Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41381
    romanh2
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Aktuálne foto Aukan 01.07.2012-14.07.2012

    http://www.tucniaci.eu/foto.html

    #41383
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Sedoil:stručná,jasná ,dobrá zpráva která shrnuje stav rybolovu ve stř. Norsku!!:-) díky Luki

    #41391
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Ještě jeden postřeh z okolí Aure.

    V ostatních diskusích se hodně píše o úlovcích okolo sádek. Co jsem si všiml, tak v této lokalitě je o proti loňskému roku většina sádek zrušena a rozebírají se a stěhují někam jinam, to má také zřejmně vliv na výskyt ryb, protože to byl i pro ryby volně žijící jistý přísun potravy.Pokud někdo ví, kde jsou ještě funkční sádky, tak ví kde jsou pravděpodobně i ryby.

    #41399
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Poznatek k mnohokráte zmiňované červavosti ryb. Za celý týden lov v sedmi lidech jsme chytili jen dvě ryby, které byly napadené a to tak, že jedna měla napadená jen játra, ale minimálně a druhá měla dva červíky i v mase.Obě ryby byly dorši. Takže si myslím, že se dá říci, že v této lokalitě jsou ryby zdravé.

    #41411
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Poznatek k mnohokráte zmiňované červavosti ryb. Za celý týden lov v sedmi lidech jsme chytili jen dvě ryby, které byly napadené a to tak, že jedna měla napadená jen játra, ale minimálně a druhá měla dva červíky i v mase.Obě ryby byly dorši. Takže si myslím, že se dá říci, že v této lokalitě jsou ryby zdravé.

    V okolí Smoly (což není tak daleko od Aure) jsou ryby také zdravé. Sem tam se nějaký červík objeví, ale opravdu málo.

    Došky:-P:-P

    #42038
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Mám skromný dotaz , máme to za 30 k Honzovi do Aidestrandy , má někdo aktuální info o rybách a počasí.

    #42374
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    To Rosa: taky by mě zajímalo aktuální info, ale asi tam žádný zpravodaj není 😕 My to máme za 11 , tak se pak pokusím občas nějaké info vložit. Už máš zabaleno? 😀

    #42392
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Já to mám už za 7 .. Aure, přípravy vrcholí 🙂

    #42397
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    rosa napsal:

    Mám skromný dotaz , máme to za 30 k Honzovi do Aidestrandy , má někdo aktuální info o rybách a počasí.

    Co mám k dnešnímu dnu tak počasí je tam velice špatné dost často prší je chladno a co se tyče ryb tak nic moc ale třeba se to zlebší

    #42416
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    To Dědek: dík za info, i když takové jsme zrovna slyšet nechtěli :-D:-D Budem doufat, že se situace brzy zlepší!

    To Kapitan-lipanek: tak to se budem potkávat na vodě. Kam přesně jedete?

    #42433
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    To Dědek: dík za info, i když takové jsme zrovna slyšet nechtěli Budem doufat, že se situace brzy zlepší!

    To Kapitan-lipanek: tak to se budem potkávat na vodě. Kam přesně jedete?

    Ahoj, s CK Travel Suport do toho jejich kempu 🙂

    #42439
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Tak to je přes kopec. My na vodu vyjedeme v sobotu 11.8 odpoledne, už se nemůžu dočkat 😀

    #42454
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    To Dědek: dík za info, i když takové jsme zrovna slyšet nechtěli Budem doufat, že se situace brzy zlepší!

    To Kapitan-lipanek: tak to se budem potkávat na vodě. Kam přesně jedete?

    Dnešní info počasí krásné a začínají rybáři vozit štikozubce a chytil se mník 120cm:-D:-D

    #42455
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    Tak to je přes kopec. My na vodu vyjedeme v sobotu 11.8 odpoledne, už se nemůžu dočkat

    Já už mám sbaleno, tak nechodím na ryby tady u nás a už mi docela chybí …

    #42456
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Dedek napsal:

    meduza napsal:

    To Dědek: dík za info, i když takové jsme zrovna slyšet nechtěli Budem doufat, že se situace brzy zlepší!

    To Kapitan-lipanek: tak to se budem potkávat na vodě. Kam přesně jedete?

    Dnešní info počasí krásné a začínají rybáři vozit štikozubce a chytil se mník 120cm

    Tak to je super, kdyby bylo info na co loví ti štikozubci, bylo by to fajn, děkuju

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...