Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43537
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    MifakM napsal:

    WOHANKA-TEAM napsal:

    Klidně napiš.

    Na Smolu jen tehdy, když tam budeš ty

    V tom nevidím žádnej problém. :-P:-P:-P:-P:-P

    #43538
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Chtěl bych s tebou o tom popovídat v Prušánkách při té slivovičce.

    Pokecáme. Už se tam těším. :-):-):-):-):-):-)

    #43608
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Vikna Hansvika první test vody mraky velkých makrel dnes největší polak 72 a 70cm. Počasí zatím super. Loď Hansvika a 50ps motor perfektní. Zítra snad bude wifi takže potom bližší info a fotky. PS: jeden z polaků chycen na ZOOM což je moje první ryba na tuto nástrahu po 4 letech. Prut 50g takže super souboj.

    #43611
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    PEN napsal:

    Zítra snad bude wifi takže potom bližší info a fotky

    Prepáč, ale ja si myslím že wifi n e b u d e ,:-(

    v NO som už viackrát počul že :” zajtra, pozajtra spojazdníme wifi”. Ani raz počas môjho pobytu to v takomto prípade NEBOLO!!! Potom nasleduje, že :” pracovníci telekomunikácií sú darebáci a nedodržiavajú termíny”:-(:-S

    PEN, držím palce, aby som sa mýlil:-D

    #43638
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    PEN napsal:

    PS: jeden z polaků chycen na ZOOM což je moje první ryba na tuto nástrahu po 4 letech. Prut 50g takže super souboj.

    Gratulace !! Uvidiš ze to bude čim dal lepši. Chce to dostat trochu “do ruky” a pak to jde jak po másle. Nechávej plandat nade dnem v 10-30m a hlavně vydržet a instinktivně nesekat nech ohnout prut “do vody” Dobry je ze po tom moc nejdou makrely a dostaneš se pod ne !!

    #43658
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra..dvě lodě vyjeli dnes za bezvětří před Inttian na štikozubce,jedna loď přijela a mají jich asi deset přes osmdesát čísel (nej 97cm), ale druhá je ještě na vodě a prý mají štikáče přes metr..tak uvidíme co přivezou…:-)

    #43660
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    honza dufek napsal: Dolmoy/Hitra..dvě lodě vyjeli dnes za bezvětří před Inttian na štikozubce,jedna loď přijela a mají jich asi deset přes osmdesát čísel (nej 97cm), ale druhá je ještě na vodě a prý mají štikáče přes metr..tak uvidíme co přivezou…

    :-)Tak toho štikulu bych rád viděl,to už je ryba když má metr:-D já jsem na Bakkanu chytil dva ale miminka okolo 35cm.8-)8-)

    #43664
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    respi napsal:

    honza dufek napsal: Dolmoy/Hitra..dvě lodě vyjeli dnes za bezvětří před Inttian na štikozubce,jedna loď přijela a mají jich asi deset přes osmdesát čísel (nej 97cm), ale druhá je ještě na vodě a prý mají štikáče přes metr..tak uvidíme co přivezou… Tak toho štikulu bych rád viděl,to už je ryba když má metr já jsem na Bakkanu chytil dva ale miminka okolo 35cm.

    opravdu ? já ho teda v životě nechytil ….máš foto ?

    #43665
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to kikibut

    Při frekvenci, kterou navštěvuješ Norsko, to nebude dlouho trvat.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Došky

    #43674
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra:…slíbený štikáč..to je z tej první lodě..

    #43675
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Dolmoy/Hitra:..trpělivost ovoce přináší…odpolední ďasík..

    #43676
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Moc hezkej ďasík. :-P:-P:-P:-D:-D:-D:-):-):-)

    Došky

    #43714
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: to kikibut

    Při frekvenci, kterou navštěvuješ Norsko, to nebude dlouho trvat.

    Došky

    Kikibut ani tak nejezdí často do Norska, jak se spíš málo často z Norska vrací:-D

    #43716
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    to kikibut

    Při frekvenci, kterou navštěvuješ Norsko, to nebude dlouho trvat.

    Došky

    Hele letos to je 2x do Norska poprvé 8-)8-)8-)snad to i do budoucnosti vydrží 😀

    #43720
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Dneska trošku větší houpání. Největší úlovek dne obecná 82cm

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...