Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 326 odpovědí. Do diskuze (85 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel husky19 a poslední změna proběhla před 3 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 327)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272359
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj všichni,

    Vložím vlastní zkušenost. Jezdíme vypůjčeným autobusem a zvažoval jsem při plánování zda pořídit AUTOPASS, nakonec jsem se na to vyprdnul. Auto frčelo cestou necestou na Bakkan a zpět (29.6-9-7) bez zastavování u jakékoliv brány, mýta nebo pumpy a pod. kde by se dalo uhradit mýtné. Dne 15.11.2016 mi přišlo od firmy kde si auto půjčujeme (po předchozí domluvě) vyúčtování za mýtné, to jsem obratem uhradil na český účet a tím je to vyřešené. Budu to praktikovat i příští rok úplně stejně, protože je to pro mě pohodlné:) Pokusím se vložit fa. snad to pomůže někomu jinému

    Hrablo

    #272366
    Fish
    Účastník
    (310 odpovědí)

    Za fakturu budeme určitě všichni moc rádi. Kolik to stálo ČR-Bakkan a zpět? Myslím si, že toto bude asi nejpoužívanější trasa pro 70% návštěvníků Norska. Nechápu, proč to někomu vyúčtují a někomu ne?

    #272387
    Duke
    Správce
    (1396 odpovědí)

    Ahoj všichni, Vložím vlastní zkušenost. Jezdíme vypůjčeným autobusem a zvažoval jsem při plánování zda pořídit AUTOPASS, nakonec jsem se na to vyprdnul. Auto frčelo cestou necestou na Bakkan a zpět (29.6-9-7) bez zastavování u jakékoliv brány, mýta nebo pumy a pod. kde by se dalo uhradit mýtné. Dne 15.11.2016 mi přišlo od firmy kde si auto půjčujeme (po předchozí domluvě) vyúčtování za mýtné, to jsem obratem uhradil na český účet a tím je to vyřešené. Budu to praktikovat i příští rok úplně stejně, protože je to pro mě pohodlné 🙂 Pokusím se vložit fa. snad to pomůže někomu jinému Hrablo

    Faktura je ve formátu PDF a náše stránky dokáží zobrazovat od uživatelů jen fotky/obrázky ve formátu JPG. Nicméně se soubor k nám nahrál a já ho přesunul do sekce download odkud si ho můžete otevřít a stáhnout pod tímto odkazem:

    https://rybolovnorsko.cz/download/mytne-poplatky-norsko-3SY1172-1.pdf

    #272412
    hrablo
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj,

    díky za pomoc, došlo mi to pozdě a než jsem stačil přeskenovat tak je to hotovo. Na faktuře je popis jednotlivých úseků které jsem projížděl, jsou označené křížkem – platba je celkem 1.207,09,-Kč (380 NOK)

    Hrablo

    #272511
    Heinz
    Účastník
    (112 odpovědí)

    Petře moc díky za info, teď už to musí být všem jasné. Mě zatím žádná faktura nepřišla.

    #272736
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Mě faktura přišla začátkem listopadu, takže to funguje i bez registrace.

    #272876
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Zaslechl jsem informace, že se Norové chystají spoplatnit mýtem také silnici č.3 Je to pravda?

    #272971
    Heinz
    Účastník
    (112 odpovědí)

    V úterý mě přišla fakturka. Je tam moje autíčko vyfocené ze předu i ze zadu včetně SPZ datum a čas, kdy jsem placeným úsekem projížděl. Cesta ke Trondheimu po E6 osobním vozem tam a zpět mě vyšla na 1200,-Kč. Nepotřebujete, žádné registrace ani krabičky. Prostě sednete, jedete a čekáte až přijde faktura.

    #272983
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    tu usetrime zopar nokov

    Klokken 12.00 den 31. januar vil samferdselsminister Ketil Solvik-Olsen (Frp) være til stede når strømmen til bomstasjonene på E39 på Øysand og Thamshamn blir skrudd av.
    #291018
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Mám dotaz. Je pravda, že menší benzínová auta Škoda Fabia kombi 1.2TSI platí menší mýto za průjezd Norskem, než třeba Ford Transit?

    #291024
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    CAU

    autopass sa plati podla vahy  do 3500kg a nad 3500kg

    ALE pozor niektore mesta /napr.TRONDHEIM/maju ešte dve sadzby/ platba normalna/platba v špičke ta je ras tolko  pre obe kategorie /osobak ,,11nok v špičke22nok,,/

    #291025
    Sidonius1
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Myslím, že místo autopass je teď toto  : https://www.epcplc.com/cs/rental

    Tam se rozlišuje i jakou emisní normu auto plní.

    #291026
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau

    autopass je Norsky automaticky system na registraciu aut ,,,platia sa spoplatnene cesty,lode ,atd

    Euro Parking Collection /epc /cez neho sa platia poplatky od aut zo zahraničia</span>

    /nie je povinnost sa registrovat cez EPC/

     

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 7 měsíci uživatelem rybarik.
    #294743
    Otok1
    Účastník
    (1 odpovědí)

    nevíte někdo, zda, pokud jsem zaregistrován z loňského roku u ECP, zda je tato registrace platná pro dané vozidlo dlouhodobě? Chceme jet letos opět a v registraci se mi nenabízí možnost upravit termín…

    Díky

    #294852
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Registrace je platna dlouhodobe.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 327)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...