Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13138
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    To Honza: Ti keleři jsou na podkově celou sezónu? Nebo je to ryba, která migruje? Jsou tam i jiné druhy ryb? /halibut, treska/

    #13139
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Dnes se na Soroya zatáhlo a začali brát slušné tresky do 19kg.

    #13140
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    #13143
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    pro Springa: …druhá loď včera mimo kelerů měla i dvanáct kg obecňačku, ale už jsou to takové ty letní vycucliny,halibut tam taky je ale více na otevřenku k Froye, Marika tam vytasila před měsícem 18kg placku, dával jsem na veb fotky. Keleři tam byli vždycky do konce června, divím se že se ještě čapou, léto bylo vždycky polakové a makrelové, ale vypadá to že letošní spožděné léto bude ve znamení roztočených cívek při “kelerobranní”…:)

    #13144
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Díky za info, chytají se už makrely, zatím jsem je na žádné tvé fotce neviděl?

    #13147
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo myslíš,že budou keleři na podkově ještě v druhé půli srpna?Jedeme 17.srpna,tak nevím,zda už nebude pozdě.A chytáš tam třeba i polaky a dorše?Berou Ti u dna nebo víc ve sloupci?

    Díky Mára

    #13148
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..makrely se chytají už přes měsíc, ale já makrely nechytám, jen na podzim jich chytim pár, abych měl na jaro na mníky. Polaci jsou najetý blíže k Titranu, tam jsme na ně narazili a parádně jsme si zachytali..Makrely jsou letos zase moc pěkné, kilovky nejsou žádnou vyjímkou.

    Keleři pravidelně na to vlítnou ve sloupci když v riperem jedu nahoru, na podkově prakticky nenahazuji jen to spouštím a drift a proud mi to nástrahu odnese od lodě až na dno, a jen tahám plynule střední rychlostí nahoru a znovu a znovu…něco jako “vertikální přívlač”, stávalo se mi že to dobral dva metry pod lodí a už s tím mazal dolu ke dnu, jakákoliv chyba v seřízení brzdy se trestá utržením ryby..Máro, přeji ti si povodit alespoň jednoho “černocha”, je to jízda..!!!

    #13163
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo díky za info.Mám kelera 106 a byla to super jízda.On i takový keler 80-90 cm udělá na prutu pěknou parádu.Makrely si chytáme jen na uzení a na nástrahu,ale na lehkým prutu je to pěkný bojovník.Na polaky se moc těším,jezíma tam k majáku a ostrůvkům za ním.Dám Ti pak vědět,jak jsme dopadli.Třeba se tam uvidíme.

    Mára

    #13177
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Soroya aktuálně:

    Malý halibut kolem 1m “Chyť a pusť”

    #13178
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    #13179
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    A plav!

    #13180
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    A teď jeden na řízky…

    #13206
    MartinZ
    Účastník
    (18 odpovědí)

    Díky všem za rady, máme to za pár, tak budu doufat, že je použiju 🙂

    #13215
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Krásný Halík 161cm 60kg uloven na 42m na rypera černozelené barvy 21cm.

    #13216
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Jolma Hansen píše…

    Dnes jsem si vyrazil na moji oblíbenou říčku na pstruhy, výsledkem byli dva potočáci a jedno VELKĚ překvapení. Chytal jsem na stříbrnomodrou plandu 8g.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...