Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,816. až 1,830. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37896
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pavka: ten modem se chová snad i jako Wifi, ale chytá se na něj tak jen kolegana mobilu oba notebooky nikoliv.

    Dnes se budem toulat tady po okolí a zkoušet něco většího.

    #37899
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Pripájam sa ku gratuláciám a prajem všetkým výpravám úspešný lov.

    #37900
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Step napsal: To Pavka: ten modem se chová snad i jako Wifi, ale chytá se na něj tak jen kolegana mobilu oba notebooky nikoliv.

    Dnes se budem toulat tady po okolí a zkoušet něco většího.

    Když jsme byli u Bena, chodili k nám na návštěvu (na hlavní chaty)kluci z Vaší chaty. Vzali si sebou i noťas a psali od nás.

    #37905
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    To je nepříjemné 🙁 Budeme s tím počítat 🙂

    #37909
    Petr
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Jedeme letos na Bakkan-Torfride poprvé,chci se informovat jak je to s

    doplňováním benzínu do lodí?Přiveze ho Benn na požádání,nebo si jezdíte sami.Lze platit Bennovi benzín eur nebo požaduje nok.

    #37912
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Zpravidla to funguje tak, že Ben průběžně benzín doplňuje a zatím jsme ho vždy platili nakonec s pobytem v EUR. Pokud se tedy letos něco nezměnilo.

    Na druhou stranu není problém, pokud si např. při nákupu ve městě koupíš benzín sám.

    #37915
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Podľa tohtoročných skúseností sa dá Bennovi platiť aj kartou (Master, VISA).

    #37916
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Dezo- Ak budete na Torfride tak sa o benzín stará majiteľ tejto chaty.

    Benn vám len odovzdá lode. Benzín je v prístave v malom domčeku.Je tam

    zvlášť pre Arild a Torfride.Majiteľ si to zapisuje,koľko kto spáli a nakoniec vám to vyúčtuje v eur. Bral 2.-eurá za liter.Teraz neviem.Pýtal som sa chlapov,ktorý tam boli a nikto mi nepovedal cenu.

    Ani Naki.Napísal,len že spálili 300 litrov.

    #37917
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Step- Je vynovená filetáreň pre Arild a Torfride? Daj tam nejaké

    foto.

    #37923
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Chlapci velká gratulace Slovenským kámošům:-D porazili Kanadu 4:3 :-P!!! a hrajou dobře…:-)

    #37925
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Dík. Za to budeme večer fandiť vašim.

    #37930
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    pupek napsal: to šroubek: tak vstáváme, trochu jsme dohnali spánek,ten nám chyběl, a vyrazíme na mě. Ben nám včera říkal, že ryb tu moc teď není, máme 4 lodě a spojení vysílačkama, tak snad něco “vystopujeme”.

    Cesta byla dobrá, jeli jsme na Udevalu , Charlotenberg a potom po 3., celníci stáli venku, ale jen koukali. Policajty jsme nikdy neviděli.

    Jen ta rozbitá cesta nás malinko zdržela, ale nechalo se to, domácí to neřeší, i kamioňáci na tom jezdí jako čuňata. Cena trajektu z Valsetu byla oproti loňským 169 teď 239 norů.

    V noci asi trochu sprchlo, moře je zdá se v klidu, tak jdeme na ně, posádka je už podrážděná, sledují mé psaní na televizi,-silná cenzura, tak zase příště, a někam se schovám, aby mě tady nešikanovali:-

    Ahoj,pěkné info,dííky…8-O8-O8-O

    Honzo,pokud Tě budou šikanovat,tak si to s klukama vyřídím osobně jak je nekdy potkám….Sem přece kus chlapa..:-D:-D:-D

    Držím všem na Bakkanu palce a hodně štěstí kluci!!!!!

    Jo,my loni už v květnu platili trajekt z Valsetu už kolem 300Nok.

    Ahooooj…8-)8-)8-)

    #37935
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Šroubku nemachruj, že jsi platil na trajektu – do 150 cm se jezdí zadarmo, max. za dětskou cenu :-D:-D:-D:-D:-D

    #37937
    skarab21
    Člen
    (7 odpovědí)

    To šroubek: tak dnes jsme tochu pocytali, žádná sláva to nebyla, ale jsme na dovče, že;-);-);-)

    na 12 rybářů tak 30 kg v “syrovém ” stavu:-(vyhnala nás zima a déšť, byli jsme napravo od přístavu, doo tady nejsou ryby v hejnech, já mám jednoho pěkného mníka,-foto zítra, ostatní,- jeden polak, jeden “červenej” dorš,-mj plnej červů,nějaký občasný dorš do 60 cm jinak keleři od 30 cm, já jsem měl 3 cca 55 cm, skončili na pekáči.

    Jedna parta kluků byla dnes na Melštejnu, vrátili se zklamaní, měli pár
    yb.

    Koukáme přes noťas na hokej v televiz, v klubovně u Benna to je na plátně, ale často to vypadává.

    Uvidíme, jak bude ráno, přepověď moc nesedí, no snad to neprosedíma na chaťě:-|:-|:-|

    Ale jsme optimisté, dali Neptunovi je dali napít, a věříme, že nám na ty trojháky něco napíchá8-)8-)8-)

    Posádce jsem Tvou hrozbu vyřídil,už teď se Tě bojí:-x:-x:-x

    #37938
    skarab21
    Člen
    (7 odpovědí)

    to šroubek: no teď zase píšu z druhého noťasu druhého usurpátora,-samozřejmě jsem to zase já-janek.su

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,816. až 1,830. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...