Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,636. až 1,650. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43727
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    kikibut napsal:

    Hele letos to je 2x do Norska poprvé snad to i do budoucnosti vydrží

    Já ti to přeju. Je to krásná země a hezkej koníček. :-P:-P

    #43763
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra:…dnešní hloubka i vláčka…u tyče zastávka na pět minut na třicet makrel a po delší době jsem vyjel na mníkoviště…a hned tam na mně jeden čekal…pak to začalo táhnout, tak jsem si u polačího kamene bouchnul jednu devadesátku polaka a spokojen s hezky stráveným odpolednem jsem valil do kempu…tam mne hned hlásili 112ch štikozubce a asi pět přes metr…tolik co se jich chytá letos to nepamatuji…

    #43764
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …devadesát a kousek…:-)

    #43765
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..a oba hezky pohromadě..:-D

    #43766
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    kikibut napsal:

    Hele letos to je 2x do Norska poprvé snad to i do budoucnosti vydrží

    Já ti to přeju. Je to krásná země a hezkej koníček.

    Díky Došky já tobě taky a nejen tobě přeju to všem . Abych řekl neznám nic lepšího 8-)8-)8-)8-)

    #43768
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Opět pohoupáníčko. Vyjeli jsme na kelery a dovezli mníky. K tomu pár obecných nej. těsně pod devadesát. Zatím spokojenost.

    #43769
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Včera příjezd na Titran.Odpoledne a dnes jsme se věnovali hlavně přívlači a nejv. polak zatím 81 a dorš 84.Hodně menších 50-60 je hodně.Na maso kolegové chytili pěkné okouny a dnes byl dorš 118,přivezený z moře.Makrel je hodně,ale berou i malé cca 15 cm velké.Až půjde wi-fi,tak pošlu i nějaké foto.Zatím jsme připojený přes mobilní modem a jde to hrozně pomalu.

    #43773
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To Došky: Jak budeš na Smole dlouho? Jedeš až do once všech podzimních turnusů?;-)

    Že bych ti začal závidět!8-O:-?:-x:-E:-S

    #43796
    Jarek Foltýn
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdravím všechny příznivce středního Norska. Dnes v noci jsme se vrátili z Titranu. Prožili jsme nezapomenutelných 10 dnů na moři. V kempu zřejmě stále nejde WIFI a tak to vypadá jako bychom se tam flákali. Opak je však pravdou. Celý pobyt se nesl v duchu příspěvků od „dedo145“ kterého tímto zdravím. Počasí nám přálo, byla mlha, poprchalo nebo bylo alespoň zataženo, takže nám vlny a vítr každý den dovolovaly vydávat se na moře. Největší rybou byl tuším mník 170 cm s váhou 23 kg. Každodenní dávky ryb které se chytaly nás po čtvrtém dni donutili zmírnit tempo natolik že jsme končily stylem chyť a pokud to jde tak pusť. Bohužel tu s sebou nemám foto a tak zatím jen něco pro kamarády, večer přidám podrobnosti. Novému turnusu přeji hlavně dobré počasí, protože ryb je tam tolik že po makrelách by se dalo dojít až na Smolu.:-D

    #43814
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    husky19 napsal:

    To Došky: Jak budeš na Smole dlouho? Jedeš až do once všech podzimních turnusů?

    Že bych ti začal závidět!

    Odjezd v pondělí a návrat na konci září. Zakončit sezónu a začít se chystat na novou a pořád dokola. :-P:-P:-P:-P:-D:-D:-D:-D:-D

    #43816
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    husky19 napsal:

    To Došky: Jak budeš na Smole dlouho? Jedeš až do once všech podzimních turnusů?

    Že bych ti začal závidět!

    Odjezd v pondělí a návrat na konci září. Zakončit sezónu a začít se chystat na novou a pořád dokola.

    Tak jo, musím to přiznat. ZÁVIDÍM TI!!!:-E:-E:-E:-E

    #43817
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to husky19

    Nezáviď. To není hezká vlastnost. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #43819
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    to husky19

    Nezáviď. To není hezká vlastnost.

    Ale já si nemůžu pomoct. 8-O8-O:-S:-S

    Trochu jo, dnes za 19!!

    #43828
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to husky19

    Tak si to na Dolmoy užij a hodně ryb. :-D:-D:-D:-D

    #43833
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    to husky19

    Tak si to na Dolmoy užij a hodně ryb.

    Díky a nápodobně!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,636. až 1,650. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...