Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43901
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …štikozubci kolem metru se stávají skoro běžným úlovkem…

    Já na nich byl taky 2x a udělal jsem jich 8 nej 97, 95, 95 .. zbytek kolem 70ti, je to bezva ryba … příští rok se na ní zaměřim, pokud tam ještě budou … ale co jsem se dozvěděl, údajně vytlačili tresky?! Je to možné?

    #43911
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Dlužím info z Vikny za včera a dnes. Tak tady je náprava. Včera dopoĺedne s dětmi na makrelách – super zábava rozmotávat návazce. Odpoledne sami a raději nepsat výsledek. Spíše nic než moc. Slovy jedna obecná šedesátka na tři rybáře a cca pět hodin na vodě. Dneska vítr na hranici vyplutí na volné moře. Odměna v podobě krásných obecňaček 70 až 89cm stála za to. Zítra pokud dovolí vítr chceme konečně potrápit kelery. Horká místa jsou už v gps. Uvidíme jak to tu domorodci znají. O treskách dnes věděli. Jinak chycené ryby jsou zhruba 3:1 ve prospěch pilkrů nad gumou, ale postupně začínám náskok stahovat. Jenom chudák Roybait se stále jenom nečině koupe. Ale když začal fungovat i ZOOM tak snad dojde i na něj. Zítra bude nové heslo na wifi takže snad i nějaké foto.

    #43961
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra:..kluci se právě vrátili z moře:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #43962
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….nej ryba dneška 114cm obecná…

    #43963
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    honza dufek napsal: …štikozubci kolem metru se stávají skoro běžným úlovkem…

    To je nádhera.:-)

    #43964
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    honza dufek napsal:

    …štikozubci kolem metru se stávají skoro běžným úlovkem…

    Já na nich byl taky 2x a udělal jsem jich 8 nej 97, 95, 95 .. zbytek kolem 70ti, je to bezva ryba … příští rok se na ní zaměřim, pokud tam ještě budou … ale co jsem se dozvěděl, údajně vytlačili tresky?! Je to možné?

    teda to je kus:-D:-D:-D:-D:-D

    #43969
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Ahoj z Titranu.Wifi stále nejde,tak jen něco málo z mobilního modemu.Včera nás vzal Petr (dedo 145) na moře a super pochytání.Dostali jsme 13 lengů nad metr,nejv měl 114,dorše 111 a 90 a bohužel hodně brosem,které braly na hod.Ostatní lodě taky nachytaly,hlavně hodně mníků.Všichni spokoleni a vyšlo i počasí.Nefoukalo.ale byly oceánské vlny,které nás trochu rozhodily.Bez kinedrilu by to asi nešlo.

    Dnes jsme jeli hlavně na makrely,protože polaci nám nějak nebrali.Na vláčku zatím vede Radek,který má polaka 90,dorše 84 a halíka 70.Fotky dodám až z domova,protože tady by to neprošlo.

    #43974
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    honzak napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    honza dufek napsal:

    …štikozubci kolem metru se stávají skoro běžným úlovkem…

    Já na nich byl taky 2x a udělal jsem jich 8 nej 97, 95, 95 .. zbytek kolem 70ti, je to bezva ryba … příští rok se na ní zaměřim, pokud tam ještě budou … ale co jsem se dozvěděl, údajně vytlačili tresky?! Je to možné?

    teda to je kus

    no jo, moje lodnice na palubě :), přechytala mě 🙂

    #43975
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    honzak napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    honza dufek napsal:

    …štikozubci kolem metru se stávají skoro běžným úlovkem…

    Já na nich byl taky 2x a udělal jsem jich 8 nej 97, 95, 95 .. zbytek kolem 70ti, je to bezva ryba … příští rok se na ní zaměřim, pokud tam ještě budou … ale co jsem se dozvěděl, údajně vytlačili tresky?! Je to možné?

    teda to je kus

    no jo, moje lodnice na palubě :), přechytala mě 🙂

    Já myslel ten Štikozubec, ale lodnice taky kus :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #43976
    dudu
    Člen
    (8 odpovědí)

    teda to je kus

    no jo, moje lodnice na palubě :), přechytala mě 🙂

    Já myslel ten Štikozubec, ale lodnice taky kus [/citace]

    Honzak jezdi mooc vysoko tam štiku nepotká jedno je jiste chytat v džinach sem tam dirka od štikače v Norge se jen tak nevidí že ano EW :-D:-D;-)

    #43977
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    dudu napsal:

    teda to je kus

    no jo, moje lodnice na palubě :), přechytala mě 🙂

    Já myslel ten Štikozubec, ale lodnice taky kus

    Honzak jezdi mooc vysoko tam štiku nepotká jedno je jiste chytat v džinach sem tam dirka od štikače v Norge se jen tak nevidí že ano EW

    v džínech nechytala … měla nepromokavý kalhoty, na břehu se musela zušlechtit 🙂

    #43978
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    v džínech nechytala … měla nepromokavý kalhoty, na břehu se musela zušlechtit 🙂

    No jo ženská 🙂

    Chlap prý má smrdět i přes fotku :-D:-D:-D

    #43979
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    v džínech nechytala … měla nepromokavý kalhoty, na břehu se musela zušlechtit 🙂

    No jo ženská

    Chlap prý má smrdět i přes fotku

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #44006
    dudu
    Člen
    (8 odpovědí)
    #44007
    dudu
    Člen
    (8 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...