Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13120
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Zdravím, jsem teď na Bakkanu s DKlukinem a Dědkem. Dávám sem několik fotek. Skutečně je to paráda. A navíc Klukin vaří jako bůh (jemu prý stačí slovo luxusně, ale to je málo). Tři teplý jídla denně a večer ještě chuťovku, třeba palačinky s borůvkama. Teď už budem čekat jen na tu svou největší rybu, ostatní pouštíme.

    #13121
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    #13122
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    #13123
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    #13124
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    #13125
    proch
    Účastník
    (14 odpovědí)

    #13127
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Imrich napsal:

    Ahoj všichni. 14.08 jedene na BAKKAN Pruty se nám už kroutí ve skříni , jak se těšíme. Nicméně nám chybí nejméně jeden pohodovej rybář do party. Jsme jen čtyři do chaty Torfride, máme dvě lodě. Budeme tam do 22.08, tak pokud máte někdo zájem neváhejte. jindra35@centrum.cz Tel: 608220030

    Pokud nejde o peníze, tak dva do lodi je ideální stav.

    #13129
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    To Fish:

    Po 7 dnech máme odchytaný limit, což je paráda, teď se jedem věnovat “chyť a pusť”

    #13131
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to DKlukin. Tak se zadařilo,co?My jsme měli nachytán limit za5dní pak je pohoda,taky jsem klukům vařil. Pak už jenom ty trofejky,syn si vzal palici z tresky,120.Už bude vypreparovaná,a vel.kraba,ten je hotovej.My jezdíme v květnu.Ale hned bychom jeli hned teď zpátky,tedˇka mydlíme doma úhoře! Tak ať se ještě daří! Louňáci8-)

    #13145
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    to Klukin: Krásné úlovky z fotek je cítit obrovská pohoda, kterou vám závidím, já se tam dostanu až za rok. Příští rok musíme udělat 2 zájezdy. Na kolik vás taková parádička vyjde?

    #13146
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ještě jsem se zapoměl zeptat, jestli se chytají velcí keleři u majáku, před vjezdem do fjordu?

    #13150
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj kluci na Bakkanu,

    za pár dní vyrážíme, jaké se tam dá očekávat počasí? Abych s sebou třeba netáhnul moc teplýho oblečení a ještě jedna otázka, rostou tam taky hříbky? Když se nachytá limit byla by to dobrá zábava.

    A taky jestli se rybám na poslední chvílu nezměnila chuť, stále jdou po červené? Přebarvil jsem všechny hlavičky na červeno.

    Jinak máte opravdu nádherny úlovky i co do pestrosti druhu, já už v práci začínám blbnout už bych byl nejraději taky na Bakkanu.

    Tak se tam mějte a užívejte si to.

    #13151
    Jiří Richtr
    Člen
    (45 odpovědí)

    Ahoj mořští vlci

    mám už jen 3 dny na přípravu tak pošlete ještě nějaké tipi

    Už mám horečku , nádobíčko jsem už třikřát vyházal a znovu poskládal

    Za 3 dny vyrážím na Bakkan8-)

    #13152
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Ahoj všichni! Velká omluva za sporadické informace, ale doslova padáme na hubu únavou: lov-filetování(více-méně)-vaření-navazování-a zase je tu ráno.TV ani video jsme vlastně nezapnuli:nováčci mi dávají zabrat.Kolega DKlukin a jeho parta naštěstí spolehlivěji informovali:dnes je 25°C, ale až odpo.Na počasí bych zde nespoléhal: jeden den je na triko,zítra jsi rád za plovoucí oblek.Ryby:pokud pojedete nalevo od souostroví se sádkama až nakonec, vedle posledního ostrůvku, tam se nedá ani nahodit abyste poránu netahali macaté kelery,dnes 92 kousků nad 4 kg.Tak máme splněno, a navíc Ugo-náš neuvěřitelný prvorybářský Kveitemaster-včera zase vytáh halibuta 9 kg, k tomu co chytil 3. den(26/125)…S fotkama potíž:snad celý den se děcka snažili stáhnout SW na zmenšování fotek ze 4MB na povinných 1MB, ale darmo… Máme ale video jak Ugo zdolává 9kg halibuta s dalším kelerem na návazci,a to je vážně něco.Vydržte, sestříháme.

    Barvy: já chytal na bledězelenou až bílou asi nejvíc, ale červená zcela spolehlivá, líp hodit červený pilkr než návazce: včera i dnes jsme již museli vyhazovat návazce jak na Soroyi… Ale kupodivu ne tolik příliv, jako ráno zde funguje nejlépe. Na vláčku spíš minimum,včera za cca 3 hod na mělčinách ve třech ŽÁDNÝ polak! Melstein by asi byl dobrý, pokud tam budete brzo ráno.Jinak škoda paliva.Bakkan se s náma loučí tím nejlepším způsobem:dnes už nás (TÉMĚŘ) nebavilo ani chytat… Co hod, to rána. Kdo přijdete,volte velké a málo návnad:bude alespoň větší šance na velkou rybu než tahat 4 kelery á 4 kg na jednom návazci…

    #13153
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    to Doki :

    K těm úlovkům všem gratuluji, ale jak jsem tě stačil poznat, tak celkem dost přeháníš ne?? :-S – únavu z lovu beru, do toho jsi hrrr, ve filetování se neuženeš, že něco uvaříš nevěřím, vždyť se na to neumíš ani podívat, no a to navazování, to je opravdu opruz…….8-O ber to v pohodě, jen to uvádím do reality :-D:-S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...