Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21419
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Dne 18.5.2011 jsem vylovil v Norsku – ostrov Froya Titran Rorbu tresku tmavou – Kellera s použitím vypůjčeného prutu, multiplikátor Commander Pro 30 LW, pletená šňůra Gpower Ultra Brand 40 Lbs na švédský pilkr na který zabrala při spouštění pod loď v hloubce asi 40 m. Doba zdolávání této tresky dlouhé 120 cm a vážící 19,5 kg byla 20 min Jiří Štěpán Liberec.

    #21421
    Sim
    Správce
    (11228 odpovědí)

    Co na to říkáte? Já nevěřím té váze, co ty na to Honzo???

    #21424
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Možná blbá fotka, ale váha tak 12Kg ?

    #21426
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ….souhlasím s Preparátorem

    #21427
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Honzo dotaz: s těma loděma, které jsou k dispozici na místě, je bezpečné jezdit na Ornklakken při jakém maximálním větru? My se tam vloni vůbec nedostali, ale i tak bylo chytání kolem majáku celkem úspěšný. Díky.

    #21429
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Hans napsal: Honzo dotaz: s těma loděma, které jsou k dispozici na místě, je bezpečné jezdit na Ornklakken při jakém maximálním větru? My se tam vloni vůbec nedostali, ale i tak bylo chytání kolem majáku celkem úspěšný. Díky.

    Při dobrým počasí to je v pohodě, jde to, samozřejmě ve více lodí a je dobré mít určité zkušenosti na moři…

    #21430
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Kdyby pán měřil 2.20m tak budiž.Ale je to klasický metrový keler!!!!:-?:-|8-O

    #21431
    kara1111
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Souhlasím s respi,a váha tak 10kg. Podle toho, jak vypadají 20kg.obecňačky,-nesrovnatelné. Je to nesmysl.

    #21432
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ahoj hoši.

    Tak už to máme za 8

    hodín.

    Smer Vanyvsfjorden u Vestkappu.

    Zatiaľ to vychádza na dobré počasie, tak po Šroubkovi dám vedieť ako sa darí.

    Malá decko sa tak neteší……….:-P

    #21437
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    To stipko… Bezproblémovú cestu prajem a vietor do 4m/s. Ostatné už príde samo 😎

    Za 42 😯

    #21439
    sob
    Člen
    (94 odpovědí)

    Držet v jedné ruce tak lehce 19,5 kg rybu se mi zdá nepřirozené,vizuáině tuto váhu nemá.

    #21440
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    To sob : souhlas. Tady je vidět nepříznivý vliv norského prostředí na běžné pomůcky rybáře. Plastový metr se díky nízké teplotě smrskl o 10% a ručička váhy díky korozi z nějakého důvodu zarezla u značky 19,5kg. Všechny ryby proto váží 19,5kg.:-D

    #21441
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Sim napsal:

    Co na to říkáte? Já nevěřím té váze, co ty na to Honzo???

    Myslim že má kolem metru a tak 12kg max.Ten pán nejni ani tak velikej jak píše respi.:-P ale třebas se pletem klucíí :-D:-D:-D:-D:-D

    #21442
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Mrnul jsem o 2 stránky dopředu Honza tam má kelera tušim 117 a to je trošku jinčí ryba.I když je to blbě nafoceno ale váze ani délce nevěřim.:-(:-(:-(

    #21444
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    Přidávám se k ostatním, večer jsem změřil pána i rybu na fotce a při tomto poměru a udané velikosti ryby by musel mít pán minimálně 2 metry (a to jsem bral vpotaz i možné zkreslení z fotky). Váha 20kg se mi zdá fakt přehnaná…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...