Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44013
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Ahoj,

    za 5 vyrážíme na pomezí středního a severního Norska – Visthus. Jaké jsou aktuální prognózy nejrychlejšího způsobu dopravy přes Norsko (E6 vs úsek s E3 před Trondheimem)?

    Díky za info;-)

    #44015
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    dudu napsal:

    co jsem videl tak chytala o sto šest i v džíno ležmo

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=96&str=21

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=96&str=20

    No jo, fakt :D, to se teda omlouvám

    #44023
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Vikna včera vítr že jsme přemýšleli zda vůbec vyjedeme. Ale první drift venku z bezpečí fjordu kolem podmořské hory a polak 95cm na 60g vláčák a ZOOMA snížil o metr vlny a vítr min. o 2ms. Potom pěkné obecňačky. Na doporučovaná místa na kelery jsme si to ale neriskli. Dnešek poctivě nedělní. Delší spánek potom na chvíli s rodinami na makrely. Výborný oběd od maminky a zase chvíli na makrely a vyjížďkou na moře které bylo dnes jako rybník. Bez větru a sluníčko. Pak grilovačka. Prostě nedělní rodinná idilka zakončená zaslouženou skleničkou. Zitra by počasí mělo dovolit celý den venku na moři takže to natáhneme a zkusíme konečneně najít kelery. Úterý je podle předpovědi ohroženené protože jestli jim vyjde těch 11ms tak to nebude ani na vyjížďku kolem komína. Jinak je tu zatím vše super a absolutní spokojenost.

    #44037
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    Tak milí přátelé rybího cechu už jsem zase, po měsíční odmlce, opět na stránkách diskuse. Dneska večer nasedáme do autobusu a v očekávání příznivého počasí a bohatých úlovků odjíždíme na Smolu do kempu Jostolen.Mám takové tušení, že těm šupinatým potvůrkám dáme pěkně zabrat (nebo možná ony nám)

    Těší se na vás Honza a samozřejmě také Láďa.

    #44070
    Martin30
    Účastník
    (12 odpovědí)

    I když na Titranu wifi nejde, ryby stále berou:-)

    #44071
    Martin30
    Účastník
    (12 odpovědí)

    #44073
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Martin30 napsal: I když na Titranu wifi nejde, ryby stále berou

    Joo pěkný rybky,je vidět že koušou a maj chuť:-P:-P

    #44074
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Jostolen napsal:

    Tak milí přátelé rybího cechu už jsem zase, po měsíční odmlce, opět na stránkách diskuse. Dneska večer nasedáme do autobusu a v očekávání příznivého počasí a bohatých úlovků odjíždíme na Smolu do kempu Jostolen.Mám takové tušení, že těm šupinatým potvůrkám dáme pěkně zabrat (nebo možná ony nám)

    Těší se na vás Honza a samozřejmě také Láďa.

    :

    A na velitele pochopitelně zapomněl. Takže i já se připojuji a i já budu podávat informace přímo z místa dění.

    Došky :-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D

    #44081
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Hlásím návrat z druhé letošní štikozubí výpravy ze středu Norska.Co se činilo tentokrát to nelze slovy skoro popsat. Normální rybí šílenství. Všude kam člověk nahodil nástrahu tak tam číhalo hejno makrel a “fulhaus” byl jistý. Zřejmě toto makrelí šílenství rozhýbalo dravce a štikáči nám trhali maso z rukou.Nebudu psát kolik jsme jich chytili. Rozhodně jsme pokořili všechny naše dosavadní rekordy. Jem naznačím, že za 1/2 hodiny se jich dalo va dvou chytit 12ks. Prostě rybí ráj.

    #44082
    Miroslav Laurin
    Člen
    (28 odpovědí)

    to Došky, Honza a Láďa

    Jen lehce zčeřený Tálinský rybník od “Pošty” až po Nordkleppen resp.

    Malsgrunen 23 přeji posledním dvěma turnusů do Jostolenu. To ostatní je už ve vašich ručičkách. A opatrujte Standu Drevokocúra. Zdraví Mirek.

    #44090
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra…tak to dneska přišlo..167cm a rovná třicítka..na “mníkovišti Hallarevet..první drift a drapnul makrelu (cca 40cm) na návazci se třemi jednoháky Monster 12/0..boj řádný, nechtěl se zvednout ode dna..zdolávám cca 35 minut metr po metru..

    #44091
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #44092
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Honzo

    GRATULACE! To je hovádko…

    #44096
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Honzo krása, ale co se děje ? Jakto že nemáš mikinu a kšiltovku ,,SAVAGEAR ,, to tě moc nepochválí. Ber si příklad s KIKIBUTA. :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    #44116
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Honzo, krásná ryba. Veká gratulace. Ale nech nám tam taky nějakého. Už se tam těším!!:-):-):-):-)

    DNES ZA 15:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...