Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13169
    otis
    Člen
    (38 odpovědí)

    Nazdárek všichni . Mám skromný dotaz. Předpokládám, že většina účastníků téhle diskuse je v Bakkan Wahlu jako doma .S přáteli se tam chystáme (poprvé) začátkem dubna p.r. ,jelikož s náma jedou i fraucimór (drahé polovičky)chci se zeptat: Je možné v téhle lokalitě v tomhle čase taky, úspěšně vláčet nebo je to opravdu jen o pilkru a hloubce ??!!! To by ,totiž asi “křehké” dívky , deset dnů nezvládly …:-S Díky všem za odpověď a hafo úspěchů !!!

    #13173
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj kluci, děkuji za cenné informace, na Bakkan jedeme taky po prvé a možná už se sem do odjezdu taky nedostanu, doháním doma před odjezdem co se dá, aby se to nepodělalo, když budu v NO. A jak píše Žirafa tak už jsem všechno několikrát přeskládal, přebarvil a ty bestie nakonec budou žrat stejně to, co nebudu mít.

    Kde se vám podařili chytit ti halibuti?

    #13185
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Fish napsal: Ještě jsem se zapoměl zeptat, jestli se chytají velcí keleři u majáku, před vjezdem do fjordu?

    Tam nic. Keleři byli u Tristeinu cca 72-150m

    #13186
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Fish napsal: to Klukin: Krásné úlovky z fotek je cítit obrovská pohoda, kterou vám závidím, já se tam dostanu až za rok. Příští rok musíme udělat 2 zájezdy. Na kolik vás taková parádička vyjde?

    Letos to na osobu vyšlo na 17 000,- V ceně bylo absolutně vše (od cesty, po jídlo, po nástrahy, alkohol) a to si tady dopřáváme opravdu všeho na 100%. Řekl bych víc jak doma u krbu:-D

    #13187
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    My moc na vláčení nejsme, spíš pilkr. Ale pokud nebude nějaký velký drift, tak tam ženě dáš 300g pilkr a nebude to pro ni nic těžkého..

    #13188
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Ahoj Norové, tak za 2 hodinky odjezd do rodné domoviny. Děkujeme Poseidonovi, že byl letos milostiv (asi za tu vylitou čtvrtku becherovky:-D na přivítanou) a také celé naší letošní partě, kerá byla letos 100% (kpt. Mike, Zdenál, Děda, Pepa a v neposlední řadě Lojza).

    Za rok jsme zde zpět, ale teď hurá k Mac Donaldovi8-O

    #13189
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Rk napsal: Ahoj kluci na Bakkanu,

    za pár dní vyrážíme, jaké se tam dá očekávat počasí? Abych s sebou třeba netáhnul moc teplýho oblečení a ještě jedna otázka, rostou tam taky hříbky? Když se nachytá limit byla by to dobrá zábava.

    A taky jestli se rybám na poslední chvílu nezměnila chuť, stále jdou po červené? Přebarvil jsem všechny hlavičky na červeno.

    Jinak máte opravdu nádherny úlovky i co do pestrosti druhu, já už v práci začínám blbnout už bych byl nejraději taky na Bakkanu.

    Tak se tam mějte a užívejte si to.

    Co se týká počasí, tak jede den v trenkách a druhý den v teplé bundě. Pořád berou na červený. Jsou zde jen borůvky, n hříbky jsme jako loni nenarazili:-(

    Počítám, že nám začne hrabat až se s druhým kpt vrátíme za tři týdny z Chorvatska:-D:-D

    #13205
    Imrich
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Ahoj všichni. 14.08 jedene na BAKKAN Pořád scháníme jednoho nebo dva do party. Jsme jen čtyři do chaty Torfride, máme dvě lodě. Budeme tam od 14.08 do 22.08, tak pokud máte někdo zájem neváhejte. Jedeme autem pro sedm lidí LPG. jindra35@centrum.cz Tel: 608220030

    #13210
    kodl1
    Účastník
    (220 odpovědí)

    To Imrich:

    Jedeme po vás.Nástup máme 22.8.Podávejte nějaké informace o lovu ať víme na co se máme připravit.Díky

    #13232
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    To bobo: v pohodě to moc neberu, protože spíš ubírám než přeháním. Toto byl nejlepší lov z těch sedmi, co jsem v Norsku zažil. Kdo tam byl, viděl a dosvědčí.

    A zrovna ty bys měl na prvou míru uvádět něco zcela jiného. Ano,já sice vůbec nevařím, ale ani to nikde netvrdím.Ale o filetování raději mlč:z tvé party jsem byl krom tebe jediný kdo filetoval,a že se neomezuju na “svíčkovou”,když už tu rybu vylovím a zabiju,tak to je má věc. A návazce? Tebe jsem vázat neviděl vůbec:vše ti vážou u “Ice Fishe”, a stejně polovinu ryb taháš za střeva na megapilkru s hákama jako kotva od Titanicu. Na svůj návazec utáhnu i Kvaerno ve vlnách, tos koneckonců mohl vidět,když jsem se “chytil” do sítě. A od dubna čekám na vyúčtování z pětidenního výletu s tvou partou (nebo spíš s “CK BOBO” ? )na Soroy. A prosím, drž se opravdu reality!

    #13242
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Bobo,Doki.Kluci to je prča jak do sebe šijete, bejt spolu v Norsku na jedný lodi tak už tam máte kříže! To je počteníčko…:-P Jen tak dál,ať máme ňákou zábavu.:-D

    #13244
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Zdar všichni,

    včera jsme se vrátili od Benna.cesta v pohodě bez losů,policajtů a celníků.V bednách jsme měli přesně 15 kg.Proto si nás celníci nevšímali.Mít tam o kilo víc tak určitě zakročili.Při průjezdu Oslem a dalšími velkými městy to jelo jak po másle.Před Prahou od Ústízačala 20-ti kilometrová zácpa kamionů.Prahu jsme projeli směr Brno za 2 a 3/4 hodiny.Pražáci to tam mají moc dobře vyřešený.

    Další info podá určitě DKlukin.

    Děda.

    #13248
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Pro respi et al.:

    Pro zábavu tady máme tuším “Vtipy rybářské”, jde mi jen o tu PRAVOU MÍRU. A k upřesnění – na mé lodi ke ztrátám ryby pro chybu návazce nedošlo, u kamarádů několikrát selhaly karabinky: údajně na 40 a 50 kg, a cca 2x povolily v uzlu návazce ICE FISH… Kdo máte dobrý tip na opravdu dobrou karabinku, budu vděčen. Já užíval “skoby” na 70 kg, co mi zbyly z výpravy na Soroy.

    K cestě zpátky: zcela bez potíží,kolon a kontrol, dnes ráno jsem otevíral poslední,společnou bednu se cca 40 kg filet a byly na kost (baleno v úterý, 16:00). Takže suma sumarum: NEJLEPŠÍ VÝPRAVA kterou jsem zažil, ač se čtyřmi nováčky,dvěma rozbitými foťáky a pár ztracenými trofejkami… Za rok se všichni těší na repete.

    #13265
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    nejprve se omlouvám, že jsem vlezl do tohoto chlívku s jiným tématem, už je to naposled.

    to respi : nebudu se zapojovat do stupidní diskuse :-S a máchat veřejně špinavé prádlo. Kdo neviděl nevěří a napsat se dá cokoli. K těm křížům taky nebylo daleko, už startovaly helipotvory, ale to je jiná kapitola a jiná diskuse, tady se má probírat Bakkan 🙂

    #13267
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Bobo, Doki:

    Přesně tak, zde se diskutuje o rybolovu na Bakkanu, tak si tohle vyřiďte buď přes soukromou zprávu, mail a nebo někde u piva. Dík za pochopení. Pokud chcete, tak můžu ty vaše poslední příspěvky smazat, pokud ano, tak mě to napište do soukromé zprávy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...