Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13294
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    Lidi, nějaké info z Aure? Mám to za pár, tak bych byl velice rád za jakékoliv rady apod. :))))) Díky všem !

    #13296
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Ahoj všetci,

    v sobotu sme sa vrátili z Koppangenu, kde sme strávili 14 dní /14.8 – 28.8/ rodinnej dovolenky spojenej s rybačkou. Ubytovanie, loď /kuter/ a prostredie super, ale rybám sa brať moc nechcelo. Je to /ako ma na tomto fóre už varovali/ dosť hlboko vo fjorde a na môj vkus príliš veľký rybársky tlak. Chytili sme pár pekných rýb, ale na každý záber sme sa poriadne nadreli a boli aj výjazdy bez záberu.

    Naše naj úlovky:

    – treska obyčajná 19kg/130cm, 11,5kg/110cm, 7,8kg/99cm, 6kg/90cm

    – vlkouš 7,5kg/98cm, 6kg

    – lumb 5,2kg

    – morský mieň 3,5kg

    Okrem toho sme chytili aj pár makriel /tak ďaleko na severe som s nimi nepočítal/ a hodne tresiek tmavých /50-60cm/. Do tých kelerov sa nám podarilo trafiť len občas, ale s prívlačákom si to užíval hlavne môj osemročný syn.

    Celkovo spokojnosť s pobytom, ale ak by som išiel len na ryby, tak by som zvolil inú lokalitu.

    #13313
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Pánové ulovky nádherné,jen tiše závidím.Taky bych přivítal nějaké info z AURE.Jestli to tam jde třeba líp jak v loni a co se tam tahá nejvíc atd.Jedu 28.8.tak jsem z toho na jehlách.A taky na co jdou polaci a obecňačky.No prostě aspon pár slov.díky

    #13325
    Michal Strak
    Účastník
    (53 odpovědí)

    neki napsal:

    Pánové ulovky nádherné,jen tiše závidím.Taky bych přivítal nějaké info z AURE.Jestli to tam jde třeba líp jak v loni a co se tam tahá nejvíc atd.Jedu 28.8.tak jsem z toho na jehlách.A taky na co jdou polaci a obecňačky.No prostě aspon pár slov.díky

    Naprosto souhlasím. Info z Aure by se velice hodilo. Jinak, Neky, já jedu 18. – 28., tak Ti pak napíšu podrobnosti co, kde, kdy, na co apod., jo? 🙂

    #13326
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..včera jsem po dlouhé době oprášil rybařinu na hloubku a vyjel zkusit mníky na Hallarevet, hned na první drift na 160 metrech přišel ukázkový mníčí záběr a výsledkem půlhodinového zdolávání byl tenhle macek..délka 160cm, váha 28,1kg(váženo na digitálu Spro), uloven na vlastní návazec na celého sledě,výbava: prut Penn Prion Inline )(240cm,8Olb), naviják Daiwa Tanacom 600Fe, šňůra Sufix Performance 65lb..

    #13327
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..jedna hned po ulovení

    #13328
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …detail nástrahy

    #13329
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Mník je ukázový!A nádhera!GRATULUJI.Něco podobného by se mi šiklo chytit v Aure začátkem srpna,protože jsme se vsadili o láhev Tulamorky asi 4 chlapi o nejdelší rybu.Sice malá pravděpodobnost ale jeden nikdy neví.

    NorwayLover:Určitě dej vědět tady nebo do tématu o AURE.To budu asi na cestě Ale nevadí kámoš bere notebook.

    #13330
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Pěknej systém, taky dělám podobnej,místo sledě kelírka! Ale takovej macas mi nepřišel,na Bakkanu samý do 3-5kg!Gratuluji super práce.čau:-D

    #13332
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo mník nádhera,gartuluju.

    Mára

    #13336
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Honzo krásná práce gratuluju.

    #13338
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    Pro Honzu Dufka. Rybaření letos na Hitře super, keleři, polaci. Problem byl s mnikama a lumbem, ani jsme o ně nezavadily.Skoušely jsme hodně mist, hloubky okolo 200 m a nic. Nemuže to být obdobím , naš pobyt byl 3.6 -17.6. Nemužu to pochopit, tohle se nam ještě nestalo.

    #13370
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Zdravím,

    nevím jestli tenhe příspěvek patří do tohoto chlívečku, ale aktuální informace by to byla. Můžete někdo poslat aktuální ceny nafty v různých částech Norska, Švédska, Dánska a Německa. Myslím, že tuhle informaci by tady uvítalo více lidí, popř i adresy levných benzinek po cestě. Pokud vím, tak loni byla nejlevnější nafta v okolí Osla. Díky za info

    #13372
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    To Dufek: Gratuluji, nádherná ryba.

    Dál mám na tebe jeden špek, kolega mě poslal z Tromso foto kelera a udává, že má 18kg. Zajímá mě tvůj názor, kolik ho tipuješ?

    #13373
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...