Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12650
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    To kaprivec

    Díky za nákres!!

    Za 18 dní jim dáme pokouřit:-D

    #12656
    Vlastimil Hajný
    Člen
    (16 odpovědí)
    #12657
    Vlastimil Hajný
    Člen
    (16 odpovědí)

    kaprivec napsal: Já nevím, ale podle mě je lepší takto nalovit ryby jeden den a pak už se jen bavit a ryby pouštět. A né být jako někteří, kteří jsou schopni vézt si domů 50 kilo ryb, jako ti které jsem na Bakkanu letos viděl.

    #12658
    Vlastimil Hajný
    Člen
    (16 odpovědí)

    já tady nepíšu, ale na tu nehoráznost, co napsal KAPRIVEC musím reagovat, nevím koho viděl odvážet 50kg ryb leda sebe, filetování Kellera 80cm tím způsobem jaký jsem u něj viděl se mi hnusil a ne jen mně, z celé této ryby dva filety pod hřbetní ploutví o délce cca 20ti cm je je hnus a neúcta k rybě samotné, nemám jiných slov

    #12669
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Nevím přesně v jaké jste byli chatě, ale ty o krterých jsem mluvil byli myslím že z Ambasaden, byli tam 3, a odváželi dohromady 8 beden filet. Uznávám, že některé filety nebyli úplně celé, ale s těmi 20 cm to už přeháníte, a určitě to nebylo z důvodů neúcty k rybě, ale z důvodu únavy kterou měl v rukách po dlouhém filetování. Jinak nevím jestli jste zažili na filetárně němce co tam byli, tak ty dělali z takovéhleho kellera pouze tenký plátek masa od hřbetu a zbytek vyhazovali.

    #12672
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 All

    Lidičky, dejme už KAPRIVCOVI pokoj. Sice bych podobným způsobem asi nikdy nepostupoval a lov bych ukončil podstatně dříve, ale už si vyslechl (resp. přečetl) své a budiž mu to do budoucna ponaučením. Bylo by lepší vkládat pohodové a konstruktivní příspěvky a ne se několik stránek babrat převážně touto tématikou (začíná mi to připomínat nedávný problém na vláknu “Budeme se lišit”.

    Takže Petruv zdar, Bakkan Wahl 2011 se blíží 😛

    #12673
    Vlastimil Hajný
    Člen
    (16 odpovědí)

    To kaprivec, nechci tady o tom polemizovat a nebudu, akorát si šáhni do svědomí jak se chováš Ty a co tady píšeš za bludy, druhý pomlouváš a sám si jako oni. Viděli jsme svoje, stačilo. Bakkanu zdar

    #12675
    Ursus
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Pana KAPRIVCE neznám, ale nechápu, co by mělo být jeho ponaučení – vždyť nic neudělal. Že se fotka někomu nelíbí je jen jeho věc a názor, ale určitě nebudu někoho odsuzovat. Začíná mi to tu připomínat diskuzi na MRKU, odkud jsem odešel. Držme se tématu Bakkan Wahl a přispívejme konstruktivními informacemi a rybářskými úspěchy. A radujme se z čerstvé ryby na talíři:-P

    #12676
    Vlastimil Hajný
    Člen
    (16 odpovědí)

    ono jde pane Ursus o to, že sám odvezl dost nad limit a jiný tady drbe, to by měl držet hubu a ne tady machrovat. Víc už o tom psát nebudu.

    #12677
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Prosím někoho,kdo by na kousku mapy vyznačil chatu Torfride.

    #12678
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    už bych to také neřešil a věnoval se úlovkům co budou příští rok. Ale musím říct že my jsme si odvezli 30 krabiček filet na osobu, kdy každá váží v průměru 0,75kg. Takže jsme vezli nějakých 23kg ryb, což je sice nadlimit, ale nemyslim si že je zas tak velký.

    #12683
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Lidičky už dost hádek. Já jsem letos nachytal pod limit a vůbec to neřeším.Jedu si do Norska odpočinout a ne za každou cenu nachytat.Vemte to tak že někdo nachytal a odvezl více o to co já méně :-).Byl jsem letos u Bena po 6 a stále se sem budu rád vracet.Chtěl bych popřát všem co je to ještě čeká pěkný lov a v roce 2011 hurá zase na ně 🙂

    #12689
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    masar napsal:

    Prosím někoho,kdo by na kousku mapy vyznačil chatu Torfride.

    Ahoj

    Máš tam označenou chatu Torfride a Benův přístav. Samozřejmě u chaty je taky malí přístav takže máš lodě přímo pod chatkou.

    #12694
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Prosím prosím a ještě jednou prosím všechny co jsou/byli nedávno/ na Bakkanu: o aktuální informace, zejména co se týče trasy tam/zpátky, počasí,najetých rybách a účinných návnadách. Přes ty polemiky o estetice a pár krabičkách navíc se vytrácí smysl tématu. Která loď se vrací z úspěšného lovu naleštěná? Kdo si vozí decimálku na vážení beden? A jak správně hlídat LIMIT: zvážit každou filetu před vložením do mrazáku? Za 7 výprav jsem nic z toho nezažil…

    #12698
    Martin
    Člen
    (38 odpovědí)

    Cesta tam i zpět naprosto bez problémů, jeli jsme trajektem z Putgardenu do Dánska a pak přes most do Švédska. Cesta i ze zastávkami cca 28hodin. Co se týče ryb tak brali hlavně keleři a na hloubkách 10-20m jsme tahali na přívlač polaky. Makrelu jsme neulovili žádnou, ale co jsem mluvil s partou co tam ted je tak říkali, že pomalu začínají najíždět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...