Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33051
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 Dedek

    Aktuální ceny jsou zde (pro SRN, SWE, NOR) :

    Aktuální ceny PHM

    To je hezky ale v Aure je to co jsem napsal :-x:-x

    #33052
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Dedek

    Jo možný to je… jestli je to nějaká menší benzinka a jiná značka než je v seznamu 🙂

    A nemrač se tak 🙂

    #33079
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 Dedek

    Jo možný to je… jestli je to nějaká menší benzinka a jiná značka než je v seznamu

    A nemrač se tak

    Máš pravdu je malá aten majitel dělá ceny během dne.Změní to třeba dvakrád za den.:-D:-D:-D:-D

    #33081
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ta benzinka v Aure u kruháče je Statoil.Je to stejné jako u nás.tankoval jsem tento týden na Benzině v Napajedlech naftu za 35,5 přijedu do Zlína a na Benzině stála 37,6.je to 20km od sebe.ušetřil jsem 140kč.to je sakra dost.

    #33188
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    aktualní ceny jsou: benzín 17nok a nafta16.80nok to mám od kamaráda co tam právě je [/citace]

    To je teda pěkná “raketa” :-S

    #33700
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Zdravím, Aure tento rok taky navštívim, jedu z kraje srpna, tak pokud by k tomuhle termínu měl někdo nějaké rady, byl bych rád. Chci převážně vláčet, občas pilkrovat a chytat na maso, rád bych dostal co nejpestřejší škálu ryb

    #33724
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Věřím tomu, že nejpestřejší škálu ryb nachytáš. Vsadím se, že to bude minimálně 9 druhů ryb. Napiš o tom něco až se vrátíš.

    #33732
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Vlkous: to napíšu, nejspíš i nějaký článek s kompletníma informacema.

    #33737
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    Zdravím, Aure tento rok taky navštívim, jedu z kraje srpna, tak pokud by k tomuhle termínu měl někdo nějaké rady, byl bych rád. Chci převážně vláčet, občas pilkrovat a chytat na maso, rád bych dostal co nejpestřejší škálu ryb

    Těch ryb se tam dá opravdu hodně druhu a i pěkné kousky o pár velkých jsem tam už taky přišel.Když se vydaří počasí nemá to chybu:-D:-D:-D

    #33738
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    No nejradějc bych chytil halíka a nějaký pěkný ryby (velký), ale budu rád za cokoli a hlavně si to chci užít!

    #33741
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    Zdravím, Aure tento rok taky navštívim, jedu z kraje srpna, tak pokud by k tomuhle termínu měl někdo nějaké rady, byl bych rád. Chci převážně vláčet, občas pilkrovat a chytat na maso, rád bych dostal co nejpestřejší škálu ryb

    Ve stejném termínu a se stejným záměrem jedu jen o trošku jižněji do bývalého “Korlinu”. To se můžeme i potkat ve “vratech” nebo u mostů u Aure. Ale Aure je pro naše slabší motory už dost daleko. Budeme také především vláčet. Víc se připravujeme na dno na maso a mám podle mapy vytypovaných pár míst na okouníky, pro které jsem připravil desetimetrové návazce s více háčky. Hodně si slibuju od míst od vrat směrem k Aure. Naše nejbližší okolí přístaviště moc členité dno není, ale směrem k Aure to podle mapy vypadá mnohem lákavěji.Je tu řada podvodních kopců. Má s rybařením v těchto místech někdo zkušenosti? Mám na mysli především konec fjordu na jih od Aure.

    #33744
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Kloboukatej: Předloni(začátek června) jsme jeli z TS taky skoro až ke “vratům”, protože venku dost foukalo.Podle mapy dobrý místa, dost kopců. Tak jsme to tam projezdili. Ryb hodně, na hodně místech co hod, to obecná. Ale na jednu slušnou bylo 20 pouštěcích. Zábava to byla dobrá, až jsme začali soutěžit, kdo bude mít dřív kontakt. Prima relax, a určitě lepší, než být na baráku 🙂 Víc se nám dařilo po cestě okolo pobřeží a špicí na tahačku, na gumu, za lodí, pár slušných polaků. Až ke vratům jsme nedojeli, končili jsme vlevo před nimi v zátoce, jak jsou asi čtyři kopce okolo 16m. Letos jedeme 2.června.

    #33745
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    jedu přesně 6. srpna, vrata, ponorka a most, to jsou jasný místa, který se musí navštívit, podmořské hory a jiné zlomy taky otestuju. Možná budu mít pujčenou elektriku, takže bych zkusil i větší hloubku. No nemůžu se dočkat … pak můžeme domluvit nějakej střet u vrat 🙂

    #33746
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    kloboukatej napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    Zdravím, Aure tento rok taky navštívim, jedu z kraje srpna, tak pokud by k tomuhle termínu měl někdo nějaké rady, byl bych rád. Chci převážně vláčet, občas pilkrovat a chytat na maso, rád bych dostal co nejpestřejší škálu ryb

    Ve stejném termínu a se stejným záměrem jedu jen o trošku jižněji do bývalého “Korlinu”. To se můžeme i potkat ve “vratech” nebo u mostů u Aure. Ale Aure je pro naše slabší motory už dost daleko. Budeme také především vláčet. Víc se připravujeme na dno na maso a mám podle mapy vytypovaných pár míst na okouníky, pro které jsem připravil desetimetrové návazce s více háčky. Hodně si slibuju od míst od vrat směrem k Aure. Naše nejbližší okolí přístaviště moc členité dno není, ale směrem k Aure to podle mapy vypadá mnohem lákavěji.Je tu řada podvodních kopců. Má s rybařením v těchto místech někdo zkušenosti? Mám na mysli především konec fjordu na jih od Aure.

    To to místo je top ale je to o počací.Né vždy se tam dá chytat.Když se vydaří počasí dá se tam nachytat pěkné kousky:-D:-D:-D

    #34051
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahoj

    zdravím z Aure, dneska ráno jsme dorazili.

    Cesta z Osla do Aure 12 hodin po šestce, od Lilehamru sních na silnici.

    Jinak je tady sněhová boře a za dopoledne napadlo 20cm sněhu. Domácí říkal že na vodu nejdřív ve středu dopoledne, to nám to pěkně začíná:-x

    Zatím likvidujeme zásoby alkoholu:-D

    Honza

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...