Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37252
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    to otta: Ta mušle má 13×16,5cm. Musel jsem rychle fotit, byla hned předložena jako delikatesa po obědě!

    #37260
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    sedivak63: Doršík i mušle jsou parádní, jen to počasí …brr 🙂

    #37268
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    To meduza: Je to na pytel s tím počasím, dneska 8-10 m/s, vyjet by se dalo, ale jak se říká “kolem komína”, tak máme smůlu, tak to vidíme na výlet po obchodech, uvidíme odpoledne. Ještě máme před sebou 5 dní. Podle předpovědi má celý příští týden pršet 😡 a foukat.

    #37278
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Tak dnes jsme udělali pokus o vyjetí, tak bohužel jsme neodpoutali lodě 8-O, najednou přiletěl takovej “fičák”, že jsme zvolili ústup:-E a to hlásí na předpovědi ještě větší vítr na dnes večer a celý zítřek :-S

    #37280
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    to sedivak63:Pěknej ůlovek ale proto tam nejste co.Ať se daří.

    #37438
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj kolegové, všem se omlouvám, že jsem Vám ještě neposlal mapy, ale byl jsem týden mimo ČR a vrátil jsem se až dnes. Jdu to dohnat.

    #37449
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Pro ty, co jedou do této lokality: Konečně se začali objevovat kelírci a najeli sledi. Škoda že my končíme, ale jak se říká: Přej a bude ti přáno :-).

    A k tomu ještě krásné počasí aby bylo a nemá to chybu. 😀

    #37450
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    To sedivak: počasí si holt poručit nedá, ale snad už se umoudřilo a ještě něco parádního lapíte 😀

    jee koukám, že než jsem to sesmolila, už je tu aktuální info 😀

    #37490
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Tak dneska byl vítr do 3 m/s svítilo sluníčko, prostě parádní počásko. A také se dařilo. Z naší výpravy (6 lidí) celkem vzato cca 60 tresek – vše nad 50cm. Menší jsme pouštěli. Prostě parádní finálová rybačka. Přikládám foto mé drahé polovičky, která si vytáhla životní tresku 87cm a váha 6,5 kg. Ještě teď večer se jí klenou kolena 😀

    #37733
    Rozna
    Člen
    (59 odpovědí)

    Ahoj “Norci” , koukám, že trošku utichla diskuze z okolí AURE.

    My to máme přesně za měsíc a tak jsme se chtěl zeptat, jak to vypadá zatím s rybama. Máte někdo nějaké aktuální informace ?

    #37738
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    2. června nastupujeme v Roksvagenu, uvítám jakékoliv aktuální informace z této lokality, když počasí dovolí, tak vyjíždíme mezi Smolu a Hitru, když je nepříjemno tak do Foldenfjordu8-):-P

    #37745
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    to Rozna a bulik: My jsme se vrátili z Lesundu v neděli. Ryby docela jdou, v převážné míře tresky, v menší keleři a ostatní. Na pilkra minimálně, většinu jsme chytili na vláčku na gumy a jig – barva žlutá, zlatá, medová, pak tmavé s flitrama. Chce to zkoušet. Hloubky od 5 do 20m, tahat po dně nebo těsně nade dnem. Když cítíš, že ryba ťulka, tak zastavit a pustit na dno a zase navíjet. Ryba většinou zabere. Jinak je to o počasí. Ale tomu se nedá poručit.

    #37746
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    bulik napsal: 2. června nastupujeme v Roksvagenu, uvítám jakékoliv aktuální informace z této lokality, když počasí dovolí, tak vyjíždíme mezi Smolu a Hitru, když je nepříjemno tak do Foldenfjordu

    Já jsem byl loni poprvé ve Foldenfjordu,měli jsme chatu až za tím druhým zúžením, druhý týden v červnu a ve fjordu jsem nechytil skoro nic, všechny ryby byly venku, jezdily jsme hodně pod most u Aukanu, tam se nachytalo hodně ryb, hlavně při přílivu a hodně mníků bylo okolo majáku směrem doleva ke kabelu, dalo se jich vytáhnout v šesti lidech i 30 za výjezd,tak cca 60-90cm. Budu rád za nějaký tip na dobré místo v okolí, Jedeme letos až 28.6. 🙂

    #37750
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    to Sedoil

    Jakmile se vrátíme, dám vědět kde to bralo, ale znáš to, po měsíci je všechno jinak, já byl loni v dubnu a ve Foldenfjordu mezi prvním a druhým proudem pěkné obecňačky 90-105 cm

    #37752
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    to bulik

    budu se těšit na jakékoliv info. Dobrá rada nad zlato.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...