Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 961. až 975. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13493
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Podle mého nám to dělá Simák schválně. :-x:-D

    #13496
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    Já říkal, že tam plavou další … ještě že zítra vyrážím na sever!!! juchůůů, jde se na ně!

    #13499
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Jo dělám to schválně a dělá mě to neskutečně dobře. Dnes večer opět šokující zpráva. Na Soroya byl uloven nový český rekord halibuta 185cm 91kg Ryba zabrala úplnému nováčkovi Petrovi Karbanovi, který si počínal velmi profesionálně a rybu dostal na třetí pokus do lodi. Při prvním gafofání zlonil gaf. Po druhé, když dostal halíka opět k lodi mu nožem přetnul žábra, ale ryba se opět potopila do 60m. Halibut ze sebe vypumpoval věškerou krev a zbarvil moře do ruda, jako když se vábí na žraloky. Po třetí, když byl u lodi, byl téměř mrtev, takže ho Petr vytáhl za tlamu a pilkra do lodi. Doba zdolání nějakých 78minut. Halibut zabral na pilkr Icefish 500g na hloubce 60m cca 3km od přístavu Vaagan.

    #13500
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    #13501
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    #13502
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    #13504
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Neskutečný hovado, mám radost, že i naši kluci umí! 😀

    #13506
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Tak a už toho mám dost.Nechtěl by jsi mi nechat trochu vorazit???:-D:-D .Velká gratulace lovcům nádherná rybka. :-D:-D:-D:-D

    #13509
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Já to říkal!Jen do toho kluci opravdu radost se na takové macky dívat.GRATULUJI!!!

    #13513
    Milan Nedvěd
    Člen
    (7 odpovědí)

    Mimo to veliké hovado jsme chytili 16 obecňaček přes 1m 6ks menších halibutú 10-16kg a jeden velkej halibut nám to utrhnul,byla to chyba pri zdolávání neodepnul se hrot hartuny od tyče a halík udělal pár kotrmelcú,pleténka se omotala kolem tyče harpuny a následný prutký útok nevydržela a prdla, Honza byl s toho špatnej dva dny tahle obluda byla stejná jako ulovil Petr cca 2m. Moc vydařenej výlet na Soroya.

    #13540
    Václav Jun
    Člen
    (41 odpovědí)

    Zdravím všechny z Titranu, včera jsme dojeli, cesta v klidu, trajekt poloprázdný a letoviska do okolo Hitry poloprázdná. Počasí, slunečno ale větru více jak je zdrávo.

    Včera odpoledne sem tam keller, nebo makrela, ale jinak pusto jako po sezóně. Dnes asi patnáct makrel,a totéž ostatní skupiny přijeli bez úlovků. Jsou zde i Němci a přede chvíli dovezly mníky a pár kellerů.

    Celkově jsem ale zklamán, připojení přes USB a to jen na chvilku, co den nedojede loď, na zapůjčeném pilkrovacím prutu jen sto metrů šňůry. Je toho víc, ale není to podstatné. Mořský rybolov, je přinejmenším krásný zážitek.

    Zdar a rybářům dvakrát.

    Bakulin

    #13541
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    To připomíná situaci u Korlinu předloni

    #13553
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Nováčci maj vždycky štěstí!Neskutečná potvora,musel jsi bejt asi vyvalenej když na tebe udělal kuk!To jsi ho vytáhl na tohle nádobí?To smekám a gratuluji…8-)

    #13556
    Václav Jun
    Člen
    (41 odpovědí)

    Zdravím z Titranu včera odpoledne nádherné počasí, na desce před majákem ve 120 metrech bral mník, treska skvrnitá, polák a makrela s kelerem ve sloupci. Bylo to úžasné, dařilo se všem.

    Dnes ráno vítr z moře, déšť, 14 stupňů C, nedalo se vyjet ani Swenn nevyjel, naši byli domluveni na dnes. Vypadá, že odpoledne vyjedeme, prognóza se lepší.

    #13558
    Václav Jun
    Člen
    (41 odpovědí)

    nepodařilo se odeslat foto, pokusím se to znovu, možná že je potřeba přidat k fotu text. Jinak pokud někdo ví, jak tento příspěvek jde vymazat a ne jen editovat, budu rád.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 961. až 975. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...