSET

    PO – PA : 6:20, 7:20 a pak 8:30 – 22:30 po hodině

    SO : 7:30 – 20:30 po hodině

    NE : 8:30 – 22:30 po hodině

    #38138
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau http://www.norled.no:otvor TRONDELAG tu najdes vsetko co potrebujes

    #38142
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    polda napsal: Prosím toho, kdo ví jízdní řád trajektu Valset Brekstat, dejte mi info.

    Vím, že již zde ve vláknu byl a nemohu jej najít

    zdraví

    polda

    jízdní řád

    #38156
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Tak jsem byl dnes vrátit autíčko v CARentu a tím to pro nás letos skončilo. Cesta tam i zpět jak jsem už psal bez problémů. Letmá kontrola celníka na E6. Ryby jsme přivezli, ale počasí nás 4 dny drželo v šachu na chalupě. Ryby šly ale vždy jinde, jen ne na osvědčených místech. Dovezli jsme limit a čtyři “trofejky” (jako). Potkali jsme na cestě domů v Dombasu chlapy co nechytli nic. To je škoda.

    Co poradit? Vydržet na jednom místě alespoň 30 minut a čekat. Při přejezdech mezi “známými místy” jsme nahodile zastavili a ryby tam byly. Na “známých místech” nic. Prostě ověřené letos nefungovalo.

    Letos jsme vyhořeli na přívlač, místní obecňačky nereagovaly. Pár polaků u majáku před přístavem. Brosmy červavé, obecňačky jak která. Statistika Keleři 90 cm 18 ks, keleři kolem 50 cm mraky. Obecňačky dvě metrovky, 8ks kolem 60 a 70 cm. Malé jsme pouštěli. Polaci 5 ks 50 cm. Mníky jsme nebrali, ale moc jich nebylo, nedávali jsme maso.

    Tak příští rok zase na Bakkanu::-)

    #38175
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Step8-)máš pravdu,vydržet na místě i hodinu!!!nám se to osvědčilo a ikdyž ryby na ech.nebyly tak jsme chyili:-D ježdění sem tam je jen o spotřebě benzínu a nechytáš,zevluješ8-O

    #38181
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    Zdravím všechny na Bakkanu, je to hrozné, nekonečně dlouhé, startujeme za 5, jako na vojně.

    Budeme bydlet na chatě Arild od 29.5.

    Jak to vypadá s přívlačí, viděl někdo makrely???

    A co polaci, je to běžné, že zde nejsou v tuto dobu????

    zdraví

    polda

    #38184
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 POLDA

    My razíme už za necelé 3, horečka propuká v plné síle 🙂 🙂

    #38188
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Pafka a Polda – Udržujte tam počasie aj pre nás.To máme za 16. Dlhá to doba.Pozri si predpoveď počasia.”Karibik v Nórsku.”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,876. až 1,890. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...