Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,696. až 1,710. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44122
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    honza dufek napsal: Dolmoy/Hitra…tak to dneska přišlo..167cm a rovná třicítka..na “mníkovišti Hallarevet..první drift a drapnul makrelu (cca 40cm) na návazci se třemi jednoháky Monster 12/0..boj řádný, nechtěl se zvednout ode dna..zdolávám cca 35 minut metr po metru..

    No vida to to trvalo!!!:-P velká gratulace!!!8-)8-)

    #44124
    Filip-S.
    Člen
    (2 odpovědí)

    Gratulace :-):-):-)

    #44125
    Filip-S.
    Člen
    (2 odpovědí)

    Za chvíli odjezd ze Smoly(Jostolen)Byli jsme tu 7 dní.za celou dobu jsme vyjeli pokaždé.počasí bylo nádherné.Ryb bylo dost,největší Treska Obecná 120cm 18kg.:-) Taky spousty mníků.je jich tu opravdu dost.foto dodám později ;-):-P

    #44130
    Martin30
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Tak na Titranu se zadařil další Ďasík.

    #44133
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    velka gratulacia Honzo!ale znovu si prekonal “len” sam seba!kedy bude to prve miesto????????

    #44135
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    PETER napsal: velka gratulacia Honzo!ale znovu si prekonal “len” sam seba!kedy bude to prve miesto????????

    😀 Honza přesně ví,kde jsou,vžyť si je tam vykrmuje!!:-P to první místo bude8-)8-)8-)

    #44142
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Honza Dufek: moc pěkný mník,velká gratulace.Je vidět,že víš jak na ně.

    #44178
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    to Honza Dufek: Velká gratulace a mnoho ještě větších. Opravdu smekám, je to nádherná ryby a závidím ten souboj.

    #44185
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …”Sokolíci” bodují na Dolmoy…jeden den makrely, druhý den štikozubci..nyní jezdí na polaky..super partička, bezva lidi a šikovní rybáři..

    #44187
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Tak my už, Honzo, máme odjezd na Dolmoy za 14. Doufám, že nám tam také něco nechají. Dozvěděl jsem se, že v našem obydlí není zaveden internet a asi tam ani žádná volná Wi-Fi nesahá. :-?:-?:-(:-( Tak jsem z toho trochu smutný, ale snad to nějak vyřešíme.:-E

    #44205
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Honzo krása, ale co se děje ? Jakto že nemáš mikinu a kšiltovku ,,SAVAGEAR ,, to tě moc nepochválí. Ber si příklad s KIKIBUTA.

    ;-);-);-) … jo takové Kikin, ten má jistě Savagear i na slipech a na pyžamu, jsem zvědavej jak dlouho mu bude trvat než dostane nápad navštívit tetovací salon 😀

    Honzo gratuluju, moc hezkej úlovek.

    #44209
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    husky19 napsal: Tak my už, Honzo, máme odjezd na Dolmoy za 14. Doufám, že nám tam také něco nechají. Dozvěděl jsem se, že v našem obydlí není zaveden internet a asi tam ani žádná volná Wi-Fi nesahá. Tak jsem z toho trochu smutný, ale snad to nějak vyřešíme.

    ..volnou wifi u nás v kempu máme, tak když budeš chtít něco poslat nebo se podívat na mejly, tak se stav na pokec a na kafe…:-)

    #44212
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Ber si příklad s KIKIBUTA.

    … jo takové Kikin, ten má jistě Savagear i na slipech a na pyžamu, jsem zvědavej jak dlouho mu bude trvat než dostane nápad navštívit tetovací salon a možná má i plyšovýho medvídka mývala se Savagear

    :-D:-D:-D

    #44216
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    respi napsal: … a možná má i plyšovýho medvídka mývala se Savagear

    Jak si starej, tak si b**ej… promiň že to tak píšu na rovinu, ale je to tak. Kikibut je ještě mladý, doplašený, plný elánu a iniciativy, zanícený do něčeho co ho chytlo. Což je podle mne jen a jen dobře. Lepší než sedět s partií pochybných osobností někde v zákoutí a oddávat se drogám nebo chlastu.

    On má oproti Tobě ale jednu výhodu a obrovskou. Protože je tak mladý má ještě šanci z toho vyrůst a dostat rozmu… na rozdíl od Tebe.

    Podle tvého vyjadřování na jeho osobu bych se vůbec nedivil, kdyby jsi mu jeho zápal a možnosti záviděl a také ani tomu, že ten s tou přezdívkou Kikibut2 by jsi mohl být i Ty 😉

    #44217
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    MifakM napsal: respi napsal: … a možná má i plyšovýho medvídka mývala se Savagear

    Jak si starej, tak si b**ej… promiň že to tak píšu na rovinu, ale je to tak. Kikibut je ještě mladý, doplašený, plný elánu a iniciativy, zanícený do něčeho co ho chytlo. Což je podle mne jen a jen dobře. Lepší než sedět s partií pochybných osobností někde v zákoutí a oddávat se drogám nebo chlastu.

    On má oproti Tobě ale jednu výhodu a obrovskou. Protože je tak mladý má ještě šanci z toho vyrůst a dostat rozmu… na rozdíl od Tebe.

    Podle tvého vyjadřování na jeho osobu bych se vůbec nedivil, kdyby jsi mu jeho zápal a možnosti záviděl a také ani tomu, že ten s tou přezdívkou Kikibut2 by jsi mohl být i Ty

    😀 konečně jsi se projevil(ochránče,školníku,iniciativní chlebodárče),a závist? to neznám,urážky od Tvé osoby? Pcha……a na moje logo nemáš,experte!!8-)8-):-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,696. až 1,710. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...