Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #35723
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    jo to bude ono, taky nás bylo dvanáct, vřele doporučuji:-S:-S:-S

    #35727
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jo okolí znám dokonale.Je to jedno z nejkrásnějších míst s těmi fjordy.Jezdil jsem tam od roku 1996.Dobrý místa na ryby,jen to chce mít dobrou loď.Jezdili jsme někdy skoro až k Halse nebo na druhou stranu k Aure.

    #35729
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Musím říct že místo to je krásný. V létě tam jedu znova, ale to máme chatu s kútrem, tak to tam snad pořádně prochytáme;-)

    #35733
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    U týhle chaty je i kutr nebo jedete jinam?S tím už se dá pak zajet i na vzdálenější místa.

    #35734
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Jinam, asi 10km vedle. Sem už mě nikdo nedostane.

    #35735
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Tak dej pak info,jak dopadneš v létě.Ryby se tam opravdu daji nachytat pěkný.

    #35804
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    honza8 napsal:

    Jinam, asi 10km vedle. Sem už mě nikdo nedostane.

    Proto já jezdím místa kde to znám vím co může očekávat.Vím že změna je život. Tak at se zadaří v létě:-P:-P:-P

    #36338
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Nějaké aktuální info by nebylo? 😕 Jedeme za 2 dny 🙂

    #36343
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Teď jsem koukal na FCB. Z kempu i z Aukanu jsou tam fotky doršů z mělčin. Mníci a dneska kočka odhadem k 90cm. Jinak zatím beze zpráv, ale ono to přijde 😎

    #36438
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Tak hoši v pátek valíme do aure.

    jede nový neoplán, lidí tak akorát, piva plno

    #36443
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Hned vedle blíže k aure jezdí travel suport a nemá to chybu

    #36447
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    tuareg1 napsal:

    Tak hoši v pátek valíme do aure.

    jede nový neoplán, lidí tak akorát, piva plno

    My valíme už zítra, po vlastní ose , jede do pivátu proti Aure, tak se na vodě určitě uvidíme :-):-)

    #36465
    Mirek Příhonský
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Svinvika -Trondheimsheila – stojí to za pika ču- vítr fouká z pevniny, drift je jak kráva, jsme opálený a ryby se musej hledat. Osvědčená místa nefungujou, gumy zkoušíme všemozný barvy, kombinujem jigy všech velikostí, to samé s pilkinama, ale prostě to nejde. Jediný ryby na švéda a maso = leng, brosmy jsme ještě nechytli. Zkoušíme průběžně bránu, ponorku, maják u lesundu ale bída. Je jedno jestli jsme na moři při přílivu, nebo odlivu ale ryby se odstěhovaly buď na Halsu, nebo na Bakan /to podle příspěvků/. Jestli někdo něco chytne tak je to světlá vyjímka. Dnes jsem mluvil se 4 posádkama a shodou okolností na tom byli jako my – 1 ryba za hodinu to je klaický průměr….

    #36473
    Mirek Příhonský
    Účastník
    (29 odpovědí)

    #36491
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    To Wachy: to je mrzuté, ale ono se to určitě zlomí a ryby budou zase při chuti. 😛 Moc dobře znám tu náladu, když se zkouší vše možné a úspěch žádný. První den je to ještě v poho, ale druhý či třetí už jsem :-x:-E Tak držím palce ať se vše v lepší obrátí a bedny jso plné! 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 286. až 300. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...