Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12571
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Super lov? Po kotníky v mrtvých rybách? Lod zasraná rybí krví? To je hnus velebnosti…Chce se mi blejt..:(

    #12572
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Nehrajte si tady na moralisté!

    Pokud je člověk v Norsku a chytí celý týden málo nebo vůbec nic potom samozřejmě využívá možnost, naplnit si bedny, když berou dobře!

    Považuji to za absolutně v pořádku.

    Pozdrav, Kormoran;-)

    #12573
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Je to tvůj názor Honzo, mě to připadá taky v pořádku a pokud si myslíš že je něco špatně tak se mrkni na tento dokument National Geografic zde se dějí opravdová zvěrstva. Dokument

    S přátelským pozdravem Béďa

    #12576
    Ursus
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Pokud se každá ryba po vylovení hned zabila(a tak se to znažíme dělat i my)tak je vše v pořádku. Z mých pěti návštěv v Norsku se mi toto stalo jednou – takže si to užijte – je to opojný pocit. Přeji všem toto zažít.

    #12577
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Ryby jsme samozřejmě ihned po vytažení zabíjeli. Jinak dnes v noci se mi povedla Kočka cca 75cm, takže tomuhle pobytu dodala pověstnou třešničku.:-D

    #12579
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Rybačka to musela být určitě super, s kamarádem jsme jednou ve dvou nachytali skoro sto kilo kelerů okolo 90-100cm, takže vím co to je..Jen prostě nemám rád fotky kde se to hemží rybí krví.. Výřad na břehu nebo lovec s čistou, neflekatou rybou by byl určitě hezčí..Ale ryb máte požehnaně..:-D

    #12580
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Tak my jsme původně chtěli udělat řadu na filetovací stůl a pak až to vyfotit, ale stůl byl obsazen, takže jsme nakonec museli filetovat na lodi. ,,Strašná” práce. 😀

    #12594
    Havlis
    Člen
    (1 odpovědí)

    kaprivec napsal: Tak my jsme původně chtěli udělat řadu na filetovací stůl a pak až to vyfotit, ale stůl byl obsazen, takže jsme nakonec museli filetovat na lodi. ,,Strašná” práce.

    :-(:-(Musím souhlasit s Honzou Dufkem,tyto fotky sem nepatří.Peknou rybařinu přeji všem,ale foto z takovéto akce bych neuváděl.Myslím,že se úlovek dá prezentovat daleko vkusněji než vyplodil kapřivec.Vrátili jsme se z Bakkanu před dvěma týdny,nachytali jsme taky spoustu ryb na přívlač,ale nikdy by nás nenapadlo se takhle vyfotit.Je to ale jen můj názor.Norsku zdar a všem rybářům, kteří jsou právě na Bakkanu přeji spoustu krásných rybářských zážitků .

    #12598
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Havlis napsal:

    Musím souhlasit s Honzou Dufkem,tyto fotky sem nepatří.Peknou rybařinu přeji všem,ale foto z takovéto akce bych neuváděl.Myslím,že se úlovek dá prezentovat daleko vkusněji než vyplodil kapřivec.Vrátili jsme se z Bakkanu před dvěma týdny,nachytali jsme taky spoustu ryb na přívlač,ale nikdy by nás nenapadlo se takhle vyfotit.Je to ale jen můj názor.Norsku zdar a všem rybářům, kteří jsou právě na Bakkanu přeji spoustu krásných rybářských zážitků .

    Havlis musím zareagovat na tvůj příspěvek. Dostal jsi se na úroveň kritiků kteří nedají žádnou informaci (kde, jak, na co, atd.) ani žádnou radu pro ostatní. Natož vložit vkusnou fotografii, ale i tak ti popřeji na Bakkanu spoustu krásných rybářských zážitků.

    😉

    Béďa

    #12607
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Chce to také ale trocha úcty k rybám,moři,lidem, přírodě a okolí! Jinak pěkné ryby a šťastný návrat do naší reality.čau

    #12611
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Já nevím, ale podle mě je lepší takto nalovit ryby jeden den a pak už se jen bavit a ryby pouštět. A né být jako někteří, kteří jsou schopni vézt si domů 50 kilo ryb, jako ti které jsem na Bakkanu letos viděl.

    Jinak přidávám foto kočky, kterou jsem chytil na Bakkanu ve čtvrtek, naproti větrníkům.

    #12623
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Myslím si, že je úplně jedno, jestli se borci odchytali v jeden den nebo během 10-ti dnů. Pánové velká gratulace!!

    Na jakém místě jste na to hejno narazily? Máme to za 19, tak třeba budeme mít také takové štěstí…

    #12626
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    DKlukin napsal:

    Myslím si, že je úplně jedno, jestli se borci odchytali v jeden den nebo během 10-ti dnů. Pánové velká gratulace!!

    Na jakém místě jste na to hejno narazily? Máme to za 19, tak třeba budeme mít také takové štěstí…

    Vyznačil jsem ti to červeně na mapě. Chytali jsme je od 20 do 120 metrů, většinou to ani nedopadlo na dno. Jinak jedné lodi od nás se povedlo v těchto místech vytáhnout 12 žraloků(ostrounů) během 30ti minut. Na hloubce 120 metrů narazili na hejno 10 metrů pod hladinou.

    #12627
    Jiří Richtr
    Člen
    (45 odpovědí)

    S DKlukin souhlasím

    Díky za mapu jedu za 30 dní už mám horečku ať na něco nezapomenu

    Gratuluji ke kočce taky bych ji chtěl letos chytit

    😯

    #12635
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    pokud byste chtěli mapu vě větším rozlišení tak dyžtak napište e-mail, a já vám jí pošlu. Jinak kočku sem chytil kousek od plavební dráhy nproti větrníkům na 35 metrech na maso.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...