Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #225961
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Na polaky používám nejvíc tmavě modrou, červenou, černou a mám a používám zoomy, vše od Jigina, ale i twistery a další.

    #226025
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jsem nevěděl že mas zoomy od Jigina :-D. Ale možná je to špatně formulováno  😀

    #226494
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Čekal jsem kdy se ozveš Péťo. 🙂

    #226756
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Zoomy prodava kde kdo 😅😅😅😅

    #226799
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Je tam čárka.  Vše od Jigina, to znamená vše co Pavel dělá.

    Samozřejmě, že žížalky jen od Tebe Petře, jak jinak.

    #226802
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak jsem se podíval na AVEROY přes kameru a je to tam jak o vánocích. Všude krásně bílo. Souvislá a ne malá, vrstva čerstvého sněhu.

    #226817
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Vanoce vanoce prichazeji …

    #226884
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    V kempu Averoy Fishing na AVEROY  vypluli s novou lodí a tak jsem zvědav na jejich hodnocení a úlovky.

    Doufám, že správce Milan podá report.

    #228072
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Reportu jsme se nedočkali, ale nového rána s vánoční nadílkou nového sněhu ano. Je to moc krásné, ale doufám, že to nebude celý rok. 😀

    #228250
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    No když koukám na kameru Mortenova kempu (Atlanterhavsveien Sjostuer), tak má zima ješťe zaťatý drápek hezky… Ale lodě jsou v permanenci už delší dobu a obě nová Kvaerna s 60hp motory jezdí docela pravidelně… Docela by mne zajímalo, jak to jde rybářsky a jestli se vozí do filetárny něco většího… Že by Janka něco věděla? 😄😉

    #228262
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To tojekonec: Zdravím Tě, je dost, že se taky ozveš. Proč nechodíš na srazy, rád bych s tebou poklábosil. Kdy letos jedeš na Averoy?

    #228361
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Jasne, ze Janka by neco vedela 😉

    Aktualni foto:

    #229035
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    Tak to se u Mortena pěkně daří, jen tak dál:)

    #229076
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Dari se cim dal lepe – dnesni ulovek 140 cm necelych 40 kg  🙂

    #229079
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    To Janka: pěkné ryby a slušný počet, je vidět, že Averoy nezklame snad nikdy a vždycky se vydá…

    to Kulik: Ahoj Honzo, rád zase přijdu na sraz, ale nějak mi vždycky termín ukradla jiná událost, z většiny případů práce, prostě to nevyšlo. Rád ale určitě zase přijdu! Letos po dlouhých letech poprvé Averoy vynechávám ( jedeme v našem termínu Soroya – přelom červen / červenec ), je to vůbec poprvé, že vynechám a vůbec poprvé co okusím nějakou jinou vodu v Norsku… Ale už máme zamluveno na příští rok k Mortenovi, rovných 14 dní rybačky a zase v našem termínu, nemohl bych to vydržet bez Averoy. I když mám v hlavě, někde vzadu, že se asi vydám k Mortenovi letecky na pár dní ještě letos, protože bych do příští sezóny asi nevydržel. Ten nejkrásnější výhled na světě z terasy chaty mi strašně moooooc chybí….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...